Vicks First Defence 15ml

Marka:
Ürün Kodu: Vicks.003   /
Barkod: 8001841392646
5,0 (0)
  Tükendi!  

Favorilere Eklendi

Favorilerime Git

Kullanım Amacı

Soğuk algınlığı ve gribin ilk etkileri göründüğü anda kullanıldığında, içindeki mikro jeller sayesinde virüslerin solunum sistemine girmesini engelle

Ürün Faydası

Soğuk algınlığı ve gribin ilk etkileri göründüğü anda kullanıldığında, içindeki mikro jeller sayesinde virüslerin solunum sistemine girmesini engeller. Böylece soğuk algınlığının daha hafif geçirilmesine yardımcı olur. 12 yaş üzerinde burun deliklerinin iç çeperlerine uygulanır. Buruna dik sokulup kullanılmamalıdır ve solunmamalıdır.

Kullanım Şekli

12 yaş üzerinde burun deliklerinin iç çeperlerine uygulanır. Buruna dik sokulup kullanılmamalıdır ve solunmamalıdır.

Uyarılar

Buruna dik sokulup kullanılmamalıdır ve solunmamalıdır.
Menşei: Almanya
Üretici / İthalatçı: Eczacıbaşı İlaç Pazarlama A.Ş.

KOZMETİK VE DERMOKOZMETİK ÜRÜNLERİNDE TANITIM VE SAĞLIK BEYANI İLE İLGİLİ ÖNEMLİ UYARI Kozmetik ve dermokozmetik ürünlerin yasal tanımı: Kozmetik ürün: İnsan vücudunun epiderma, tırnaklar, kıllar, saçlar, dudaklar ve dış genital organlar gibi değişik dış kısımlarına, dişlere ve ağız mukozasına uygulanmak üzere hazırlanmış, tek veya temel amacı bu kısımları temizlemek, koku vermek, görünümünü değiştirmek ve/veya vücut kokularını düzeltmek ve/veya korumak veya iyi bir durumda tutmak olan bütün preparatlar veya maddeler şeklindedir. Kozmetik ürünler ve takviye edici gıdaların, Hiç bir hastalığı tedavi ettiği, tedavisine yardımcı olduğu, hastalığı önlediği, önlenmesine yardımcı olduğu iddia edilemez. Kozmetik ürünlerin cildin alt tabakalarında ve kalıcı olarak etki ettiği iddia edilemez. Sitemizde belirtilen açıklamalar, üretici, ithalatçı firmaların sunduğu ürün etiketi, broşür gibi bilgi ve belgelere dayanmaktadır. Bu bilgiler ürünlerin vaad edilen etkilerinin kesin olarak gerçekleşeceği ya da yan etkileri olmadığı anlamını taşımaz.

UZMAN YORUMLARI