Bioxcin

Bioxcin Ürün Serileri Neler?

Bioxcin , saç bakım ve onarım ürünleriyle tanınan markalardan bir tanesidir. Quantum, Genesis, Klasik, Forte, Aqua Thermal, Keratin complex, Biotin, Femina ve Siyah Sarımsak serisi gibi farklı ürünleriyle saç sorunlarına özelleşir. Bioxcin ürünleri arasında sadece saç için değil kaş ve kirpikler için bakım yapan seçenekleri de bulabilirsiniz.

Bioxcin Serum Nasıl Kullanılır?

Bioxcin serum çeşitleri, yoğun ve besleyici içeriği ile saç, kaş ve kirpiklere özel bakım yapar. Beraberinde gönderilen tek kullanımlık aplikatörü ile hassaslaşmış bölgelere kolayca uygulayabilirsiniz. Günde 2 kere sabah ve akşam olmak üzere; günde 1 kere tercihen geceleri kullanarak etkili bir bakım deneyimini destekleyebilirsiniz. İçeriğindeki özel peptit ve yağlar ile saçlı derinin yeniden yapılandırılmasına yardımcı olur.

Bioxcin Serum Ne Kadar Süre Kullanılmalı?

Saç serum ve bakım ürünlerinin tamamından verim almak için düzenli ve doğru kullanım önemlidir. Bioxcin serum çeşitlerinden verim alabilmek adına dökülme ya da seyrelmeye sebep olabilecek hastalıkları dışlamak adına doktor tedavisi önceliklidir. Bunun ardından günlük ya da günaşırı olarak ürününüzü kutusu bitene dek kullanmak saçlı derinin beslenmesini destekler. Ürün sonunda ihtiyaçlarınıza göre yeni kutuya geçebilir ya da bırakabilirsiniz.
Bioxcin Şampuan Nasıl Kullanılır?
Saç derisini ve saçları besleyen ürünleriyle bilenen Bioxcin şampuanlar bitkisel formüllerle zenginleştirilmiştir. Islak saç derinize ortalama ceviz büyüklüğünde (saç gürlüğünüze göre değiştirebilirsiniz) şampuan sürerek masaj yapmak ürünün nüfuz etmesi için önemlidir. Kökten uca uygulayarak ve masaj yaparak ılık su ile durulayabilirsiniz. Banyo rutininizde düzenli kullanımda etkili sonuçlar almak için çok sıcak su kullanmaktan kaçınmak, dengeli beslenmek ve yeterli uyku almak önemlidir.
Bioxcin Quantum Ne İşe Yarar?
Bioxcin quantum serisini benzerlerinden ayıran en önemli nokta içeriğindeki yoğun besleyiciliktir. 18 aminoasit ve saça tutunarak beslenmeyi destekleyen aminoasitler gür ve kalın saçların oluşumunu destekler. Sarmaşık bitkisi özü ve biocomplex B11 saçlı derideki kıl yoğunluğunun arttırılmasına yardımcı olur. Saç gürleştirme, kalınlaştırma ve yeniden yapılandırma ihtiyacınıza özel hazırlanmış seri ile etkili bir saç bakım deneyimini kendinize sunabilirsiniz.