NUXE ÜRÜNLER


Nuxe

Nuxe Ürün Çeşitleri Nelerdir?

Vücut ve yüz bakımında önemli bir yere sahip olan Nuxe markası, özellikle ürünlerinde yüksek oranda botanik içerikleri kullanmasıyla bilinmektedir. Vücut bakım rutinlerine yepyeni bir anlayış getiren firma nemlendirme, arındırma, yatıştırma, koruma ve onarma gibi pek çok etkiye sahip ürünler geliştirmektedir. Cildinizi eşsiz esanslar ve uzman bakımı ile tanıştırmak için keşfetmeye başlayın! Welldermo olarak dermokozmetik alanında oluşturduğumuz pek çok koleksiyonda Nuxe markasına da yer vermekle birlikte en özel seçkilerini sizlere sunuyoruz. Güneş kremi , sıkılaştırıcı losyon, dudak balmı, gece serumu ve kuru yağ gibi oldukça etkili ürünlerine geniş bir çeşitlilik yelpazesi ve indirimli fiyatlarıyla size sunuyoruz.
 

Nuxe Kuru Yağ Nedir?

Şüphesiz ki, Nuxe markasının en beğenilen ürünlerinden biri olan kuru yağ çeşitleri, geniş kullanımı ve derinlemesine nemlendirme etkisiyle bilinmektedir. %98,8 oranında bitkisel içeriğe sahip olan formülünde prodigieuse, fındık, badem, macademia, kantaron, argan ve kamelya yağlarıyla birlikte cilde olan yararlarıyla bilinen e vitaminini barındırmaktadır. Hem saça hem de cilde uygulanılabilen yapısı sayesinde çok amaçlı kullanılabilmektedir. Hızlı nüfus etkisiyle cildinizin hem beslenme hem de nemlenme ihtiyaçlarını karşılamaya çalışmaktadır. Her cilt tipinde kullanılabilir. Üstelik altın parıltılı çeşidi ile cildinizin daha kusursuz görünmesine yardımcı olmaktadır. İnci tanelerinin ışıltısını vücudunuzda taşırken vanilya ve manolya esanslarının notalarıyla çevrenizde hoş bir etki yaratabilirsiniz.
 

Nuxe Güneş Kremleri Fiyatları Nelerdir?

Saç, vücut ve yüz için özel olarak geliştirilen güneş koruma faktörüne sahip kremler Nuxe tarafından ideal koruma baz alınarak üretilmiştir. İçeriğindeki bitkisel özler sayesinde bronzlaşırken cildinizin nem kaybı yaşamamasını ve böylece keyifli anlar geçirmenizi sağlamaya çalışır. Güneş sonrası şampuan, vücut sütü, güneş kremi ve yüz yağı gibi farklı formlarda sizleri karşılayan seçkiler pek çok avantajlı kampanya ve set ile aynı zamanda bütçe dostu bir performans sergilemektedir. Nuxe güneş kremleri yüksek koruma, bronzlaştırma ve güneş sonrası ürün çeşitleriyle her bütçeye uygun indirimli fiyatlarıyla sitemizde güneş kategorisinde yer almaktadır.