79,50 TL 51,68 TL
%35indirim
84,50 TL 54,93 TL
%35indirim
49,50 TL 32,18 TL
%35indirim
154,50 TL 100,43 TL
%35indirim
59,50 TL 38,68 TL
%35indirim

Voonka

SAĞLIKLI YAŞAM GURUSU VOONKA
Bugünden itibaren karar verelim, kendimize bir iyilik yapalım ve vücudumuzu sağlıklı bir yaşam formuyla besleyelim. Buna karar vermek çok kolay, acaba uygulamak da o kadar kolay olabilir mi?
Maalesef birçok kere kendi kendimize bu kararı verir, sonunu getiremeyiz. Sağlıklı ve doğal besinler tüketmeye çalışarak ya da stresten uzak bir yerde yaşamaya başlayarak iyi bir adım atsak bile çoğu zaman devam ettiremeyiz. Ancak başarabileceğimiz bir takım şeyler var.
Örneğin doğal içerikli, güvenilir marka gıda takviyeleri, vücudunuz için gerekli besin desteğini sağlayacaktır. Bu güvenilir markalardan biri olan Voonka, vitamin ve mineral açısından zengin içerikli ürünleriyle ve çeşitlilikleriyle size istediğiniz desteği sunabilecek kapasitede…

Voonka çeşitleri nelerdir?
Voonka markası, sağlıklı bir vücut için gerekli seçenekleri farklı başlıklar altında topluyor. Sağlıklı bir metabolizma için Voonka vitamin ve mineral serisi, sağlıklı ve güzel bir cilt için Voonka Beauty serisi, erkeklerin biyolojik yapısına uygun olarak üretilen Voonka for Men serisi, çocuk beslenmesi için takviye Voonka Kids serisi gibi serilerin içerisinde çeşitli ürünler yer alır. Sizin için en uygun ürüne karar verip o seriyi incelemeniz en mantıklı durum olacaktır.

Güzelliğinize içten gelen katkı
Cildimiz kolajen üreten bir yapıya sahiptir. Yaş aldığımızda bu kolajen üretimi azalmaya başlar. Cildimizi bu etkiden korumak ve kolajen üretimini arttırmak için Voonka Beauty Collagen kullanmak akıllıca olacak. Seride yer alan kolajen ürünleri de kendi içinde çeşitlilik gösteriyor. Tablet, krem, şase gibi seçeneklerden hangisini kullanacağınız tamamen size kalmış.

Voonka kolajen tabletler
En çok tercih edilen kolajen ürünlerden biri olan Voonka Collagen Beauty Gummies, çiğnenebilir bir formüle sahip C Vitamini takviyesidir. Etkili bir prebiyotiktir ve sindirim sistemini düzenlemeye yardımcı olur. Çiğneme tableti yerine, suyla tüketilebilen Voonka kolajen tabletleri deneme imkânınız da bulunuyor. Voonka Collagen Hyaluronic Acid 32 tablet seçeneğiyle yetişkinlerin günlük kullanımına uygundur. İçeriğinde çinko, bakır, C vitamini, biotin, selenyum, kolajen, hyaluronik asit bulunur.

Hyaluronik güzellik kremi
Vücudunuzun kolajenle güzelleşmesine direkt katkı sağlamak istiyorsanız Voonka Collagen Blue Hyaluronik Asit Krem kullanmaya başlayabilirsiniz. Aloe Vera, Vitamin E ve besleyici yağlarla desteklenen formülü sayesinde cildin kolajen üretimine katkı sağlar. El, yüz ve vücutta kullanıma müsaittir.
 
 
Koenzim Q10 içerikli takviyeler
Aile boyu kullanım için üretilen Voonka Sambucus Nigra serisinde ise Efervesan tablet, çiğneme tableti, saşe ve çocuk şurubu bulunur. Kara Mürver meyvesi ve çiçek ekstreleri içeren seri, C Vitamini, CoQ10 ve çinko içerir. Çocuğunuzun beslenme değerlerini yükseltmek için kullanabileceğiniz Sambucus Nigra Kids Şurup ise takviye edici sıvı gıda seçeneğidir. Su, şeker, kara mürver ekstresi, L-askorbik asit (Vitamin C), çinko içerir. Çocuğunuzun severek içmesi için çilek aroması verir.

Erkekler için Voonka takviyesi
Erkeklerin vücut yapısı kadınlarınkinden daha farklıdır. Bazı besin takviyeleri kadınlara özel geliştirilirken, Voonka erkeklere özel de bir seriye sahip. Voonka For Men serisinde tablet ve şase seçeneği mevcuttur. Voonka kolajen şase kullanan erkekler, elma ve kakao olmak üzere iki farklı aromayı seçebiliyor. İçeriğinde çok fazla vitamin ve mineral bulunan şaseleri tercih edebileceğiniz gibi, içeriği zengin tabletleri de kullanabilirsiniz. Kutu içeriğindeki tabletler 62 adet yumuşak kapsülden oluşur. Kullanım miktarına dikkat etmek kaydıyla, sağlıklı bir takviye alımı gerçekleştirebilirsiniz.