Banner

SkinCeuticals

SkinCeuticalsÇOK SATANLAR


SkinCeuticals Ürünler


Skinceuticals

DAHA GENÇ CİLT GÖRÜNÜMÜ, SKİNCEUTİCALS
1994 yılında, Dr. Sheldon Pinell’in araştırmaları sonunda geliştirilen Skinceuticals ürünleri 1997 yılında lanse edilmiştir. Piyasaya sunulan ilk ürün ise Skinceuticals serum olmuştur.
Markanın vizyon ve misyonu incelendiğinde cilt sağlığı hedef aldığı görülür. Marka cilt sağlığı, güzelliği için önlem, koruma ve düzeltme ilkelerini hedef almıştır. Bu ilkelere göre üretilen her bir Skinceuticals ürünü cildi koruyarak, cilt problemlerini önleyecektir. Var olan bazı cilt problemlerinde ise problemi giderici özellikte ürünleri sunar.
Daha genç ve sağlıklı bir cilde ulaşmak yalnızca kullanacağınız Skinceuticals ürünleriyle mümkün olacaktır. Ürün satın almaya karar vermeden önce cilt tipinizi net olarak öğrenmeniz gerekecek. Cilt tipinize uygun cilt bakım ürünü seçerek tavsiye edilen kullanım talimatlarına uyabilirsiniz.

Cilt hasarlarına savaş açar
Skinceuticals cilt bakım ürünleri dermatologlar, estetik cerrahlar tarafından kullanılır. Medical spalarda bile ünlü markanın ürünlerini görmeniz mümkündür. Marka yaşantınız boyunca cildinizde meydana gelen ve gelecek olan cilt hasarlarını en aza indirmek için ilk tercihiniz olmalıdır.

Skinceuticals Serum Ürünleri
Dünyaca ünlü markanın favori ürün çeşidi Skinceuticals serum çeşitleri olmuştur. Serumlar düzeltici etkinin yanı sıra Hyaluronic acid içererek, farkı gruplara ayrılmaktadır.
Skinceuticals hyaluronic acid serum nem tutucudur. Kendi ağırlığından yaklaşık 1000 katında su tutma özelliğine sahip mucizevî ürün, ciltteki tüm hücrelere nemi iletir. Gündüz kullanım için ayrı gece kullanım için ayrı serumlar ile cilt neminizi koruyabilir, harika bir cilde kavuşmanın yanı sıra pürüzsüz ve eşit renkte cilt tonuna da ulaşabilirsiniz.
Tüm ürünlerinde olduğu gibi Skinceuticals serum ürünlerinde de dermokozmetik içeriği ile Skinceuticals kullananlar tarafından tam not almayı başarmıştır.

Skinceuticals C ve E Vitamini İçeren Serum
Cilt bakım ürünleri arasında ferulic asit, C ve E vitamini bir arada içeren serum arıyorsanız Skinceuticals c e ferulic tam size göredir!
Normal, kuru ve olgun cilt kullanımına uygun olan ürün, cildi çevresel hasarlara karşı korumakla kalmaz. Cildin yaşlanma etkilerini de büyük ölçüde azaltacaktır. Serum UVA / UVB, kızılötesi radyasyon ve ozon kirliliği ile oluşan serbest radikalleri nötralize eder.
Düzenli kullanımda cilt sıkılaşacaktır. Kullanıma başladığınızda andan itibaren daha canlı parlak bir cilde sahip olduğunuzu fark edeceksiniz. Güneş koruyucu kreminizle birlikte kullanmanız tavsiye edilir.

Göz kremi seçiminde skinceuticals
Göz kremi seçimi yaparken, cilde ve soruna uygun krem içeriğine de mutlaka göz atmalısınız. Skinceuticals göz kremi çeşitleri soruna uygun olarak farklı çeşitlikte ürünlere ayrılmıştır.

Göz etrafındaki koyu halkalara son
Skinceuticals Eye Balm Yaşlanma Karşıtı Zengin Göz Çevresi Balsamı göz etrafındaki kırışıklıkların azalması ve kaybedilen nemi geri kazandırma da etkilidir. İçeriğindeki papatya özü ile tahriş olmuş göz çevresini rahatlatırken, gözaltı şişliği problemini azaltır ve parlaklık verir.

Skinceuticals AGE Eye Complex Yeniden Yapılandırıcı Göz Çevresi Kremi ise göz etrafındaki koyu halkalarla savaşır. Kılcal damarlarının görünümü zengin içeriği sayesinde anında azalacaktır.