Bebek Burun Aspiratörü

Burun Aspiratörü Nasıl Kullanılır?

Burunda bulunan nefes yolunun pratik bir şekilde temizlenmesini sağlayan burun aspiratörü , bebekler için özel olarak tasarlanmış ürünlerdir. Küçük çocuklar, tıkanan burun deliklerine gerekli bakımı yapamazlar. Bu nedenle tıkalı kalmaları durumunda, nefes alışlarında sorunlar yaşamaya başlarlar. Yaşadıkları sıkıntılar özellikle geceleri, uyurken ortaya çıkar. Tıkalı bir burnu olan bebekler, huzursuz olurlar ve uykularından sık sık uyanabilirler. Uzun vadede uyku düzensizliğine neden olan bu durum, beraberinde farklı problemleri de getirir. Gündüz saatlerinde de belirli sıkıntılar yaratan bu durum, Welldermo olarak sizler için özenle seçtiğimiz ürün alternatifleri sayesinde çözülebilir. Pratik bir kullanım sürecine sahip olan aspiratörler, burun akıntısıyla karşılaştığınız günlerde veya soğuk algınlığı gibi durumlardan sonra kullanılabilir.
 

Bebeklerde Burun Aspiratörü Nasıl Kullanılır?

Bebeklerin burunları, yetişkinlerde olduğu gibi belirli salgılar üretir. Bebek burun aspiratörü ise bu salgıların hızlı bir şekilde temizlenmesine yardımcı olur. Özel tasarımları sayesinde bebeklerin nazik cilt yapısına ve hassas burunlarına zarar vermez. Kullanım sonrasında bebeğinizin rahat nefes almasına yardımcı olur. Burun içerisine giren kısım, yumuşak bir silikondan yapılmıştır. Bu şekilde, narin bir kullanım sunar. Ergonomik bir tasarıma sahip olan bebek burun aspiratörü çeşitleri, ürünü kullanan kişiye büyük bir kolaylık sağlar. Solunum yolunda belirli ölçüde mukus kalması gerekir. Bu rahat bir şekilde nefes alıp verilmesi için gereklidir. Burun aspiratörü bebeğinizin burun deliklerindeki fazla salgıları temizler. Doğal tabakası için gerekli mukusa zarar vermez özellik gösterir. En doğru bebek burun temizleme aspiratörü ürünü için doktorunuza danışarak sitemizden satın alabilirsiniz.
 

Burun Aspiratörü Ne Sıklıkla Kullanılır?

Burun içindeki fazla salgının hijyenik bir şekilde temizlenmesine yardımcı olan bu ürünlerin kullanım sıklığı, birçok farklı unsura bağlı olarak değişir. Her bebeğin salgı miktarı ve kişisel ihtiyaçları birbirinden farklıdır. Ayrıca kullanım sürecinde basit bir burun akıntısı mı olduğu yoksa soğuk algınlığı gibi bir problemin mi yaşandığı önemli bir detaydır. Birleştirilmesi, hazırlanması ve kullanımı oldukça kolay olan burun aspiratörü , bebeğinizin özel ihtiyaçlarına uygun olarak belirlenen bir sıklıkta kullanılmalıdır. Burun delikleri tıkanmış bir bebek, nefes alıp verirken zorlanacağından ne zaman bu aracın kullanımına ihtiyaç bulunduğunu belirlemek oldukça kolay olacaktır. Bebek Burun Aspiratörü sayfamızdaki tüm ürünlere hemen göz atabilir, kolayca sipariş verebilirsiniz.