Ducray

CİLT VE SAÇ BAKIMINDA ÖNCÜ; DUCRAY

Sağlığınız en önemlisi de cilt ve saç sağlığın konusunda neler yapıyorsunuz? Oldukça hassas olan cildiniz ve saçlarınız için özel formülleriyle siz değerli kullanıcılarına sunulan ducray markası 1930 yılından beri öncüdür. Çeşitli nedenlere bağlı olarak yaşanan saç dökülmesi, saç derisi kaşıntısı ya da kepeklenme pullanma gibi sorunlarda başarılı sonuçlar sunan ducray şampuan ürünlerine mutlaka sitemizden göz atmalısınız. Geliştirmiş olduğu vitamin içerikleriyle ducray saç bakım alanında kendini gösteren ürünleri yine sitemiz farkıyla bulabilirsiniz. Cilt bakımı alanında kendini geliştiren markanın ducray cilt bakım ürünleri kampanyalı fiyatlarla yalnızca bizde! Marka kullanım için tescilli tam 11 patente sahiptir.

Cildi onarır ve güzelleştirir

Vücudunuzun herhangi bir yerinde güneşe bağlı kahverengi lekeler var ise ducray melascreeen bu lekelerin üstesinden kolaylıkla gelir. Ducray Melascreen Serum Leke Karşıtı Bakım yaşlanma karşıtı etken maddeleriyle normal cilt, kuru cilt, yağlı cilt, karma cilt, atopik-hassas cilt, olgun cilt, akne-sivilce eğilimli cilt kullanımına uygundur. Kullanmaya başladıktan hemen sonra ciltte fark edilir bir etki yaratan ducray bakım kremi ışıltıyı da beraberinde verecektir. Toplam 30 günlük bir kullanımda kırışıklarını da azaltacak mucizevi ürün komedojenik değildir.

Siyah noktalara savaş açar

Hem siyah nokta hem de leke sorununuz var ise Ducray Keracnyl Leke ve Kırışıklık Karşıtı Bakım Serumu kremsi yapısıyla keyifli bir kullanım sunar. Ducray serum tam olarak 3 özel etkiyi birden sunar. İlk etapta lekelere savaş açan ürün, sonrasında oluşmuş izlere karşı savaşır. Ardından yaşlanmaya karşı da etkili formülüyle etki göstererek daha temiz cilt görünümü için tercih edilmektedir. Hoş kokusu, hızlı emilimi ve iyi bir makyaj bazı olarak kullanıcıları tarafından tercih edilmektedir.