Vitabiotics

SAĞLIKLI YAŞAM ANAHTARI, VİTABİOTİCS
Günümüzde ingiltere’nin 1 numaralı kemik sağlığı takviyesi markası olarak bilinen vitabiotics ürünleri 45 yılı aşkın sayısız ürünlerle hizmet sunar. Her zaman güvenli ve etkili çözümleriyle beslenme, klinik tıp, biyokimya ve farmasötik bilimi alanlarında kendini kanıtlamıştır. Deneyimli ekip aynı zamanda hamilelik, kadın sağlığı, kalp cerrahisi beynin işlevleri gibi alanlarda da yeni ürünlere üretmeye devam eder.
Bu zamana kadar WellBeing of Women, Ulusal Osteoporoz Derneği ve Düşük Derneği gibi önde gelen hayır kurumlarıyla başarılı çalışmalar ortaya koymuştur. Vitabiotics ürünleri her daim denetlenen koşullardan geçerek, insan sağlığını tehlikeye atacak hiçbir katkı maddesi içermez. İnsanları kendi sağlıklarını desteklemeleri için teşvik edici tüm ürün içeriklerini bir tıkla ulaşarak hemen şimdi satın alabilirsiniz.

Kemik sağlığını destekler
Normal kemiklerin korunması için olmazsa olmaz kalsiyum tam anlamıyla alınması gerekir. Kalsiyum bakımından vitabiotics osteocare içerisinde yer alan her besin maddesiyle kalsiyum ve kofaktörler bakımından zengin bir kaynak olacaktır. Vitabiotics Osteocare Original 90 Tablet ilaç olmadığını hatırlatalım. 11 yaş ve üzeri yetişkinler günde 2 kez kullanarak bu mucizevi ürünün faydalarını görebilir.
Zengin formülünde Kalsiyum 800,00 mg, Bakır 1000,00 μg, Magnezyum 250,00 mg, Bor 0,6 mg, Çinko 10,00 mg, Selenyum 50,00 μg,Vitamin D 10,00 μg maddeleri belirli oralarla yer almaktadır. Vitabiotics osteocare D vitamini D3 (kolekalsiferol) formuyla da etki eder.

Hamilelik döneminde de kullanılır
Hamile kalmaya karar vermeden önce ve hamilelik sırasında mutlaka belirli vitaminleri alabilmek, eksikliğinin olmaması adına vitabiotics pregnacare kullanmalısınız. Sağlıklı bir şekilde hamilelik geçirmeniz, bebeğinizin de sağlıklı olması hamilelik sırasında sağlıklı beslenmeye, belli gıda takviyeleri almaya bağlıdır. Vitabiotics Pregnacare Original 30 Tablet 30 yıl öncesinde siz değerli müşterilerine sunulmuş ve halen sevilerek kullanılmaya devam etmektedir.
Ürünü biraz daha yakından incelemek gerekirse, vitabiotics pregnacare hamilelik sırasında ihtiyaç duyulan mikrobesin maddelerini sağlamak üzere, beslenme uzmanları tarafından formüle edildiğini göze çarpar. İçeriğinde yer alan folik asit normal kan oluşumunu destekleyecektir. Hem annenin hem de bebeğin, Vitamin B6 ve B12 normal kırmızı kan hücrelerini oluşturacaktır.

Vitabiotics perfectil ile sağlıklı saçlar
Cilt, saç ve tırnaklar için içeriden alacağınız takviyeler çok önemlidir. Vitabiotics perfectil saç, cilt ve tırnak sağlığını desteklemek isteyenlerin gönül rahatlığı ile tercih edeceği bir üründür. Vitabiotics’in beslenme uzmanları tarafından formüle edilerek İngiltere’nin en çok tercih edilen güzellik besin desteği ve çok kısa sürede de tüm dünyaca kullanılmaya başlayan besin desteği olmuştur.
11 yaş üzeri yetişkinlerin yemeklerden sonra günde 1 kez kullanmaları tavsiye edilmektedir. Vitabiotics perfectil etken maddeleri incelendiğinde esansiyel elementli ve geniş kapsamlı vitamin mineral içeriğiyle günlük ihtiyaç duyulan desteği sizlere kolaylıkla sağlayacaktır. Biotin içeren mucizeyi ürün, normal saçın korunmasına da katkıda bulunur.