Göğüs Pedi

Göğüs Pedi Ne İşe Yarar?

Emici yapısı ile dikkatler üzerine çeken göğüs pedi , bebek doğduktan sonra sıklıkla tercih edilen ürünlerden birisidir. Günün her saatinde kullanıma uygun olan bu ürünler hem gündüz hem de gece tercih edilebilir. Cildinizin kuru kalmasına yardımcı olur. Ultra ince bir yapıya sahip olacak şekilde hazırlanan tasarımı, nefes alan bir üst yüzeyle birleştirilmiştir. Yumuşacık dokusu, cildiniz üzerinde ipeksi bir his bırakır niteliktedir. Emici özelliğini içeriğindeki polimer yapıdan alır. Bu yapı, çevresindeki sıvıyı hapsederek cildin kuruluğunu sağlar. Aksi halde ciltte gereğinden fazla nem oluşumuna sebep olabilir. Bu pedlerin kullanımı kuruluk sağlayacağından, hijyenik açıdan da uygun sonuçlar elde edilmesine yardımcı olur. Welldermo olarak sizlerle buluşturduğumuz ürün yelpazesi içerisinde Lansinoh , Wee Baby ve Philips Avent gibi farklı markaların ürün seçenekleri yer alır. Bu sayfadaki ürünleri sıralayarak farklı paket hacimlerindeki göğüs pedi seçeneklerini görebilir, uygun fiyat aralıklarımızdan faydalanabilirsiniz.
 

Göğüs Pedi Ne İçin?

Pedler, çevresindeki sıvıyı emerken bile şeklini koruyacak şekilde tasarlanmıştır. Ekstra ince bir yapıya sahip olması ve şeklini koruyucu özellikler göstermesi, kıyafetlerin dışından görülmesini engeller. Bu detayı, özellikle gündüz saatlerinde gönül rahatlığıyla kullanılmasını sağlar. Paketleme hacimleri farklı olan ürünler, herkesin kendi ihtiyaçlarına uygun sayıda göğüs pedi içeren seçeneğe ulaşmasına imkân tanır. Ürünlerin içerisinde yer alan pedler, hijyen açısından tek tek paketlenmiştir. Bu özellikleri aynı zamanda kolaylıkla yanınızda taşımanızı sağlar. Dışarı çıkarken çantanıza atabilir, ihtiyaç anında kullanabilirsiniz.
 

Göğüs Pedi Nasıl Kullanılır?

Göğüs pedleri , pratik bir kullanım süreci sunacak şekilde özel olarak üretilmiştir. Çift kaydırmaz banda sahip olan bu ürünler, yapışkan özellikleri sayesinde sabit kalırlar. Bu detayları, estetik görünüm açısından ödün vermenizi engeller. Göğüs ucu pedi , emzirme sonrası kuruluk sağlar. Cilt üzerinde tahrişin önlenmesine yardımcı olur. Nefes alabilir bir dokuya sahip olan göğüs ucu pedi çeşitleri, cilde hava girişini engellemez. Petekli, ultra emici tasarımları, herhangi bir sızdırma olmasının engellenmesini sağlar. Göğüs pedi , günün her saatini kuru ve rahat geçirme konforunu sunar.