Saç Kremi

Saç Kremi Çeşitleri Nelerdir?

Boya, ısı, kuru hava ve daha pek çok etken saç tellerinin kuruyarak güçsüzleşmesine ve zamanla hem şekil almamasına hem de kırıkların oluşmasına sebebiyet verebilmektedir. Bu yüzden de aynı cilde uygulandığı gibi saçlara da özenle bakım yapılmalı ve nemlendirilmelidir. Bakım rutinlerinize ekleyeceğiniz saç kremi çeşitleri ise en iyi alternatiflerden biridir. Duşta kullanılan ve ardından durulama gerektiren kremlerin yanı sıra duş sonrası kullanılabilen ve durulama gerektirmeyen formüller de bulunmaktadır. Bu formüller içeriğinde barındırdığı çeşitli vitamin ve mineral sentezlerini saçınız için bir bariyer haline getirerek dış etkenlere karşı koruma sağlar. Değerli yağlar ise saçınızı besleyip onarırken çok daha kolay taranmasını sağlar. Böylece parlak ve bakımlı saçlara kavuşabilirsiniz. Welldermo olarak sizlere sunduğumuz saç bakım kategorilerinde kolaylıkla sipariş oluşturabileceğiniz Prozinc, Phyto, Klorane, Mustela, Vichy ve daha pek çok alanında öncü markanın seçkileri bulunmaktadır. Keşfetmeye ve güvenli alışverişin tadını çıkarmaya hemen şimdi başlamak için göz atmaya devam edin!
 

En İyi Saç Kremi Hangisidir?

Her saç teli birbirinden farklı yapılara sahip olduğu gibi farklı sorunlara da maruz kalmaktadır. Bu yüzden en iyi saç kremi ürününü tercih etmeden önce, kendi saç tipiniz,telleriniz ve ihtiyacınız hakkında iyi bir gözlem yapmalısınız. Örneğin boyalı saçlar hem saç renginin canlı tutulmasını hem de nemlendirilmesini ister. Bu yüzden en iyi seçeneklerden bir tanesi Klorane tarafından geliştirilen nar özlü saç kremidir. Böylelikle saç rengi sabitlenirken aynı zamanda canlılık da kazandırılır. Saç dökülmesi sorununuz var ise , Vichy Dercos ürünlerinden yardım alabilirsiniz. Zenginleştirilmiş formülü ve güçlendirilmiş bileşenleriyle hassas saç derisinde koruma sağlamaya yardımcı olur. Böylece saç dökülme sorununuzun azaltılmasını da sağlayabilirsiniz. En iyi saç kremi , saçınız temizlendikten sonra ihtiyacınıza göre doğru seçtiğiniz ve doğru şekilde uyguladığınız seçkin markalara ait ürünlerdir diyebiliriz.
 

Durulanmayan Saç Kremi Nasıl Kullanılır?

Duş sırasında etkili bir şampuan ve bakım kremi uyguladıktan sonra saçınızı iyice arındırmalı ve bir havlu yardımıyla nemini almalısınız. Durulanmayan saç kremlerini ise saçınıza ıslakken ya da kuruyken uygulayıp devamında başka bir işlem yapmanıza gerek yoktur. Eşit dağılım için bir tarak kullanmanız daha etkili sonuçlar almanızı sağlayabilmektedir. Son olarak da saçlarınıza istediğinizi şekli vererek hazır hale getirebilirsiniz. Böylece mis kokulu ve bakımlı saçlara kavuşabilirsiniz. Son yıllarda durulanmayan saç kremi çeşitleri büyük ilgi görmektedir.