Voonka Sambucus Nigra 42 Çiğneme Tableti

Marka:
Ürün Kodu : Voonka.062   /
Barkod: 8682241302260
67,19 TL
 • HIZLI GÖNDERİ

  16:00'a kadar
  onaylanan siparişlerde

 • SORUN YOK!

  14 gün içerisinde
  değişim ve iade

 • KARGOYU DÜŞÜNMEYİN

  300 TL üzeri
  kargo ücretsiz

 Favorilerime Ekle  Karşılaştır

Kullanım Amacı


Takviye Edici Gıda

Ürün Faydası


Voonka Sambucus Nigra Çiğneme Tableti, Kara mürver ekstresinin yanında C Vitamini, Çinko ve CoQ10 içerir.

Kara mürverin bitkisinin hem çiçeğinden hem de meyvelerinden elde edilen ekstreler kullanılmıştır.

C Vitamini;Bağışıklık sisteminin normal fonksiyonuna katkıda bulunur.Yorgunluk ve bitkinliğin azalmasına katkıda bulunur.

Çinko; *Bağışıklık sisteminin normal fonksiyonuna katkıda bulunur.Normal asit-baz metabolizmasına katkıda bulunur.

Kullanım Şekli


Yetişkinlerin takviye edici gıda olarak tercihen yemeklerden sonra günde 2 defa 1 çiğneme tableti kullanması tavsiye edilir.

Uyarılar


Tavsiye edilen günlük porsiyonu aşmayın. Takviye edici gıdalar normal beslenmenin yerine geçemez. Çocukların ulaşamayacağı yerde saklayın.

İlaç değildir. Hastalıkların önlenmesi veya tedavi edilmesi amacıyla kullanılmaz. Hamilelik ve emzirme dönemi ile hastalık veya ilaç kullanılması durumlarında doktorunuza danışın.Serin ve kuru yerde muhafaza ediniz.

İçindekiler
Kara Mürver Ekstresi (Sambucus Nigra, meyve ve çiçek) 500 mg -
Vitamin C 200 mg % 250
Koenzim Q10 10 mg -
Çinko 4 mg % 40
*BRD: Beslenme Referans Değeri


Menşei: Türkiye
Üretici / İthalatçı: Kampotu İlaç Gıda Sanayi ve Ti
Kullanım Zamanı: Gün içerisinde 2 -3 defa tekra
Yapısı: Tablet
Cinsiyet: Unisex

Yönetmelik gereği, internet üzerinden satışı yapılan ürünlere ilişkin reklam ve ilanların kullanıcıları yanıltıcı, eksik ve kamu sağlığını bozucu nitelikte bilgiler içermesi yasaktır. Bu nedenle; sitemizde satışı gerçekleştirilen ürünlere ilişkin, özellikle tedavi edilmesi gereken rahatsızlıkları önlediği, tedavi ettiği ya da tedavisine yardımcı olduğu ve/veya ilaç niteliğinde olduğu şeklinde beyanlara yer verilmemektedir. Welldermo.com aracılığı ile satılan Takviye edici gıdalar, bitkisel-hayvansal ya da doğal kaynaklı ürünler, vitamin destekli formüller gibi içerikli takviye edici gıdalardır. İlaç değildir. Hastalıkların önlenmesinde veya tedavi amacıyla tavsiye edilemez ve kullanılamazlar. Takviye edici gıdalar normal beslenmenin yerine geçemezler. Tavsiye edilen günlük porsiyonu aşmayın. Hamilelik emzirme dönemi, hastalık veya ilaç kullanılması durumlarında doktorunuza başvurunuz. Site içerisinde ve/veya ürün detaylarında yer alan yazılar sadece bilgi amaçlıdır. Sağlık sorunlarınız ve tedavisi için mutlaka doktorunuza başvurunuz.

UZMAN YORUMLARI
ÇOK SATANLAR