Termal Su

Termal Su Nedir?

Termal su, yer altı kaynaklarından gelen mineral içeriği yüksek bir su çeşididir.
 

Termal Su Nasıl Oluşuyor?

Yerin derinliklerinden gelen ve sıcaklığı ile de bilinen termal su, birçok Cilt ve vücut problemi için destekleyicidir. Kayalar ve mineralli kayaçların özütlerini içererek cildinizin doğal dengesini destekler. Avene, La Roche Posay ve Vichy markaları bir çok ürün içeriğindeki doğal sularla nem ve ph dengesini korumaya yardımcı olur.
 

Termal Su Nasıl Kullanılır?

Cilt bakımı, saç bakımı ve vücut temizliği için tercih edilen thermal su farklı şekillerde kullanılabilir. Kadın ve erkek için uygun olan yapısı cildin su kaybının azalmasına destek olur. Avene ve La Roche Posay Termal su sprey formunda olduğundan sadece istenilen bölgeye püskürterek uygulayabilirsiniz. Anında cildi yatıştırır ,hassasiyeti azaltarak tahrişi önlemeye ve cildi nemlendirmeye yardımcı olur.
 
Termal Su Cildi Nemlendirir Mi?
Cildin nem ihtiyacı su ve yağ kaybından kaynaklanır. Doğal sebum ve su dengesinin korunmasına yardım eden doğal ürünlerle cildinizin beslenmesine yardımcı olabilirsiniz. Mineral ve antioksidan içerikleri sayesinde cildinizin kuruluk ve hassasiyet sorunlarını yatıştırmayı destekler.
 
Avene Termal Su Nasıl Kullanılır?
Avene Eau Thermal su tüm cilt tipleri için tercih edilebilir. Ph dengesi, yatıştırıcı, tahriş giderici ve makyaj temizleme için kullanabilirsiniz. Cilt bakım uygulamaları sonrası cildinizin rahatlamasına destek olur.
 
Kozmetik Ürünlerinde Termal Su Neden Kullanılır?
Thermal su içeriğindeki mineral ve antioksidan içerikleri sebebiyle bir çok cilt sorununa destek olmayı hedefleyen çok kuru ve reaksiyon gösteren ciltlerin en çok tercih edilen kaynaklar arasında yer alır. Hem kozmetik hem de bakım ürünleri arasında sıkça tercih edilir. Caudalie gibi profesyonel markaların ürünlerinde de görebilirsiniz. Cildinizin ihtiyacı olan besleyiciliği kolayca ve etkili bir şekilde sunması bu ürünlerin sıklıkla tercih edilmesini açıklar niteliktedir.