Wellcare

Wellcare Ürünleri Neler?

Wellcare ; takviye edici gıda ve bağışıklığa destek olan ürünleri ile öne çıkan markalardandır. Vitamin D3, immun şurup, probiyotik, multivitamin ve bağışıklık destekleyici ürünleri ile genel sağlığınızın korunmasına yardımcı olur. Şurup, tablet, pastil, damla gibi farklı formlarda hazırlanan ürünlerle alıştığınız kullanım şekliyle vücudunuzu destekleyebilirsiniz.
 

Wellcare D Vitamini 1000 Nasıl Kullanılır?

Wellcare D vitamini 1000 yaş grubuna özelleşmiş kullanım şekliyle tüm aileye özel bir ürün olmasıyla öne çıkar. Kutunuzun ve ürün açıklamanızda yer alan kullanım şekli ile yaşınıza uygun dozajda D vitamini alımını destekleyebilirsiniz. Direkt olarak cildin güneşe temasıyla aktifleşen D vitamininden en yüksek verimi almak için güneş almaya özen göstermelisiniz. Günlük olarak gereken dozda almak vitamin desteğinizin korunmasına yardımcı olacaktır. Takviye edici gıdalar tercih etmeden önce doktorunuza danışmak ya da onayını almak ürünlerin doğru kullanımı açısından önemli ve gereklidir.
 

Wellcare Vitamini Damla Nasıl Kullanılır?

Vitamin ve probiyotikler gibi destekleyici ürünlerin kullanımı birbirinden farklılık gösterebilir. Wellcare vitamin damla gibi destek gıdaları kullanırken günlük dozları korumak, yaşınıza ve cinsiyetinize uygun miktarda almak önemlidir. Damla şeklinde hazırlanmış ürünleri içeceklerinize, suyunuza dâhil edebileceğiniz gibi direkt olarak da tüketebilirsiniz. Kolay ve farklı çeşitlerde kullanımlar sunabilen Wellcare ürünleri ile alışık olduğunuz tüketim şekliyle takviye gıda alabilirsiniz.
 
Wellcare Expera Ne için Kullanılır?
Wellcare expera bitkisel özlerden hazırlanmış bir destekleyici gıdadır. Hatmi çiçeği kökü ekstresi, kekik ekstresi ve propolis ekstresi içeren formülü bağışıklığınızı destekleyerek genel sağlığınıza yardım eder. Günde 3 kez, yaşa göre değişen dozlarda alabileceğiniz ürün ile bağışıklık sisteminizin normal fonksiyonlarının sürdürülmesine destek olabilirsiniz.
 
İndirimli Wellcare Ürünleri Hangileri?
İmmune şurup, provimdaily, immune takviye edici gıda, Provim shape gibi farklı ürünlerde sitemize özel Wellcare indirimli fiyatlarına sahip olabilirsiniz. Vücudunuzun genel sağlığını desteklemek, bağışıklık sisteminizin normal çalışma fonksiyonlarını korumaya yardım etmek gibi etkiler sunan ürünlerle sistemlerinizi güçlendirebilirsiniz. Takviye edici gıda ve destekleyici gıdalar tedaviye yönelik ürünler değildir. Doktorunuzun onayı ya da tavsiyesi ile kullanmak daha doğru olacaktır.