75,00 TL 45,00 TL
%40indirim
97,00 TL 58,20 TL
%40indirim

Uriage

EN İYİ BAKIM ÜRÜNÜ; URİAGE

Dermatolojik laboratuarlarda geliştirilerek neredeyse 30 yıldır tüm dünyada sevilerek kullanılan Uriage markası, cilt, saç ve vücut bakımı ürünleriyle sitemizde! Cildin sağlığını koruma ilkesiyle yola çıkan markanın ürünleri termal su kullanarak üretilmektedir. Dünya çapında sevilerek kullanılan ürünleri kampanyalı fiyatlarla satın almak için Welldermo’ya bakabilirsiniz.
Kuru cilt probleminize iyi gelecek içeriği onaylanmış bir krem bulamadıysanız Uriage krem geniş ürün yelpazesine mutlaka göz atmalısınız. Uriage kuru cilt faydaları ile kendine hayran bırakan mucizevi ürün kaşıntıya neden olmadan cildi nemlendirir. Uriage Atopik ve Çok Kuru Ciltler İçin Anti İritasyon Kremi kullananlar tüm vücut için uygun olan bu özel kremi ihtiyaç duydukları her an tercih etmektedirler.

Uriage güneş kremi ürünleri

Güneş kremi seçimlerinizi yaparken dikkat etmeniz gereken birkaç hassas nokta vardır. Direk olarak cildinizde nüfus edecek güneş kremleri birde yanlış içeriklerde tercih edildiğinde lekelenme ya ada tahriş gibi sorunlara yol açar. Uriage güneş kremi cilde kurutmadan cilt kalkanı destekleyecek içeriktedir.
Uriage Bariesun Spf30 Güneş Koruyucu Spf 30 Krem kolay uygulanabilir hafif yağsız ve ayrıca su geçirmez formuyla güneşe çıkarken kullanacağınız favori güneş kreminiz olacak! UV ışınlarına karşı koruma sağlayan en iyi güneş kremi ışıl geçirmezliği garanti etmektedir.

Tahriş olmuş cildi nemlendirir

Sayfamızda sizlere sunmuş olduğumuz Uriage nemlendirici ürünleri ciltte çeşitli sorunlardan dolayı ortaya çıkan kızarıklık, iz gibi tahriş oluşmuş bölgeleri nemlendirme özelliktedir.
Eğer hem nemlendirme hem de temizleme bir arada olsun isterseniz Uriage Bariederm Yüz Vücut Temizleme Jeli faydaları inceleyebilirsiniz. Uriage temizleyici cildi temizlerken koruyarak derinlemesine nem performansını da beraberinde sağlar. Yüz ve vücut bölgesinde kullanıma uygun ürün, gün boyu ferahlığın garantisidir!