Saç Boyası

Saç Boyası Nasıl Seçilir?

Görünümünüze ve tarzınıza renk katmanın ek kolay yollarından birisi, boyalardan geçer. Saç boyası , ulaşılabilir olması ve pratik kullanımı nedeniyle sevilerek tercih edilen bakım ürünleri arasında yer alır. Welldermo olarak sizlere bu kategoride, birçok farklı renk seçeneği ve marka alternatifi sunmaktayız. Sarı, kızıl, kahve ve siyah gibi temel saç renklerinin yanı sıra, bu renklerin her birinde sunulan ton seçenekleri de yer alır. Phyto, Color&Soin ve Herbatint, popüler olarak tercih edilen marka seçeneklerimizden bazılarıdır. Sahip olduğunuz saç renginizi devam ettirmek isterseniz benzer bir ton bularak ilk kullanımda beyazları kapatan ürünlerden yararlanabilirsiniz. Farklı bir renk denemek isterseniz yaratıcılığınızı ortaya koyarak istediğiniz ürünü tercih edebilirsiniz. Elde etmek istediğiniz görünüm ve sonuç ne olursa olsun, Welldermo olarak sizler için hazırladığımız ürün yelpazemizde bunu başarabilirsiniz.
 

Renkli Saç Boyası Nerede Satılır?

Welldermo dermokozmetik sitemizde Küllü sarı, açık kestane, bakır, koyu kestane, koyu kumral, yoğun kestane ve açık kahve, sayfamızda sunulan renk seçeneklerinden sadece bazılarıdır. Renklerin oranlardaki ufak değişimler, sonuçta elde edilen görünümde büyük farklılıklar ortaya çıkmasına neden olabilir. Firmamızın sizlerle buluşturduğu marka alternatifleri, bu ufak değişimleri ortaya koyan renk alternatifleri içerir. Böylelikle tam olarak haylinizdeki saç rengini elde etmenize indirimli fiyatlarımız ile destek oluruz. Saç boyası kullanım süreci, olabilecek en pratik ve en kolay hale getirilmiştir. Nemlendirici özelliklere sahip olan boyalar, saç üzerine kolaylıkla uygulanabilir. Bitkisel özlerle zenginleştirilmiş formülleri, istediğiniz renge ulaşırken saçınızın doğal yapısını korumanıza yardımcı olur. Sayfamızda yer alan tüm markaların sunduğu ürünler, güvenliğiniz için dermotolojik olarak test edilmiştir. Saç boyası fiyatları ve markalarını incelemek için sayfamıza göz atabilirsiniz.
 

Saç Boyası Nasıl Çıkar?

Boyayı kullanma sırasında, çevrenizde leke bırakabileceği bir şey olmaması ve gerekli temizlik önlemlerinin alınması önerilir. İşlem sırasında cildinize veya hassas bir yüzeye saç boyası sıçradıysa, zeytinyağı, sıvı sabun, vazelin gibi zararsız maddeler kullanılarak çıkartılması önerilir. Bir pamuğa sürdükten sonra yavaş bir şekilde ovalayarak çıkartabilirsiniz. Temizleme işlemini kolay hale getirmek için uzun süre bekletmemek oldukça önemlidir. Hassas olmayan bir yüzeye sıçramamasına özen göstermelisiniz ve saçınızı boyarken gerekli önlemleri almalısınız.