Hyalüronik Asit Ürün Çeşitleri Nelerdir?

Suyun insan hayatındaki yeri, tartışmasız bir numaradır. Akla gelebilecek pek çok problem, su tüketimi ile alakalı olabilmektedir. Suyun mucizevi etkilerinden biri ise elbette cilt üzerinde yarattığı dolgunluktur. Fakat günlük su tüketimi ile gerekli nem ihtiyacı karşılanmayan ciltler için, hyalüronik asit takviyesi yapılabilmektedir. Welldermo’nun, her ayrıntısı düşünülmüş takviyeleri arasında bulabileceğiniz hyalüronik asit serum, tablet ve benzeri formdaki ürünlerle cildinizin nem ihtiyacını kökten çözebilirsiniz. Welldermo’dan satın alabileceğiniz hyalüronik asit nemlendirici ve takviye çeşitleri ise şöyledir: Solgar Hyalüronik Asit Kolajen Kompleks 120 Mg 30 Tablet Dermoskin Nutrafam Hyaluronik Acid 60 mg 60 Kapsül Beauty Face Niacinamide & Hyalüronik Asit Serum Ampul 2 ml Day2Day Beauty Hyaluronic Acid +Probiotic Serum 30 ml Beauty Face Vitamin C & Hyalüronik Asit Serum Ampul 2 ml Doctor Babor 3D Hydro Gel Eye Hyaluronik Asit İçerikli Jel Göz Maskesi Doctor Babor 3D Hydro Gel Hyaluronik Asitli Jel Yüz Maskesi Regulatpro Hyaluron Vitamin C, Biotin, Çinko, Bakır Ve Hyaluronik Asit İçeren Sıvı Takviye Edici Gıda Skinceuticals C E Ferulic Antioksidan Serum 30 ml + HA Intensifier Hyalüronik Asit Serum 15 ml Hediye Voonka Beauty Blue Collagen Hyalüronik Asit & Kolajen Krem 50 ML Voonka Collagen Hyalüronik Asit Aleo Vera Kolajen Jel 250 Ml Incarose Hıdratante Creme 50 ml Hyalüronik Asit Incarose Pure Solutions 15ml Hyalüronik Asit Serum Darphin Silky Moisturizing Lotion Şeftali ve Hyalüronik Asit içeren Cildi Rahatlatan, Nemlendiren Vücut Losyonu 200ml Doctor Babor Hyaluron Infusion Hyaluronik Asit Doctor Babor Hyaluron Hyaluronik Asitli Krem
 

Hyalüronik Asit Serum Fiyatları Ne Kadar?

Welldermo’dan temin edeceğiniz her bir hyalüronik asit serum, kendine özgü ücretlendirmelere tabidir. Hyalüronik asit fiyat skalasını belirleyen ise ürünün miktarı, formu ve elbette markadır. Welldermo, cildinizin tüm ihtiyaçlarını en az sizin kadar düşünerek, düzenlediği kampanyalar ve özel indirimlerle hyalüronik asit nemlendirici çeşitlerini herkes için erişilebilir kılmaktadır. Dilediğiniz formdaki hyalüronik asit takviyesini, hızlıca Welldermo’dan satın alabilir ve cildinizdeki taze görünümün keyfini çıkarabilirsiniz.
 

Hyaluronik Asit Ne İşe Yarar?

Hyalüronik asit, cildin su ihtiyacını karşılayan bir maddedir. 1 gramında yaklaşık 6 litreye tekabül eden sıvı miktarı, cilde nüfuz eder. Bu oran, tek seferde 6 litre su içtiğinizde, cildinize yansıyacak etkileri belirlemek amacıyla tanımlanır. Su, insan vücudunun en temel ihtiyaçlarından birisidir, fakat genellikle su tüketmeyi unutmak hem cildin hem de vücudun çok daha kolay yaşlanmasına sebep olur. Gün içerisinde minimum 3 litre su içilmeli, içilemiyorsa mutlaka hyalüronik asit içerikli nemlendiricilerden faydalanılmalıdır. Hyalüronik asit, cildinizin ve özellikle yüzünüzün, nem eksikliği belirtilerini ortadan kaldırmak için etkili bir savaşçıdır. Yüzünüze ve cildinize dolgunluk kazandırır, genç ve taze bir görünüm elde etmenizi sağlar. Cildin su tutma oranını da arttıran hyalüronik asit serum ve takviye çeşitleri ile sivilce ve lekelere karşı etkili bir sonuca kavuşabilirsiniz. Kısaca hyalüronik asit faydaları dendiğinde akla gelenleri ise şöyle sıralamak mümkündür: Cildin nem tutma oranını arttırır Cilde nem kazandırarak canlı ve taze bir görünüm sunar Cilt lekelerine karşı savaşır Akne oluşumunu engellemeye yardımcı olur Antioksidan içeriği sayesinde cildi arındırır Antibakteriyel olması sebebiyle yaraların büyümesini engeller Kolajen üretimini destekler Yaş alma belirtilerini ortadan kaldırmaya yardımcıdır
 

Hyaluronik Asit Nemlendirici Markaları Nelerdir?

En kaliteli ve güvenilir markaları bir araya getiren Welldermo’dan, hyalüronik asit fiyat skalası içerisinde bütçenize uygun seçeneklerden birini hızlıca satın alabilirsiniz. Düzenli olarak kullandığınızda, hyalüronik asit faydaları ile daha genç bir görünüme sahip olabilirsiniz. Welldermo’dan satın alabileceğiniz hyalüronik asit nemlendirici markaları ise şu şekildedir: Beauty Face Darphin Doctor Babor İncarose Skinceucitals Solgar Voonka Regulat Pro
 
Hyaluronik Asit Serum Ne Zaman Kullanılır?
Cildin nem ihtiyacını gidermek için su içmek veya hyalüronik asit serum kullanmak tek başına yeterli değildir. Özellikle kuru bir cilt söz konusu ise mutlaka krem veya jellerle desteklenmelidir. Hyalüronik asit, cildin su tutmasını kolaylaştıran ve kolajen üretimini hızlandıran temel maddelerden birisidir. Bu işlevini yerine getirebilmesi için ise her şeyden önce cilde uygulanmalıdır. Haftalık cilt bakım rutininizde mutlaka yer alması gereken hyalüronik asit serum çeşitlerini, Welldermo’dan uygun fiyatlara temin edebilirsiniz. Cilt bakımında hyalüronik asit kullanma zamanı için, aşağıdaki sıralamayı takip edebilirsiniz. Cildinizi peeling veya temizleyici jeller aracılığıyla temizleyin Yüzünüzü sudan arındırarak güzelce kurulayın Hyalüronik asit serum, krem veya jelini uygulayın Nemlendiricinizi cildinize yedirin Bakım rutininize devam edin Hyalüronik asit takviyeleri, yalnızca serum şeklinde değildir. Maske şeklinde sunulan takviyeleri ise şu sıralama ile kullanabilirsiniz: Cildinizi temizleyin Hyalüronik asit maskesini yüzünüze yerleştirin 15 dakika boyunca kurumaya bırakın 15 dakika sonunda maskenizi çıkarın ve atın Nemlendirici kreminizi uygulayın Hyalüronik asit ihtiyacınızı aynı zamanda tabletler veya kapsüllerle de giderebilirsiniz. Bunun için günlük olarak bir bardak su ile hyalüronik asit takviyenizi almanız yeterlidir. En etkili sonuç için, hangi formda kullanırsanız kullanın, hyalüronik asit kullanımınızı bol su içerek desteklemelisiniz.
 
Hyaluronik Asit Serum Kimler Kullanabilir?
Hyalüronik asit, herkes tarafından kullanılabilir bir takviyedir. Fakat genellikle kuru veya kurumaya meyilli cilde sahip kişilerin ilk tercihleri arasında yer alır. Günlük olarak 2,5-3 litreden az su tüketiyorsanız, yaş aldıkça cildinizdeki nem ve su miktarı azalacak, cildiniz elastikiyetini kaybedecek ve kolajen üretimi yavaşlayacaktır. Bu nedenle 30+ yaş sonrasında hyalüronik asit kullanımı, ihtiyaç olsun olmasın tercih edilebilmektedir. Yüzdeki kırışıklıkları ve yaş alma belirtilerini en aza indirgemenize yardımcı olan hyalüronik asit nemlendirici çeşitlerini, Welldermo’dan satın alabilirsiniz.
 
Hyaluronik Asit Alırken Nelere Dikkat Edilmeli?
Hyalüronik asit faydaları bakımından cezbedici takviyelerden birisidir. Fakat tüm takviyelerde olduğu gibi hyalüronik asit satın alırken, ihtiyaç duyduğunuz formu ve miktarı belirlemek oldukça kritiktir. Farklı formlarda sunulan bu takviyeyi jel, krem, serum, maske veya tablet formunda temin edebilirsiniz. Cildinizdeki su miktarı çok düşük seviyelerde ise tablet kullanımı tercih edilmelidir. Henüz cildinizde yaşlanma belirtileri görmüyorsanız, haftalık uygulamaya uygun hyalüronik asit maskelerini satın alabilirsiniz. Dikkat edebileceğiniz diğer unsurlar ise şöyledir: Belirtilen kullanım sıklığına mutlaka uyulmalıdır, aksi durumda hyalüronik asit fazla neme sebep olabileceğinden, istediğiniz etkiyi alamamanız mümkündür. Düzenli kullanım, hyalüronik asit faydaları için gereklidir. Kısa süreli kullanımda, ancak geçici etkiler elde edilebilir. Hyalüronik asit takviyesinden maksimum düzeyde faydalanabilmek için, günlük su tüketiminin arttırılması gereklidir.
 
Hyaluronik Asit Hangi Cilt Tipine Uygundur?
Hyalüronik asit, nem dengesi korunamayan tüm ciltlerde kullanılabilir. Özellikle kuru veya kurumaya meyilli cilt tiplerinde, yüksek etkinlik gösterebilen bu madde, cildinize canlılık ve dolgunluk kazandıracaktır. Yağlı ciltlerde hyalüronik asit kullanımı, haftada 1 ile sınırlı tutulmalıdır. Yağ değil su bazlı olmasına karşın, cildin fazla nemi kusması olasıdır. Karma ciltlerde hyalüronik asit takviyesi tercihi ise tablet, jel veya kremlerden yana olmalıdır. Hyalüronik asit serum çeşitleri, oldukça yoğun içerikleri sebebiyle karma ciltlerde, yüzün bir bölümünde yağlanmaya sebebiyet verebilir.