FİLTRELE

Güneş Kremi

Güneş Kremi Ne Zaman Sürülür?

Güneşe çıkmadan yaklaşık yarım saat önce sürülmesi söylenen güneş kremi ve koruyucuları, aslında günlük olarak kullanılması gereken bakım ürünleridir. Evden çıkmadığınız veya havanın bulutlu olduğu bir günde dahi güneşin zararlı ışınları cildinize ulaşabilir UVA ve UVB olarak adlandırılan bu ışınlar, cilt üzerinde birçok yıkıcı etkiye neden olabilir. Güneş kremi ve güneş koruyucu seçenekleri, güçlü bir tabaka oluşturarak bu ışınların etkilerini engellemeye çalaışır. Spf, etki güçlerini belli eden değerleridir. 50+’a kadar çıkabilen bu değer, ürün özelliklerini etkiler. Welldermo olarak firmamızın sizler için hazırladığı ürün yelpazesi içerisinde en iyi güneş kremi seçenekleri yer alır. Sunulan markalar arasında La Roche-Posay, Avene, Bioderma, Darphin ve Caudalie gibi dünyaca ünlü isimler vardır.
 

Güneş Kremi Ne İşe Yarar?

Güneş kremi , kapsamlı bir koruma sağlayan bakım ürünleri arasında yer alır. Bu ürünler, cilt hücrelerinin UVA ve UVB ışınları tarafından yıkıcı etkilere maruz kalmasını engeller özellik gösterir. En iyi güneş kremi seçeneklerini sizlerle paylaştığımız sayfamızda yaşlanma karşıtı, aydınlatıcı ve renklendirici gibi ek özellikler sunan alternatifler yer alır. Ek özellikler sunan bu ürünler arasından istediğiniz markanın seçeneğine kolaylıkla ulaşabilirsiniz.
 

En İyi Güneş Kremi Hangisi?

Cildi yağlandırmayan, iz bırakmayan, suya, kuma ve tere karşı dayanıklı olan bu ürünler sayesinde, güneşli günleri yüksek seviyede bir konforla geçirebilirsiniz. En iyi güneş kremi ürünlerine, Welldermo kalitesiyle sahip olabilirsiniz. Sayfamızda sizlerle buluşturmak için tercih ettiğimiz markalar, tüm dünya tarafından bilinen ve ülkemizin dört bir yanında sevilerek tercih edilen isimlerdir. Cildinizin size özel ihtiyaçlarına uygun bir güneş ürünleri seçeneğini bulabilir, tek tıkla alışverişinizi tamamlayabilirsiniz.
 

Güneş Kremi Nasıl Kullanılır?

Güneş ürünleri ürününün kullanım şekli, tipine bağlı olarak değişir. Sıvı şeklinde ürünlerin yanı sıra krem şeklinde koruyucu alternatifleri de bulunur. Sprey tipinde bir ürün tercih ettiyseniz direkt olarak cilt üzerine uygulayabilirsiniz. Kapaklı bir krem tercih ettiyseniz pratik ve hijyenik kullanım sürecinin tadını çıkartmaya başlayabilirsiniz. Hem yüz hem de vücut için kullanıma uygun ürünlerden birisini tercih ederek, beraberinde getirdiği rahatlığı yaşayabilirsiniz.