Yeni Yılda Yeni Bir Cilt İçin Ne Yapmalı?

Yeni yılda yeni ve canlı bir cilt için kendinize yatırım yapabilirsiniz. Yeni heyecanlar ve yeni umutların olacağı bu sene, cildinizde değişimler ile öne çıkabilir. Kırışıklık karşıtı, leke onarımı, bakım yapıcı ve yenileme etkili ürünler ile bu sene zaman çarkını geriye sarabilirsiniz. Yeni yılda yeni bir cilt bakım rutini ve yenilenmiş bir cilt için ilk adımı bugünden atın. Bol su içmek, cildinizdeki makyajı derinlemesine temizlemek ve dengeli beslenmek cildiniz için yapacağınız en güzel adım olacaktır. Her gün yeniden doğan güneşin yüzünüzü ısıtırken yeni cilt lekeleri oluşturmasına izin vermeyin. Her gün cildinizi güneş koruyucu ile destekleyerek gelecek senelere daha dinç bir adım atabilirsiniz.

 

Cildinizi Yeni Yıla Nasıl Hazırlamalısınız?

Cildinizi yeni yıla hazırlarken geçmişin izlerinden arınabilirsiniz. Cildinizdeki lekelerin arınmasını destekleyecek Caudalie Vinoperfect Leke Karşıtı ve Işıltı Verici Esans harika bir tercih olacaktır. Ölü hücrelerden arındırırken cildin kendine has ışıltısını vurgular. Yumuşak ve zarif bir doku bırakarak cildinizde yenilenme hissini destekler.

Her sene bize yeni bir yaş getirirken cildimizin de esnekliğinden bir adım çalar. Bu yıl bu döngüyü kırmanın tam zamanı! Lierac Cica-Filler Kırışıklık Karşıtı Onarıcı Serum cildinizdeki kırışıklıkların düzelmesini destekler. Onarıcı bitkisel kompleks sayesinde cildin elastikiyet artışını destekler. Dolgun ve esnek bir cilt ile yeni yıla coşkuyla adım atabilirsiniz.

 

Yeni Yılda Yenilenmiş Bir Cilt İçin Ne Yapmalı?

Yeni yılda yenilenmiş ve arınmış bir cilt istiyorsanız bugünden değişime adım atmaya başlamalısınız. Alkol, sigara gibi cilde zarar veren alışkanlıklarınızı azaltmak ya da bırakmak en güçlü kozunuz olacaktır. Bol su tüketmek, dengeli beslenmek genel sağlığınızın yanı sıra cilt sağlığınızı da destekler. Cildinizdeki ölü hücreleri düzenli olarak temizlemek ve arınma sağlamak için Bioderma Sebium Night Peel kullanabilirsiniz. Cildi temizlerken nemlendiren ve bakım yapan formülü sayesinde kısa sürede değişimi başlatabilirsiniz. Cildinizin yenilenirken güçlenmesi ve doğal güzelliğinizle ışıldaması için düzenli olarak bakım yapmak önemlidir. Güzelliğinizle yeni yıla ışık saçmanıza son 5,4,3!

 


Diğer Tüm Bloglar