FİLTRELE

%20indirim
194,90 TL 155,92 TL

Güneş Koruyucu

Güneş Koruyucu Nasıl Seçilir?

Güneş koruyucu , cildinizin güneşin zararlı etkilerinden korunmasını sağlamaya özel olarak tasarlanmış kozmetik ürünlerindendir. Günlük, tatil için, bronzluk etkisi gibi farklı kullanımlara özel olmakla beraber; renkli, yağlı ciltlere özel, hassas ciltler için farklı kategorilerde de seçenekler bulabilirsiniz. En iyi güneş koruyucu cilt tipinize ve kullanım amacınıza özelleşmiş olan modellerdir.
 

Güneş Koruyucu Nemlendiriciden Önce Mi Sonra Mı?

Düzenli olarak güneş koruyucu kullanmak cildinizin uzun vadeli sorunlarının önüne geçer. Leke, kırışıklık ve renk eşitsizlikleri gibi güneşe maruziyete bağlı sorunlarınızı engellemek için Dermatologların birinci tercihi La roche posay Güneş bakım ,Bioderma ,Avene, Skinceuticals, Caudalie Sebamed Sun Care Çok yönlü koruyucu gibi kapsamlı ürünleri tercih edebilirsiniz. Günlük kullanımınızda en iyi güneş koruyucu etkisi için nemlendirme özelliği de dâhil edilmiştir. Bu sayede nemlendiriciden önce mi yoksa sonra mı kullanmalıyım gibi sorularla yorulmanız gerekmez fakat Güneş bakım ürünleri her zaman en üstte kullanılmalıdır. Aynı zamanda Lierac Sunissime anti aging güneş kremi gibi etkili ürünler sayesinde güneş korumasının yanı sıra yaşlanma karşıtı etkiyi de beraber deneyimleyebilirsiniz.
 

Güneş Koruyucu Ne Zaman Sürülmeli?

Güneş koruyucu, güneşe çıkmadan önce kullanılır. Su, ter ve makyaj gibi işlemlerden sonra tekrar edebileceğiniz gibi güneş sonrası ürünlerle de korunmayı destekleyebilirsiniz. Bioderma Photoderm Max tüm aileniz için güneş koruması etkisini güçlendirmiştir. +50SPF gücü sayesinde güneşe çıkmadan önce uygulayarak en iyi güneş koruyucu etkiyi sağlayabilirsiniz. Tatil, günlük yaşam, hassas cilt sorunları gibi birçok sebep güneş korumasına başvurmamızı gerektirse de düzenli olarak cildinizi korumak uzun vadede daha bakımlı bir cilt görünümünü destekleyecektir.
 
Güneş Koruyucu Nasıl Kullanılır?
Krem, sprey, losyon ya da yağ olarak kullanabileceğiniz güneş koruyucu, temiz cildinize masaj yaparak uygulanır. Dermalogica Solar Defense Booster, La Roche Posay Anthelios Intolerance krem gibi güçlü korumaları ile öne çıkan en iyi güneş koruyucu çeşitleri sayesinde cildinizin savunmasını güçlendirebilirsiniz. Etkili ve onarıcı bir koruma için güneş sonrası ürünlerle cildinizin yatışmasını sağlayabilirsiniz. Keyifli ve unutulmaz anılar biriktirirken cildinizin korunduğundan emin olmak için güneşle temasınızda cildinizi korumayı ertelemeyin. Mutlu ve bakımlı bir cilt için kendinizi şımartmanın tam zamanı!