Pişik Kremi & Bebek Pudrası

Pişik Kremi Ne İşe Yarar?

Yeni doğan bebekler ve küçük yaştaki çocuklar, ciltlerinin sürekli olarak havasız kalması gibi durumlardan kaynaklanan pişik sorununa sahip olabilirler. Kendi kendini onarabilen bu cilt problemlerine, rahatlatıcı kremler uygulanabilmektedir. Pişik sürecini hafifleten ve azalmasını hızlandıran bu kremler, formüllerinde doğal unsurlar ve gerekli vitaminler içerir. Welldermo olarak sizlerle buluşturduğumuz pişik kremi seçenekleri arasında birçok farklı marka alternatifi ve her birinin sunduğu farklı özellikler yer alır. Mustela, Burt’s Bees ve Biobaby, krem seçenekleri bulunan markalardan bazılarıdır.
 

Pişik Kremi Nasıl Kullanılır?

Bebeklerde karşılaşılan pişik problemi, çoğunlukla bez altında kalan cilt bölgelerinde oluşur. Küçük yaştaki çocuklara pişik kremi uygularken nazik hareketlerle sürülmesi ve yedirilmesi önerilir. Henüz ciltleri gelişim sürecini tamamlamadığından oldukça hassas özelliktedir. Bu nedenle krem uygulama sürecinde de aynı hassaslığın gösterilmesi önemlidir. Besleyici yapısı ve zengin formülleri, bu ürünlerin sadece bebekler değil, yetişkinler tarafından da kullanılmasını sağlar. Tahriş ve fazla kuruluk yaşanan cilt bölgelerine kadar, yetişkinlerin karşılaştığı sorunlarda kullanılabilir özellik gösterir.
 

Hangi Pişik Kremi Tercih Edilmeli?

Welldermo olarak sizlerle buluşturduğumuz ürün yelpazesi içerisinde Mustela, Hametol, Babe ve Weleda gibi birçok farklı markaların pişik kremi alternatifleri yer alır. Her bir marka, sevilerek tercih edilen ve dermatolojik testlerden geçirilmiş formülleri olan ürünlere sahiptir. Tüm bu seçenekleri sıralayarak alternatiflerinizi görebilir ve aralarından kolaylıkla seçim yapabilirsiniz.
 
Pişik Kremi Yüze Nasıl Uygulanır?
Ürün portföyümüzde bulunan seçeneklerden bazıları yüz üzerinde kullanıma uygun özellik gösterir. Her ürünün formülü farklı olduğundan yüz üzerine uygulanma durumlarında da farklılıklar görülecektir. Sayfamızdaki krem alternatifleri arasından tercihinizi yaptıktan sonra ürün bilgilerine göz atarak kullanabileceğiniz spesifik cilt bölgelerini öğrenebilirsiniz. Nem kaybını engellemeye yönelik içerikleri bulunan, A ve E gibi cilt için değerli vitaminlerle zenginleştirilmiş formülleri olan bu ürünlere kolaylıkla sahip olabilirsiniz. İstediğiniz paket hacmindeki ürüne ulaşabilir ve tek tıkla, güvenli şekilde alışveriş işlemlerinizi tamamlayabilirsiniz. Welldermo olarak sizlerle buluşturduğumuz krem seçenekleri, internet üzerinden alışveriş konforuyla sunulur. Evinizden ayrılmadan ihtiyacınız olan kremlere ve tüm bakım ürünlerine sahip olabilirsiniz.