Zade Vital

Zade Vital Ürünleri Nelerdir?

Günlük beslenme düzeninden yeterli miktarda elde edilemeyen çeşitli mineralleri ve vitaminleri bünyesinde toplayarak takviye edici gıda kapsüllerini ve formlarını üretirken aynı zamanda doğal pressleme, soğuk sıkım yöntemleriyle elde ettiği yağlarıyla öne çıkan Zade Vital , oldukça geniş çeşitliliğe sahip ürünlere sahiptir. Demir, A vitamini, D vitamini, çinko ve omega 3 gibi düzenli bir vücut işleyişi için gereken bileşenlerin kapsül formlarının yanı sıra arı sütü , biotin, b12 gibi destekleyici içeriklere de bünyesinde yer vermektedir. Üstelik oldukça zengin bir yelpazeye sahip soğuk sıkım yağ formları ve kapsüllerinin de üretimini yapmaktadır. Nar, kenevir tohumu, defne, hindistan cevizi, kantaron, üzüm çekirdeği, ısırgan otu gibi doğal yağlar ile pek çok etki vadetmektedir.
 

Zade Vital Çörek Otu Yağı Ne İşe Yarar?

En çok tercih edilen bitkisel ve doğal ürünlerin başında gelen Zade Vital imzalı çörek otu yağı ürünlerine kapsül ve sıvı olmak üzere iki çeşitte sahip olabilirsiniz. Pek çok faydası bilinen bu ürünler hem cildinize hem de bağışıklık sisteminize destek olmaya çalışır. Çörek otu yağının düzenli kullanımında yorgunluğun azaltılmasına, dolaşım sistemine, mide ve sindirim sorunlarına, cilt problemlerine yardımcı olabileceği görülmüştür. Özellikle de nezle, grip ve soğuk algınlığı gibi konularda bünyenizin savunma sistemine destek olarak etkili olabilmektedir. Aynı zamanda bu seçkiyi direkt ağız yoluyla kullanabileceğiniz gibi cildinize tabaka halinde yayarak nemlendirme özelliğinden de yararlanabilirsiniz.
 

Zade Vital Omega 3 Faydaları Nelerdir?

Vücudun ihtiyaç duyduğu temel yağların başında gelen Omega 3 yağ asitleri, günlük beslenme rutiniyle çoğu zaman yeterli miktarda tüketilemez. Bu yüzden de Zade Vital , takviye edici gıdaların başında gelen Omega 3 için oldukça çeşitli bir koleksiyon oluşturmuştur. Ruh halini olumlu yönde destekleyen, bebek ve çocukların gelişiminde önemli bir rol alan Zade Vital Omega 3 formlarında sadece yetişkinlere değil, çocuklara ve emziren annelere özel de seçkiler yer almaktadır. Şurup formlarında kullanılan çilek ve portakal ekstreleri sayesinde ise çocuklarınızın bu ürünleri severek kullanılması sağlanmaktadır.
 

Zade Vital Ürün Serisi Nelerdir?

130 yılı aşkın süredir biriktirdiği bilgi birikimi ile formüllerini üreten Zade Vital, farklı yaş ve cinsiyete göre kişilerin ihtiyaçlarına göre ürün serleri sunmaktadır. Ege Üniversitesi’nin yaptığı kontroller bünyesinde (GAP-Good Agricultural Practices) Organik Tarım Esasları ve İyi Tarım Uygulamaları maddelerine uygun olarak yetiştirilmektedir. Markanın 2014 yılından bu yana Sağlık Bakanlığı Beşeri Tıbbi Ürün Ruhsatı bulunmaktadır. Ürün serileri sağlıklı yağlar, vitamin ve mineraller, kollajenler, miniza çocuk serisi, özel takviyeler, omega 3 balık yağları, ekstreler & karışımlar ve probiyotikler şeklindedir. Marka serilerinin içerisinde farklı yaş ve cinsiyetlere göre ürün seçenekleri sunulmaktadır. Zade vital ürünleri, herhangi bir rahatsızlığın tedavisinde kullanım amaçlı değildir. Gıda destek ürünleri kategorisinde yer almaktadır. İlhamını ve formüllerini doğanın gücünden alan ve yaratan markanın bağışıklığı güçlendirici başta olmak üzere pek çok ürün seçeneği bulunur. Marka serisi içerisinde Yumuşak Kapsül, Yağ, Kapsül, Tablet ve Saşe seçenekleri bulunur. Ürünlerin formüllerinde meyve, bitki ve tohumlardan yararlanılmaktadır. Marka, kullanıcı taleplerine ve yenilikçi bakış açısına göre ürün seçeneklerine her geçen gün bir yenisini daha eklemektedir.
 

Zade Vital Ürünleri Nasıl Kullanılmalı?

Zade vital ürünlerinin her biri farklı kullanım özelliklerine ve talimatlarına sahip olabilir. Markanın destekleyici 130 farklı çeşit, 537 farklı ürünü bulunmaktadır. Sıvı cam şişeler içinde sunulan destekleyici bitkisel yağların kullanım talimatları ile destekleyici bitkisel kapsül serisi içerisinde yer alan ürünlerin kullanım özellikleri değişim gösterebilir. Kendiniz için en uygun Zade Vital ürünleri seçimini yaptıktan sonra kullanım talimatını okumanız ve bu talimata göre rutininize dahil etmeniz önerilmektedir. Markanın ürünlerinin, tüm gıda destek ürünlerinde olduğu gibi düzenli kullanımı önerilir. İlaç özelliği göstermeyen bu ürünler, bedenin vitamin ve mineral ihtiyacını karşılamak için formüle edilmiştir. Bedensel ihtiyaçlar sürekli takviye ihtiyacı hissetmekte olduğundan dolayı, ürünlerin etkinliği düzenli kullanımla görülebilir.
 

Zade Vital Ürünleri Hangi Şikayetler İçin Tercih Edilir?

Zade Vital Kullananlar, zengin ürün yelpazesi içerisinden kendi ihtiyacı olan ürün seçeneklerini tercih edebilir. 500’ün üzerinde ürün seçeneği, farkı şikayetlere yönelik şekilde formüle edilmiştir. Tedavi amacı ile kullanılmamakta olup, destek ürünü olarak satışa sunulmaktadır. Şikayetlere yönelik kullanılan ürünlerin yanı sıra vücudun günlük ihtiyaçlarına destek amacıyla tercih edilebilir. Zade Vital Co-Q10 Omega 3 Fish Oil, vücudumuzda üretilemeyen ancak bağışıklık sisteminden hafızaya kadar olumlu etkilere sahip omega 3 takviyesidir. Probiotics Daily 30 Kapsül, sindirim sistemi üzerinde olumlu etkiyi destekleyen ürün seçenekleri arasında yer almaktadır. Yararlı bakterileri koruyan ve çoğaltan bu ürün, aynı zamanda bağışıklık sisteminin doğru çalışmasını destekler. Bağırsaklardaki yararlı bakterilerin çoğalması, bedenin ve ruh sağlığının üzerinde olumlu etkiler gösterebilir. Zade Vital Marine Collagen 40 Kapsül, cilt bakımı ve kemik güçlendirme üzerinde olumlu etkiler gösterebilir. Çörek Otu Yağı, bağışıklık güçlendirmeye yardımcı etkinin yanı sıra, en çok kullanılan doğal yağlar arasında yer almaktadır. Vitamin seçenekleri başta C ve D vitamini olmak üzere bağışıklığı desteklemeye yönelik olarak üretilmiştir. Saç, cilt ve tırnak bakımından, çeşitli vitamin ve mineral eksikliklerine kadar markanın tüm ürünlerinin farklı şikayetlere yönelik destekleri bulunuyor.
 
Zade Vital Kilo Aldırır Mı?
Zade vital ürünleri arasında yer alan yer fıstığı yağı özellikle kilo almak isteyenler tarafından tercih edilmektedir. Ancak hiçbir vitamin ya da mineralin tek başına kilo aldırma özelliği bulunmamaktadır. Vitaminler kalori içermeyen “mikro besin unsurları”dır. Ancak bazı besin desteklerinin iştah açıcı özelliği bulunur ve daha fazla besin tüketerek kilo almanıza destek olabilir. Kilo almaktan çekinerek markanın vitamin ve minerallerini kullanmaktan çekiniyorsanız ve amacınız kilo almak değilse, Zade vital ürünleri özellikle kilo aldırma özelliğine sahip değildir.
 
Zade Vital Ürün Fiyatları En Uygun Nerede?
Her yaştan kullanıcıya ve ihtiyaca uygun ürün seçeneği sunan Zade Vital, fiyat bakımından ulaşılabilir seçenekler sunmayı tercih etmektedir. Markanın ürün çeşitliliği fiyatlara da yansımaktadır. Aynı zamanda her bir ürünün kapsül ve sıvı formlarında ya da farklı ml seçeneklerinde fiyat farkı görülebilir. Zade vital fiyat seçenekleri hakkında detaylı bilgi almak için Welldermo vitamin ve mineraller kategorisini ziyaret edebilir, indirim ve kampanyalardan yararlanarak alışverişinizi ekonomik hale getirebilirsiniz.