Bioderma Seriler


ÇOK SATANLAR


BİODERMA ÜRÜNLERİ


Bioderma

Bioderma Nasıl Kullanılır?

Her bireyin cilt bakımı ihtiyaçlarının ona özel olduğunu bilen ve buna uygun bir ürün portföyü tasarlayan Bioderma , birçok farklı kategoriyi sizlerle buluşturur. Hassas, kuru ve yağlı gibi farklı cilt tipleri için hazırladığı ürünlere bu sayfada yer alan kategorilerden göz atabilirsiniz. Günlük cilt bakımı rutininize ekleyebileceğiniz ürünlerin yanı sıra haftada bir veya iki kez kullanıma uygun alternatiflere de ulaşabilirsiniz. Cilt yıkama jeli, Bioderma güneş kremi ve güneş koruyucular ve serumlar, markanın sunduğu ürün çeşitlerinden sadece bazılarıdır. Tüm bakım ürünlerini görmek için bu sayfada yer alan alternatifleri sıralayabilir, aradığınız belirli bir ürün tipi varsa kategorinizi seçerek aramanızı kolaylaştırabilirsiniz.
 

Bioderma Ürünleri Ne İşe Yarar?

Cildin dış çevreden gelen zararlı etkenlere karşı kendini korumasını sağlayan belirli katmanları vardır. Bu koruyucu katmanlar, hava kirliliği, güçlü güneş ışınları ve zorlu iklim koşulları gibi durumlar sonucunda eski güçlerini kaybedebilirler. Ayrıca doğal olarak sahip olduğunuz koruma, istediğiniz kadar güçlü de olmayabilir. Bioderma ’nın sizler için hazırladığı bu ürün seçenekleri, doğal koruma tabakanızı güçlendirme sürecini destekleyen formüllere sahiptir. Bu ürünlerin besleyici yapısı ve zengin içerikleri, yoğun bir etki yaratmayı hedefler. Derinlemesine etki etmeleri için hafif bir yapıya sahiplerdir. Uygulama sonrası cilt tarafından hızla emilirler.
 

Bioderma Nerede Satılır?

Welldermo olarak sizler için sunduğumuz internet üzerinden alışveriş fırsatlarıyla satılmaktadır. Cildin beslenme sürecine yardımcı olan bu ürünler, ikili alım fırsatları ve hediyeli kampanyalara sahiptir. Uygun fiyat aralıkları ve kampanya fırsatları hakkındaki tüm bilgiler sayfamızda yer almaktadır. Markanın sunduğu ürünler arasında cilt tipinizin özel ihtiyaçlarına uygun olanı bulabilir ve evinizin konforundan ayrılmadan onlara sahip olabilirsiniz. Cildinizin ışıltısına yeniden kavuşmasına yardımcı olacak ürünleri sepetinize ekleyebilirsiniz.
 

Bioderma Hangi Ülkenin?

Tüm dünyada popüler olarak tercih edilen ve ülkemizin dört bir yanında kullanılan Bioderma , Fransa merkezli bir firmadır. Ürünlerinin dermatolojik açıdan uygun formüllerini orada tasarlar ve sizlerin kullanımı için hazır hale getirir. Markanın sunduğu ürünler arasında son zamanlarda sıklıkla tercih edilenlerden bazıları, Atoderm serisi kremleri ve Photoderm serisi güneş koruyucularıdır. Bu iki serinin ürünlerine ve çok daha fazlasına sayfamızdan ulaşabilirsiniz.
 

Bioderma Ürünleri Hangi Ciltler İçin Uygundur?

1970 yılından bu yana dünya çapında dermo kozmetik ürünleri ile öne çıkan Bioderma markası, farklı cilt sorunlarına, tiplerine ve ihtiyaçlarına yönelik formüller sunuyor. Sağlıklı bir ciltte aktif olması gereken bileşenleri harekete geçirmeye yardımcı olacak şekilde üretilen ürünler, cilt sorunlarının ana kaynağına inmeyi hedefliyor. Yüz yıkama jelinden nemlendiriciye, misel sudan güneş bakım ürünlerine kadar hem yetişkin hem de çocuk ve bebeklere yönelik ürün seçenekleri sunan Bioderma, her cilt tipine yönelik farklı seriler sunmaktadır. 90’ın üzerinde ülkede, bebekten yetişkine pek çok kullanıcının olumlu yorum yaptığı Bioderma, Fransız Eczacı Jean Thorel tarafından kurulmuştur. Cilt tipiniz, kuru, hassas, yağlı, karma, atopik ya da normal olsa da, Bioderma ürünleri arasından cildinize uygun bir seriyi mutlaka bulabilirsiniz. Serilerinde cildin ihtiyacı olan her ürüne yer veren markadan, temizleme jeli, tonik, nemlendirici, güneş bakım kremi seçerek günlük cilt bakım rutininizi oluşturabilirsiniz. Seçim yapmakta zorlanıyorsanız, Bioderma Set seçeneklerini inceleyebilir, cilt tipinize uygun serinin setlerinden satın alabilirsiniz.
 

Bioderma Ürün Çeşitleri Nelerdir?

Bioderma ürünleri, hem farklı cilt sorunlarına yönelik seriler sunar hem de bu seriler içerisinde cilt bakımının her aşamasında ihtiyacınız olacak ürün seçeneklerine sahiptir. Günlük ve haftalık cilt bakım rutinlerinizde, tamamen markaya ait ürünleri ve cilt sorununuza yönelik seriyi tercih ederek, kullandığınız ürünlerin birbirlerine desteğini ve cildiniz üzerindeki etkinliğini arttırabilirsiniz. Cilt bakım ürünleri, güneşten korunma serileri, bebek ürünlerinin yanı sıra, saç bakım serisi de Bioderma ürünleri arasında farklı saç sorunlarına yönelik olarak yer alıyor. Markayla henüz yeni tanışacaklar için Bioderma Set seçenekleri sunulmaktadır. Bu setlerde, şampuan seçeneklerine, yüz yıkama jeli ve nemlendirici ikilisine, misel su ve cilt temizleme ürünlerine bir arada ulaşabilirsiniz. Cilt sorununa yönelik formüllerle öne çıkan marka, güneş bakımında ve bebek bakımında da farklı serilerle geniş kitlelere hitap etmeyi amaçlamış ve uzun yıllardan bu yana hedefini gerçekleştirmeye devam etmektedir.
 
Bioderma Kullananların En Çok Tercih Ettiği Ürünler Hangileri?
Bioderma denince akla ilk olarak kuşkusuz markanın misel su seçenekleri geliyor. Farklı cilt tiplerine yönelik olarak formüle edilen misel su alternatifleri markanın en çok tercih edilen ürünleri arasında ilk sırada yer alıyor. Hassas ciltlerde makyaj temizleme ve cilt yatıştırma amacı ile kullanılan Bioderma Sensibio H2O Hassas Ciltler için, aynı zamanda göz makyajı temizliğinde de kullanılabiliyor. Bioderma Sebium H2O Karma ve Yağlı Ciltler için Temizleyici Miseller Solüsyon ise aynı ürünün karma ve yağlı ciltler için geliştirilmiş seçeneği olarak karşımıza çıkıyor. Cilt bakımından el bakımına, vücut bakımından güneş korumasına kadar ihtiyacınız olan tüm bakım ürünlerini aynı markanın çatısı altında sunan Bioderma, dudak bakımında da en çok tercih edilen alternatifleri sunuyor. Atoderm Levres Kuru Hasar Görmüş Dudaklar için Besleyici Dudak Balmı, özellikle kış aylarında dudakları kuruyan ve hasar gören kullanıcıların favori ürünü. Karma ve yağlı ciltlerde, nazikçe temizleme ve yatıştırma özelliği ile öne çıkan Bioderma Sebium Karma ve Yağlı Ciltler için Yıkama Jeli, aynı serinin nemlendiricisi ile birlikte, cildin sebum dengesini sağlamaya yardımcı oluyor.
 
Bioderma Ürün Serileri Nelerdir?
Bioderma ürünleri, geniş bir yelpazeye sahip olup, öncelikle saç, cilt, bebek ve güneşten korunma ana kategorilerine bölünüyor. Söz konusu cilt bakımı olduğunda ise, farklı cilt sorunlarına yönelik ürün seçenekleri özel seriler altında kullanıcılar ile buluşturuluyor. Sensibio serisi, hassas ve toleransı az ciltler için misel su, yüz yıkama jeli, nemlendirici başta olmak üzere, cilt bakım rutininiz sırasında ihtiyacınız olabilecek tüm ürün seçeneklerini bir arada sunuyor. Karma ve yağlı ciltler için Sebium serisi önerilmektedir. Bu seri içerisinde de tıpkı Sensibio serisinde olduğu gibi cilt bakımında ihtiyacınız olacak tüm ürünlere yer verilmektedir. Kuru ciltlerde, özellikle kızarıklık ve kaşıntıya karşı etkisi seri Atoderm’dir. Kuru cildin ihtiyacı olan nemi karşılamayı hedeflemektedir. Her cilt tipinin dört mevsim güneş korumasına ihtiyacı vardır. Bioderma Photoderm serisi, güneş ürünleri ile her cilt tipine hizmet edebilmektedir. Pigmentbio serisi ise lekeli ya da lekelenmeye eğilimli ciltler için özel formüller sunmaktadır. Nemini kaybeden ciltlerde Hydrabio serisi kullanılmalıdır. Bebek ve çocuklar için cilt bakımında Abcderm serisinde onların narin ciltlerine yönelik formüller yer almaktadır. Cilt tipinizi belirleyerek markanın size özel serilerini inceleyebilirsiniz.
 
Bioderma Ürünleri En Uygun Nerede?
Bioderma markası kullanıcılarına son derece geniş bir ürün yelpazesi sunuyor. Birbirinden farklı ürünler sunan Bioderma fiyat açısından da alternatiflere sahiptir. Her bir ürün farklı ml seçeneklerine sahip olmakla birlikte, yıkama jelinden bebek masaj yapına kadar pek çok alternatif olduğu için ortalama bir fiyat skalası sunulamamaktadır. Bioderma ürünleri tercih ediyor ya da denemek istiyorsanız, en uygun fiyata bu markanın ürünlerine sahip olmak için Welldermo ana sayfasında arama kutusuna Bioderma yazmanız yeterlidir.