Voonka Tween Multivitamin 150ml Şurup

Marka:
Ürün Kodu : Voonka.058   /
Barkod: 8680807008106
5,0 (0)
47,60 TL
  • SORUN YOK!

    14 gün içerisinde
    değişim ve iade

  • KARGOYU DÜŞÜNMEYİN

    300 TL üzeri
    kargo ücretsiz

  Tükendi!  

Favorilere Eklendi

Favorilerime Git

Kullanım Amacı


Takviye Edici Gıda

Ürün Faydası


Detaylı bilgi için whatsapp hatımızdan veya sitemiz üzerindeki canlı destekten ve 08504324369 numaralı telefondan uzmanlarımıza danışabilirsiniz.

Kullanım Şekli


4-10 yaş grubu çocukların takviye edici gıda olarak tercihen yemeklerden sonra günde 1 ölçek (5 ml) kullandırılması tavsiye edilir

Uyarılar


Tavsiye edilen günlük porsiyonu aşmayın. Takviye edici gıdalar normal beslenmenin yerine geçemez. Çocukların ulaşamayacağı yerde saklayın. İlaç değildir. Hastalıkların önlenmesi veya tedavi edilmesi amacıyla kullanılmaz.

İçindekiler


Su, portakal kabuğu ekstresi, şeker, balık yağı (%3.6 Omega 3 (EPA, DHA)], emülgatör: polisorbat 80, nem verici: gliserol, L-askorbik asit (Vitamin C), emülgatör: karboksimetil selüloz, nikotinamid (Vitamin B3), çinko sülfat monohidrat (%0.032 Çinko), bitkisel ekstrakt karışımı (civanperçemi ekstraktı, kuzukulağı ekstraktı, damarotu ekstraktı) doğal aroma verici: portakal, D-alfa tokoferil asetat (Vitamin E), riboflavin (Vitamin B2), tiamin hidroklorür (Vitamin B1), piridoksin hidroklorür (Vitamin B6), retinil palmitat (Vitamin A), kolekalsiferol (Vitamin D), siyanakobalamin (Vitamin B12)
Menşei: Türkiye
Üretici / İthalatçı: Kampotu İlaç Gıda Sanayi ve Ti
Kullanım Zamanı: Sabah
Cinsiyet: Unisex

Yönetmelik gereği, internet üzerinden satışı yapılan ürünlere ilişkin reklam ve ilanların kullanıcıları yanıltıcı, eksik ve kamu sağlığını bozucu nitelikte bilgiler içermesi yasaktır. Bu nedenle; sitemizde satışı gerçekleştirilen ürünlere ilişkin, özellikle tedavi edilmesi gereken rahatsızlıkları önlediği, tedavi ettiği ya da tedavisine yardımcı olduğu ve/veya ilaç niteliğinde olduğu şeklinde beyanlara yer verilmemektedir. Welldermo.com aracılığı ile satılan Takviye edici gıdalar, bitkisel-hayvansal ya da doğal kaynaklı ürünler, vitamin destekli formüller gibi içerikli takviye edici gıdalardır. İlaç değildir. Hastalıkların önlenmesinde veya tedavi amacıyla tavsiye edilemez ve kullanılamazlar. Takviye edici gıdalar normal beslenmenin yerine geçemezler. Tavsiye edilen günlük porsiyonu aşmayın. Hamilelik emzirme dönemi, hastalık veya ilaç kullanılması durumlarında doktorunuza başvurunuz. Site içerisinde ve/veya ürün detaylarında yer alan yazılar sadece bilgi amaçlıdır. Sağlık sorunlarınız ve tedavisi için mutlaka doktorunuza başvurunuz.

UZMAN YORUMLARI