ÇOK SATANLAR


DARPHIN ÜRÜNLER


Darphin

BÜTÜNSEL GÜZELLİK, DARPHİN
Bir Paris markası olan Darphin, Pierre Darphin tarafından 1958 yılında kurulmuştur. Pürüzsüz cilde kavuşma ve bütünsel güzellik felsefesinden yolan çıkan marka, kadınlar için harika içerikte ürünler sunar.
Cilt bakım ve vücut bakım ürün seçenekleriyle insanların beğenisini kazanan Darphin ürünleri birçok alanda etkisini kanıtlamıştır. Güzel gözükmek genç bir cilt görünümü ile mümkündür. Cilt ve vücut bakımını aksatmadığınızda kendinize aynada baktığınızda gördüğünüz görüntü hoşunuza gider.

Daha genç bir görünüm
İnsanlar yüzyıllardır, daha iyi, genç gözükmek için farklı yollar denemiştir. Estetik, dolgu gibi geçici tehlike arz edecek operasyonları yaptırmaktansa cildi içten besleyecek Darphin nemlendirici cilt nem oranını koruyacaktır. Darphin nemlendirici bakım serisi kuru cilt sorunu yaşayan kişiler için özel olarak üretilmiştir. Ciltte bulunan mevcut nem dengesi koruyucu özelliğiyle nem bariyerlerini güçlendirir.

Cildi dış etkenlere karşı korur
İnsanlar farklı yaşam tarzlarında farklı iklimlerde yaşarlar. Bu faktörlerin vermiş olduğu cilt üzerindeki etkenlere maruz kalabilirler. Kapalı alanda çalışan ve yağlı cilt sorunu yaşayan kişilerin genellikle cilt gözenekleri tıkanık olacaktır. Tıkanık gözenekler akne ve sivilce problemlerini de beraberinde getirir.
Darphin ıntral serisi cildin dış etkenlere karşı koyabilir. Akne ya da sivilceli ciltler zamanla bakteriyel enfeksiyonlara neden olabilir. Bu enfeksiyonlarda yanma veya cildin renginin değişmesine sebep olacaktır. Darphin markası kurulduğu ilk yıldan bu güne çevreye zarar vermeyen ve her cilde uygun farklı çözümler sunar.
Özellikle hassas ciltlere uygun özel formüllü Intral serisi cildinizi neme doyurur. Seride bulunan farklı ürünler geniş seçim hakkıyla değerli müşterilerine sunulmaktadır. Intral De-Puffing Anti-Oxidant Eye Cream göz bölgesinde kullanıma uygundur. Gözaltı şişliklerini hafifletmeye ve koyu halkların rengini biraz daha açmaya yardımcı olur.

Cilt kızarıklarında etkili
Yaşanan kaza, çarpma gibi durumlarda cilt tahriş olur. Kızarmaya başlayan cilde en iyi gelecek formül ise Darphin Intral Redness Relief Soothing Serumdur. Serum kullanılmaya başlanıldığı an itibariyle yüksek etkili yatıştırıcı etkisini gösterir.
Zamanla kızarmış ve tahriş olmuş cilt görünümünü daha düzgün görünümlü bir cilt ile değiştirir. Darphin ürünleri arasında başarısını kanıtlamış özel serum hoş koku verecek, cildi yumuşatacaktır.
Bir diğer cilt tahrişi ve cilt kızarığı karşıtı Darphin Intral ürün serisi Intral Redness Relief Recovery Balmdır. Bu ürün ise cildin dış etkenler nedeni ile bozulan doğal bariyerini onarmaya ve güçlendirmeye yardımcı olmanın yanı sıra cilt kızarıklığını da azaltır.

Zamanı Darphin ile dondurun
Biyolojik yaş maalesef hem çevresel faktörlerin etkisi hem de zaman etkisi ile ilerlemeye devam ediyor. Yaş aldıkça oluşan kırışıklıklar ya da derin çizgi görünümünden kurtulmanızın en iyi yolu darphin markasıdır.
Dermatolojik testlerden geçerek birden çok dermatologdan onay olan bu özel marka, darphin nemlendirici yüz kremi ile başarısını korumaya devam ediyor.
 Pürüzsüz, sağlıklı, genç görünümlü bir cilt için Darphine güvenin!