Zade Vital

Zade Vital Ürünleri Nelerdir?

Günlük beslenme düzeninden yeterli miktarda elde edilemeyen çeşitli mineralleri ve vitaminleri bünyesinde toplayarak takviye edici gıda kapsüllerini ve formlarını üretirken aynı zamanda doğal pressleme, soğuk sıkım yöntemleriyle elde ettiği yağlarıyla öne çıkan Zade Vital , oldukça geniş çeşitliliğe sahip ürünlere sahiptir. Demir, A vitamini, D vitamini, çinko ve omega 3 gibi düzenli bir vücut işleyişi için gereken bileşenlerin kapsül formlarının yanı sıra arı sütü , biotin, b12 gibi destekleyici içeriklere de bünyesinde yer vermektedir. Üstelik oldukça zengin bir yelpazeye sahip soğuk sıkım yağ formları ve kapsüllerinin de üretimini yapmaktadır. Nar, kenevir tohumu, defne, hindistan cevizi, kantaron, üzüm çekirdeği, ısırgan otu gibi doğal yağlar ile pek çok etki vadetmektedir.
 

Zade Vital Çörek Otu Yağı Ne İşe Yarar?

En çok tercih edilen bitkisel ve doğal ürünlerin başında gelen Zade Vital imzalı çörek otu yağı ürünlerine kapsül ve sıvı olmak üzere iki çeşitte sahip olabilirsiniz. Pek çok faydası bilinen bu ürünler hem cildinize hem de bağışıklık sisteminize destek olmaya çalışır. Çörek otu yağının düzenli kullanımında yorgunluğun azaltılmasına, dolaşım sistemine, mide ve sindirim sorunlarına, cilt problemlerine yardımcı olabileceği görülmüştür. Özellikle de nezle, grip ve soğuk algınlığı gibi konularda bünyenizin savunma sistemine destek olarak etkili olabilmektedir. Aynı zamanda bu seçkiyi direkt ağız yoluyla kullanabileceğiniz gibi cildinize tabaka halinde yayarak nemlendirme özelliğinden de yararlanabilirsiniz.
 

Zade Vital Omega 3 Faydaları Nelerdir?

Vücudun ihtiyaç duyduğu temel yağların başında gelen Omega 3 yağ asitleri, günlük beslenme rutiniyle çoğu zaman yeterli miktarda tüketilemez. Bu yüzden de Zade Vital , takviye edici gıdaların başında gelen Omega 3 için oldukça çeşitli bir koleksiyon oluşturmuştur. Ruh halini olumlu yönde destekleyen, bebek ve çocukların gelişiminde önemli bir rol alan Zade Vital Omega 3 formlarında sadece yetişkinlere değil, çocuklara ve emziren annelere özel de seçkiler yer almaktadır. Şurup formlarında kullanılan çilek ve portakal ekstreleri sayesinde ise çocuklarınızın bu ürünleri severek kullanılması sağlanmaktadır.