59,90 TL 44,93 TL
%25indirim

Bioxcin

SAÇ DÖKÜLMESİ HAYATINIZI MAHVETMESİN!
Saç derisi önemli bir vücut bölümüdür. Yüzbinlerce saç telinin barındığı saç derisine iyi bakılmazsa, saçlar güçsüz kalarak dökülebilir. Dökülen saçlar kimi zaman yerine gelir ancak bazen yerine gelmediği durumlar da görülür. Dökülen bölgeden tekrar saç çıkmaması durumunda kadınlarda saçın ayrım yolları genişlerken, erkeklerde genelde tepe bölgesi açılmaya başlar.
Tedirgin edici bu durumdan korunmak için saç derimize iyi bakmalıyız. Bunun için Bioxcin gibi etkili bir uzman markadan destek alabiliriz. Bioxcin, saç köklerini besleyip canlandırarak güçlenmesine yardımcı olur. Bu sebeple dökülmeler durur ve saç telleri kökten uca güç kazanmaya başlar.

Hangi serilerle çözüm sunuyor?
Bioxcin markası, saç derisinin tüm sorunlarına çözüm bulmak adına çalışmalar yapan bir marka olması sebebiyle, bünyesinde birden fazla seri bulunduruyor. Farklı adlarla satışa sunduğu bu seriler, dökülmeyle birlikte saç derisinin özel sorununa da uygunluk gösteriyor.
Yağlı ya da kuru seç tipleri için özel geliştirilen ürünleri seçmek gerekiyor. Bu yüzden saç derinizi ve saçlarınızı iyi tanımanız önemli. Markanın etkin çözüm sunan birkaç serisi var. Bioxcin kullananlar serileri genel olarak beğeniyor ve başarılı buluyor.

Dökülme başladı, ya sonra...
Hiçbir insan saçlarının dökülmesini istemez. Bu dökülmeler bazen normal bile olsa, fazlalaştığında dikkat edilmesi gerekir. O zaman Bioxcin’in sunduğu çözümler çok hoşunuza gidecek.
Bioxcin serileri saç dökülmesinin yoğunluğuna göre değişiyor. Sizde gerçekleşen dökülme ilk ve orta dereceli bir dökülmeyse, yani saçlarınızı dökülmeden koruma aşamasına dâhil olmuşsanız Bioxcin Klasik Serisi kullanmalısınız. Bioxcin Siyah Sarımsak Şampuanı da denemeye değer ürünlerden biri ve dökülmelerde çok büyük başarı gösteriyor.

Bioxcin Genesis çözümleri
Bioxcin Genesis serisi olarak da geçen klasik serideki şampuan ve serumlar, saç dökülmenizi durdurmada güçlü formüle sahiptir. Bioxcin Genesis Serum kullanarak şampuanın etkisini iki kat daha arttırabilirsiniz. Serinin şampuanlarında ise yağlı, kepekli, kuru veya normal saçlar için şampuan bulabilirsiniz. Bu seri, etkinliğini formülündeki Biocomplex B11’e borçlu.

Yoğun dökülmelere Bioxcin Forte
Yoğun saç dökülmelerinde klasik çözümler pek etkili olmaz. Oysa yoğunlaştırılmış güçlü formül geliştirme çalışmaları sonucunda Bioxcin Forte Şampuan ve Bioxcin Forte Serum çözümleri ortaya çıkarılmıştır. Bu sayede saç telleriniz sağlam ve  dinamik bir yapıya sahip olurken, güçlü saç foliküllerine sahip olursunuz. Bioxcin Forte Şampuan ve 3’lü serum, beraber kullanımda saçlı deriyi en etkili şekilde besler. Markanın tanışma paketini incelemeniz size bu konuda yardımcı olabilir.
Ve serinin bonus ürünü: Bioxcin Forte Keratin Komplex Tablet. Saç derinize ve foliküllere yeterli aminoasit ve mineral sağlamak için bir çeşit takviye edici gıda olan Bioxcin Forte Keratin Komplex’i kullanmalısınız.

Hassas saç derisine Aqua Thermal
Sağlıklı ve güçlü saçlar için saç derisinin bakımı oldukça önemlidir. Hassas saç derisi için yapılabilecek çok fazla bir bakım da yoktur. Ancak Bioxcin kullananlar bilir, markanın saç ve saç derisi için çözümleri bitmiyor! Bioxcin Aqua Thermal Serisi, saç derisinin bakımını yapar. Topraklarımızın altındaki sağlıklı termal suları kullanılarak geliştirilen ve besleyici formüller sunan Aqua Thermal serisinin ürünleri, kepekli ve yağlanmaya meyilli deriyi kontrol altına alır.

Gür saçlar sadece genetik mi?
Ailemizden gelen bir vücut yapımız, sağlık profilimiz vardır. Saç ve cilt de genetik yatkınlıklar taşır. Dalgalı saçlarımız varsa muhtemelen aile büyüklerimiz de dalgalı saçlara sahiptir. Tamamı düz saçlı kişilerden oluşan bir ailede doğacak olan çocuk da muhtemelen düz saçlı olacaktır. Bunun gibi örnekler saç için çoğaltılabilir. Gür ve dinamik saçlar için de bu durum geçerlidir.
Kalın telli saç yapısına sahip olmak her ne kadar genetiğe bağlı olabilse de, Bioxcin Quantum Serisiyle herkesin sahip olabileceği bir saç özelliği haline geliyor. Gür saçlar hayalinizse Bioxcin Quantum Serum veya Bioxcin Quantum Bio-Activ Şampuan kullanabilirsiniz.