FİLTRELE

Anti Aging Krem - Serum & Yaşlanma Karşıtı Ürünler

Anti Aging Ne Demek?

Yaşlanma karşıtı anlamına gelen bu ürün kategorisi, farklı cilt durumlarına odaklanmış seçeneklere sahiptir. Welldermo olarak sizlerle buluşturduğumuz ürün seçenekleri, önleyici, onarıcı ve geciktirici etkiler hedeflenerek oluşturulmuş formüllere sahiptir. Sayfamızda yüz maskesi , krem ve serum gibi birçok farklı formda sunulan anti aging ürünleri bulunmaktadır. Her birinin farklı kullanım özellikleri ve formüllerinin odaklandığı farklı noktalar mevcuttur. Cildin aydınlatılması, kırışıklıklarla savaşılması ve antioksidan özellik göstermesi, ürünlerin odaklandığı noktalardan bazılarıdır. Yaşlanma karşıtı anti aging kategorimizde bulunan ürün bilgileri sayesinde, her bakım ürününün sunduğu özelliklere ulaşabilir, tercihinizi buna göre gerçekleştirebilirsiniz.
 

Anti Aging Kremler Hangi Yaşta Kullanılmalı?

Kremlerin ve diğer bakım ürünlerinin kullanılmaya başlaması için kesin olarak belirtilen bir yaş sınırı yoktur. Bununla birlikte genel hatlarıyla söyleyecek olursak; önleyici özellikleri olan anti aging krem çeşitleri, yirmilerin ortasından itibaren kullanılabilir. Onarıcı faydaları bulunan ürünler ise, yaşlanma sorunları başladıktan sonra, otuzlu yaşlarda, tercih edilebilir.
 

Anti Aging Krem Ne İşe Yarar?

Darphin, Caudalie, Nuxe ve Skinceuticals gibi birçok farklı markaların sunduğu yaşlanma karşıtı bakım kitleri, birçok fayda sunmayı hedefliyor. Göz çevresini nemlendirmek, cildin doğal pH’ını dengelemek, besleyici özellikleri ile cildi canlandırmak, sıkılığı arttırmak ve parlaklık vermek, bu ürünlerin hedeflediği özelliklerden sadece bazılarıdır. Her cildin ihtiyaç duyduğu temel besleyici unsurlar vardır. Bunların bir kısmı alınan gıdalardan geliyor olsa da geri kalanı için bakım takviyesi kullanılması oldukça önemlidir. Sayfamızda sizlerle buluşturduğumuz krem, maske ve serum seçenekleri, zengin içeriklerini cildin absorbe etmesini sağlamaya çalışır.
 
Anti Aging Cilt Bakımı Nasıl Yapılır?
Anti aging maskeler, haftada bir veya iki kullanıma uygundur. Serumların, üç veya dört kere kullanılması önerilir. Kremler arasında günlük kullanıma uygun alternatifler yer alır. Ürün yelpazesi içerisinde hangi formu tercih edeceğiniz, kullanım şeklinizi ve cilt bakım sürecinizi belirleyen unsur olacaktır. Her ürün tipinin sunduğu farklı faydalar ve kullanım sürecinin kendine özgü kısımları bulunur. Tüm bu süreç hakkında bilgi edindikten sonra, cildinizin özel ihtiyaçlarına ve kendi isteklerinize uygun olan yaşlanma karşıtı bakım ürününü tercih edebilirsiniz.