Murad

Bilimsel kozmetik denildiğinde akla gelen Dr Howard Murad yüz ve cilt bakımı ürünlerinin her biri genç hissettirmek felsefesiyle üretilir. 
İnsanların genç ve sağlıklı görünmesi adına güzellik ve cilt bakımı alanlarında kendini kanıtlamıştır. Dr. Murad dermatoloji alanında 19 patent sahibi hem dermatolog hem de eczacıdır. Cilt bakımı kitaplarıyla da bilinen Murad markası; 3 ana gruba ayırdığı cilt bakım ürünleriyle hizmet vermektedir.

Dr. Murad Ürünleri
Günümüzde cilt bakım ürünü seçimleri ve uygulanışı genel olarak hatalı olmaktadır. Dr. Murad cilt tipine uygun spesifik çözümleriyle derinlemesine cilt bakımı içinde ihtiyacınız olan ürünleri vaat eder. Her cilde hitap eden Murad markasında cildinizin tipine uygun ürünleri bulmanız mümkündür. Dr. Murad ürünleri ayrı ayrı gruplanmaktadır. Cilt bakımı, yaşlanma karşıtı ve akne tedavisi başlıkları yine kendi içerisinde cilt tipine göre de ayrılarak incelenmektedir.

Dr. Gözenek Sıkılaştırıcı Ürünleri
Normal bir cilt tipine sahip olsanız bile geniş gözeneklere sahipseniz maalesef cildiniz istediğiniz gibi gözükmeyecektir. Dr. Gözenek Sıkılaştırıcı düzenli kullanımda bu sorundan kurtulmanızı sağlar. Gözenek karşıtı kremler arasından, gece nemlendiricisi ve gündüz nemlendiricisi zengin içerikli ürün çeşitlerini inceleyebilirsiniz.
Her bir krem içeriği birden çok fayda sağlayıcı şekilde üretilmiştir. Örneğin gözenek karşıtı gece nemlendiricisi detoks etkisini de bir arada verir. Veya göz çevresi için kullanacağınız bakım kremi c vitaminlidir.
Cildin ihtiyacını karşılamaya yönelik ürünler arasından mutlaka kendinize ve bütçenize uygun ürün çeşidi bulmanız mümkün.

Dr. Murad Cilt Bakım Ürünleri
Dr. Howard Murad tüm ürün çeşitliliğin yanı sıra öz amacı yaşlanma karşıtı bakım ürünlerini sunmaktır. Dr. Murad anti aging bakım etkisini kanıtlamış ve kullanıcılarından tam not almış bir üründür.
Cildiniz en değerlinizdir. Vücudunuzu kalkan gibi saran bu giysiyi korumak, bakımını yapmak hem iyi görünmenize hem de yaşlanma belirtilerini azaltacaktır. Cildi en çok güneş yorar ve yıpratır. Dr. Murad güneş kremi hem kadınlar hem de erkekler için üretilmiştir. Güçlü koruma faktörlü krem, cildi tamamen güneşin zararlı etkenlerine karşı korur.
E vitamini, nar özü ve cilde antioksidan desteğiyle normal cilt, kuru cilt, karma cilt ve olgun cilt için uygun olacaktır. Dr. Murad güneş kremi yorum incelendiğinde kullanıcıların memnuniyetleri ile karşılaşılacaktır.

Murad Ürünleri İle Cildinizdeki Mucize
Zamanın hızla ilerlemesi hem biyolojik yaşından hem de cilt yaşından bir şeyler alır götürür. Onu durdurmak mümkün olmasa da bu etkenleri en aza indirmek Dr. Murad ürünleri ile giderilir.
Ünlü cilt bakım markasının en çok tercih edilen bir diğer ürünü ise Murad göz altı kremi olmaktadır. Göz çevresini nemlendiren bu mucizevi ürün ayrıca yaşlılık belirtileri ile savaşmaya da yardımcı olacaktır.
Cildinizi korumaya ve cilt yaşını gençleştirmeye yönelik ürünleri Welldermo aracılığıyla kolayca bulabilirsiniz. Tüketicilerin beğenisini kazanmış ve severek kullanılan cilt bakım markası ile zamanı durdurmak sizin elinizde!