Bebek Bezi

Bebek Bezi Nedir? Nasıl Kullanılır?

Yeni doğandan yaklaşık iki yaşına kadar çocukların tuvalet ihtiyaçlarını karşılayan külot bezler, birçok farklı marka ve ürün seçeneğine sahiptir. Bebek bezi , pratik kullanımı, kolayca giydirilmesi ve yüksek seviyede bir hijyen sağlaması ile herkes tarafından tercih edilen ürünlerdir. Firmamızın sizlerle bu sayfada paylaştığı ürün yelpazesi içerisinde, ülkemizin ve dünyanın dört bir yanında sevilerek tercih edilen marka olan Prima’nın farklı seçenekleri yer alır. Hem bezin beden ölçüsü açısından hem de her pakette yer alan bez sayısı açısından sunulan geniş bir seçenek yelpazesi bulunur. Böylelikle hem çocuğunuzun hem de sizin ihtiyaçlarınızı tamamıyla karşılayacak bir ürüne ulaşmak kolay hale getirilir.

Bebek Bezi Numaraları Nasıl Seçilir?

Çocuklar ilk aylarda oldukça hızlı büyürler ve buna bağlı olarak vücut ölçülerinde de hızlı bir artış gerçekleşir. Bebek bezi seçeneklerinde sunulan numara sistemi, hızla büyüyen vücutlarına ayak uydurmanızı sağlar. Bebeğinizin kilosu ve kaç aylık olduğu, hangi numara seçeceğinizi belirleyen iki unsurdur. Extra large olarak geçen altı numara seçenekler, on beş kilogram ve üstü çocuklar için kullanıma uygundur. Junior olarak geçen beş numara seçenekler, on bir- on sekiz kilogram için tasarlanmıştır. Maxi olarak geçen dört numara seçenekler, yedi- on dört kilogram için; midi olarak geçen üç numara seçenekler, altı- on bir kilogram için; mini olarak geçen iki numara seçenekler, üç- altı kilogram için; bir numara ise yeni doğanlar için uygundur. Bezler arasından yapacağınız tercih kilogram- beden eşleşmesi göz önünde bulundurularak yapılmalıdır.

Hangi Bebek Bezi Tercih Edilmeli?

Çocukların içinde kendilerini rahat hissedecekleri, ciltleri üzerinde yumuşak bir etki bırakacak ve gerekli emilim gücünü sunacak bir bebek bezi tercih edilmesi oldukça önemlidir. Hem gece hem de gündüz kullanıma uygun özellik gösteren detaylarının olması gerekir. Ayrıca sızdırma yapmaması ve koku yaymaması da oldukça değerli ayrıntılardır. Prima’nın bebekler için özel olarak tasarladığı bu ürünler, istediğiniz tüm özellikler sunmayı hedefler. Welldermo olarak sizler için seçtiğimiz ürün alternatiflerine bu sayfadan ulaşabilir ve beraberinde getirdiği yüksek performansın tadını çıkartmaya başlayabilirsiniz.