Bebek Losyonu

Bebek Losyonu Gerekli Mi?

Bebeklerin hem cilt hassasiyetlerinin gözetilebilmesi hem de gelişimsel süreçlerine katkı sağlanabilmesi adına çeşitli ürünler kullanmak günümüzde gerekli hale gelmiştir. Eski çağlarda bağışıklıktan, çeşitli cilt problemlerine pek çok şey bebeklerin gelişimini olumsuz etkilese de çare bulunamadığı için herhangi bir yöntem geliştirme ihtiyacı da duyulmamıştır. Fakat günümüzde; burun akıntısından, göğüs ağrılarına, beslenme düzeninden, pişik sorununa dek her detayın muhakkak bir çözümü sunulabilmektedir. Welldermo, bebekleriniz için geliştirdiği ürünlerle hayatınızı kolaylaştırmayı hedefler. Bu ürünler içerisinde yer alan bebek losyonu, bebeğinizin rahatlamasına yardımcı olur. Özellikle uyku problemi yaşayan bebeklerde, banyo sonrası kullanılabilecek olan bebek vücut losyonu ürünleri, uykuya kolay dalmaya yardımcı olduğu gibi bebeğinizin cildinin nemlendirilmesine de katkı sağlar. Bebekler, farklı sebeplerle bazen açıklanamayan huzursuzluklar yaşarlar. Sık ağlama, memnuniyetsizlik, fazla hareketli olma gibi etkilerin gözlemlendiği durumların yanı sıra korku, endişe gibi duygular da bebeğinizin huzursuz bir gün geçirmesine sebep olabilir. Doğrudan bir problemin olmadığı durumlarda, emzirmenin yanı sıra bebek losyonu kullanımı da bebeğinizin huzura kavuşmasına ve rahatlamasına yardımcı olur.
 

Bebek Vücut Losyonu Nasıl Kullanılır?

Bebek losyonu ürünleri, farklı kategorilerde satışa sunulmaktadır. Masaj yağı, kolonya, koku, rahatlatıcı balsam ve daha pek çok seçeneği Welldermo’da kolaylıkla bulabilirsiniz. Bebek kremleri, bebek losyonu ve bebeğiniz için özel olarak üretilmiş pek çok kozmetik ürün, temelde yumuşak bir şekilde uygulama prensibine sahiptir. İster bebek nemlendirici losyon ister masaj yağı olsun, satın aldığınız üründen maksimum verimi alabilmeniz, bebeğinizin cildine yumuşak dokunuşlarla uygulayabilmenize bağlıdır. Bu kullanım, kremin veya losyonun bebeğinizin cildi tarafından emilmesini kolaylaştırır. Hareketli bebeklerde masaj olmaksızın losyon uygulandığında, kısa sürede kıyafete veya yattığı yere bulaşması ve gerekli etkiyi gösterecek süre boyunca bebeğin cildinde kalamaması söz konusu olabilir. Ayrıca bebeğinizin tüm vücuduna dokunmak, losyon uygulamak, aynı zamanda bebeğinizle aranızdaki duygusal bağı da kuvvetlendirecektir. Her biri, kendine özgü kullanım şekline sahip olan bebek vücut losyonlarını ise şu şekilde uygulayabilirsiniz:
  • Johnson's Cottontouch Losyon 300ml: Bebeğinizin cildine nazik dokunuşlarla uygulayabileceğiniz bu losyon hem cildin nemlendirilmesine yardımcı olur hem de bebeğinizin mis kokusunun uzun süre korunabilmesini sağlar.
  • Mustela Soothing Rahatlatıcı Vücut Losyonu 200ml: Hassas bebek cildini yatıştırmak üzere Avokado özü ile harmanlanan bu ürün, bebeğinizin kuru cildinin nemlendirilmesine yardımcı olur. Uyku öncesi veya banyo sonrası kullanabileceğiniz bebek vücut losyonu, katkısız meyve kokularıyla bebeğinizin tatlı kokular eşliğinde uyumasına ve cildindeki kuruluk probleminin giderilmesine büyük katkı sağlar.
  • Noodle & Boo Cilt Yumuşatıcı ve Bebek Masaj Losyonu 237 ml: Bebeğinize ipeksi dokunuşu tattıracak olan bu bebek nemlendirici losyon ürünü; hazımsızlık, huysuzluk, uykusuzluk gibi sorunlar karşısında hayatınızı kolaylaştıracaktır. Bebeğinizin cildine yumuşak hareketle uygulayabileceğiniz bu bebek vücut losyonunu aynı zamanda karın bölgesine masaj yapmak ve gaz gibi temel sorunlarla baş etmek için de yardımcı olarak kullanabilirsiniz.
 

Yeni Doğan Bebeğe Losyon Sürülür Mü?

Yeni doğan bebekler, dünyanın tüm kirine ve olumsuzluklarına açık haldedir. Ciltleri henüz bariyer oluşumunu tamamlamamıştır ve her türlü tehlikeyi davet eder konumdadır. Havludan örtüye, şampuandan emziğe, yeni doğan bebekler için kullanılacak olan her ürün özenle seçilmelidir. Ciltte leke gibi reaksiyonlara sebep olabilecek ürünlerden uzak durulmalıdır. Welldermo’nun sizlere sunduğu bebek losyonu ürünleri içerisinden yeni doğan bebeklerde kullanıma uygun ibaresi bulunan tüm losyonları, güvenle kullanabilirsiniz. Yeni doğan bebeğinizin yalnızca koku veya kolonya gibi losyon kategorisindeki ürünlere ihtiyacı bulunmaz. Yalnız cilt üzerinde oluşabilecek kuruluk gibi problemlere karşın, bebek nemlendirici losyon ürünleri içerisinden bebeğinize uygun olanı gönül rahatlığıyla kullanabilirsiniz.
 

Bebek Losyonu Cilde İyi Gelir Mi?

Bebek vücut losyonu ürünleri, temelde bebek cildinin hassasiyetine uygun şekilde tasarlanmış içeriklere sahiptir. Bu durum, bebek losyonu ürünlerinin yalnızca bebekler için kullanılabileceği anlamına gelmez. Eğer cildiniz hassas ve kuru ise bebek losyonları sizin cildiniz için de en iyi sonucu almanıza yardımcı olabilir. yoğun nemlendiricili, alkol ve paraben içermeyen, herhangi bir katkı maddesi bulunmayan beben nemlendirici losyon ürünlerini rahatlıkla kullanabilirsiniz. Bu ürünler, Welldermo kalitesi ile evinize girerek, cildinizin onarılmasına ve cilt bariyerinin tamir edilmesine büyük katkı sağlarlar. Bebek losyonlarının bebekler üzerindeki etkisi ise çok daha kalıcıdır. Nemlendiren ve hoş bir koku sağlayan Welldermo bebek losyonu ürünleri içerisinden bebeğinizin veya sizin, ihtiyaçlarınıza yönelik doğru ürün seçimin yaparak evinizdeki kuru cilt problemini kökünden çözmek üzere adım atabilirsiniz.
 

Bebek Losyonu Ne İşe Yarar?

Losyon, yoğunlaştırılmış krem anlamını taşır. Standart nemlendirici ürünler, hassas bebek cildinde olumsuz etkilere sebep olabileceğinden bebeğinizin ihtiyaçları için, yalnızca katkısız ürünleri tercih etmeniz gerekir. Bebek losyonu, ürüne göre farklılık gösterse de genellikle rahatlatıcı yağlar, su bazlı nemlendiriciler ve meyve kokularından oluşan bileşenlere sahiptir. Bu bileşenler hem bebeğinizin cilt rahatlamasını sağlamaya hem de koku yardımıyla gevşemeye yardımcı olmak üzere tasarlanmışlardır. Bebek vücut losyonu ürünleri, farklı amaçlara hizmet edecek şekilde farklı konseptlerde sizlerle buluşturulmaktadır. Banyo sonrası, uyku öncesi, cilt yatıştırıcı, temizleyici ve daha pek çok farklı etki bazen tek bir üründe toplanırken bazen ayrı ayrı ürünlerde bulunabilmektedir. Welldermo’dan satın alacağınız bebek losyon çeşitleri içerisindeki bebe kolonyaları, bebeğinizin günlük el temizliğinde kullanabileceğiniz, alkol içermeyen kokulu ürünlerdir. Öte yandan masaj yağları, bebeğinizin banyo sonrasında ihtiyaç duyduğu rahatlamayı maksimum seviyeye çıkarmanıza yardımcı olan ürünlerdir. Yatıştırıcı kremler ise bebeğinizin kuru cildinin onarılmasına ve nem dengesinin korunmasına yardımcı olmak üzere tasarlanmışlardır.
 
Bebek Losyonu Yüze Sürülür Mü?
Bebek losyonları iki farklı sebeple tercih edilebilmektedir. İlki bebeklerin kullanımı, ikincisi ise hassas cilt yapısına sahip yetişkinlerin kullanımı. Eğer Welldermo’dan bebeğiniz için krem, kolonya ve benzeri losyonlar satın alıyorsanız, bu ürünlerin bebeğinizin yüzü ile temas etmesinden kaçınmanız tavsiye edilir. İnsan vücudunun en hassas olduğu, derinin en ince tabakaya sahip olduğu yerlerden birisi yüzdür. Bebeklerin tüm vücudu ince cilt yapısına sahiptir. Yüz kısmı ise çok daha hassastır. Bu nedenle, ne kadar katkısız olursa olsun bebek vücut losyonu veya bebek nemlendirici losyon ürünlerini, bebeğinizin yüzüne sürmeniz olumsuz sonuçlar doğmasına sebep olabilir. Eğer tercihiniz ikinci seçenekten yana ise ve bebek losyonu ürününü kendiniz için satın alıyorsanız kullanım çok daha basittir. İnsan büyüdükçe cildi kalınlaşır ve dışarıdan gelen tehlikelere karşı cilt direnci önemli oranda artar. Bu nedenle bebeğinizin yüzü için olumsuz sonuçlar doğurabilecek katkısız ürünler, sizin yüzünüz için en ideal ürünler haline gelebilir. Yüzünüzün ve vücudunuzun ihtiyacına bağlı olarak tercih edeceğini bebek nemlendirici losyon ürünlerinden herhangi birini, kendi yüzünüze sürmenizde hiçbir sakınca bulunmaz.
 
İndirimli Bebek Losyonları Nerede?
Kendiniz ve bebeğiniz için en iyi, en kaliteli ürünü seçmek hakkınızdır. Kalite ile doğru orantılı olarak artan fiyatlar, sizi daha az verimli ürünlere yöneltebilir. Welldermo’nun her bütçeye uygun fiyat politikası, kendiniz ve bebeğiniz için en doğru ürünü en uygun fiyata alabilmeniz için tasarlanmıştır. İhtiyacınıza uygun bebek losyonu, bebek vücut losyonu veya bebek nemlendirici losyon ürünlerinden herhangi birisini, uygun fiyatlar ve Welldermo’ya özel indirimlerle satın alabilirsiniz.