Zade Vital Combo Cardio 60 Blister Kapsül

Marka:
Ürün Kodu: ZadeVital.041   /
Barkod: 8690712017872
5,0 (0)
199,00 TL
  • SORUN YOK!

    14 gün içerisinde
    değişim ve iade

  • KARGOYU DÜŞÜNMEYİN

    300 TL üzeri
    kargo ücretsiz

  Tükendi!  

Favorilere Eklendi

Favorilerime Git

Kullanım Amacı


Takviye Edici Gıda

Ürün Faydası


Detaylı bilgi için whatsapp hatımızdan veya sitemiz üzerindeki canlı destekten ve 08504324369 numaralı telefondan uzmanlarımıza danışabilirsiniz.

Kullanım Şekli


Günde 1 Kez 4 Farklı Kapsül Aynı Anda veya Farklı Zamanlarda Tercihen Yemeklerden Sonra Alınabilir.

Uyarılar


Günlük önerilen dozu aşmayınız. Beklenmeyen bir etki görüldüğünde doktorunuza veya eczacınıza başvurunuz..

İçindekiler


15 adet 1000 mg Yumuşak Kapsül; %100 Soğuk Pres Çörek Otu Yağı (Black Cumin Seed Oil),15 adet 1000 mg Yumuşak Kapsül; %100 Soğuk Pres Ketencik Yağı (Camelina Oil), 15 adet 1000 mg Yumuşak Kapsül; %100 Soğuk Üzüm Çekirdeği yağı (Grape seed oil), 15 adet 1000 mg Yumuşak Kapsül; %100 Soğuk Pres Omega 3 Balık Yağı (Omega 3 Fish Oil)
Menşei: Türkiye
Üretici / İthalatçı: Helvacızade Gıda İlaç Kimya Sa
Kullanım Zamanı: Sabah ve/veya Akşam
Cinsiyet: Unisex

Yönetmelik gereği, internet üzerinden satışı yapılan ürünlere ilişkin reklam ve ilanların kullanıcıları yanıltıcı, eksik ve kamu sağlığını bozucu nitelikte bilgiler içermesi yasaktır. Bu nedenle; sitemizde satışı gerçekleştirilen ürünlere ilişkin, özellikle tedavi edilmesi gereken rahatsızlıkları önlediği, tedavi ettiği ya da tedavisine yardımcı olduğu ve/veya ilaç niteliğinde olduğu şeklinde beyanlara yer verilmemektedir. Welldermo.com aracılığı ile satılan Takviye edici gıdalar, bitkisel-hayvansal ya da doğal kaynaklı ürünler, vitamin destekli formüller gibi içerikli takviye edici gıdalardır. İlaç değildir. Hastalıkların önlenmesinde veya tedavi amacıyla tavsiye edilemez ve kullanılamazlar. Takviye edici gıdalar normal beslenmenin yerine geçemezler. Tavsiye edilen günlük porsiyonu aşmayın. Hamilelik emzirme dönemi, hastalık veya ilaç kullanılması durumlarında doktorunuza başvurunuz. Site içerisinde ve/veya ürün detaylarında yer alan yazılar sadece bilgi amaçlıdır. Sağlık sorunlarınız ve tedavisi için mutlaka doktorunuza başvurunuz.

UZMAN YORUMLARI
ÇOK SATANLAR