SIKÇA SORULAN SORULAR

Vermiş olduğunuz siparişlerinizi, "Hesabım" bölümündeki “Siparişlerim“ sekmesinden kontrol edebilirsiniz. Siparişinizin kargoya teslim edilmesiyle birlikte “Siparişlerim" sekmesinde, “Kargom Nerede?" linkinden siparişinizin hangi aşamada olduğunu öğrenebilirsiniz. 
Siparişiniz için adres değişikliği işlemini 0850 432 43 69 numara ile yada bilgi@welldermo.com adresine bildirerek gerçekleştirebilirsiniz.
Kargo firması adresinizde bulunamamanız durumunda paketinizi en yakın şubeden alabileceğinizi bildiren bir not bırakır. 3 gün içerisinde paketinizi belirtilen şubeden almamanız durumunda siparişiniz welldermo.com’a iade edilir.
Resmi tatil günlerinde kargo firmaları teslimat yapmamaktadır.
Alışverişlerinizde debit/banka kartınız ile ödeme yapabilirsiniz. Debit kartları ile yapılan alışverişlerin iadesinde para iadesinin hesabınıza geçmesi bankanıza bağlı olarak daha uzun sürebilir.
Üyelikli alışverişlerinizde kapıda nakit ödeme seçeneğini kullanabilirsiniz.
Bankacılık Düzenleme ve Denetleme Kurumunun 27 Eylül 2016 Salı günü Resmi Gazetede yayımlanan Madde-1 / 7. fıkra da yapılan değişiklik gereği artık Kozmetik ürünlerin satışında Kredi Kartına Taksit imkanı bulunmamaktadır, bu yüzden şahsi kredi kartları ile yapılacak alışverişlerde taksitlendirme imkanı ortadan kalkmıştır. Bu sebeple Welldermo.com üzerinden yapılan alışverişlerde taksit imkanı bulunmamaktadır. 
Alışverişlerinizde Havale seçeneğini kullanabilirsiniz.
Üye girişi yaptıktan sonra Hesabım > Hesap Bilgilerim > Puanlarım bölümüne gidip "Puanlarımı Hediye Çekine Dönüştür" diyerek hediye çeki kodunuzu görebilirsiniz. Bu kodu sepet sayfasında Kampanya Kodu kısmına yazmanız gerekmektedir. Kampanya kodunu yazıp kullan dediğinizde hediye çeki tutarı sepet tutarınızda düşecektir.  
welldermo.com'da satılan tüm ürünler %100 orijinaldir ve marka garantisi altındadır. WELLDERMO bir eczacı kuruluşudur ve satışını yaptığımız ürünlerin %90'ından fazlasının yetkili bayisiyiz. Ürünlerimizin tamamını yetkili distribütörler ve ecza depolarından temin etmekteyiz. Ürünlerimiz %100  orijinaldir ve marka garantisi altındadır. Sitemizden güvenle alışveriş yapabilir, alışveriş öncesi ve sonrası  her türlü sorunuz için bizimle iletişime geçebilirsiniz.