Erkek Bakım Ürünleri & Erkek Bakım Seti

Erkek Bakım Seti Nasıl Olmalı?

Erkekler için sunulan kişisel bakım ürünleri en az kadınlarınki kadar çeşitlilik göstermektedir. Güneş koruyucular gibi herkes tarafından kullanılabilen ürünlerin yanı sıra erkeklerin özel cilt ihtiyaçlarına yönelik olarak tasarlanmış seçenekler de bulunmaktadır. Erkek bakım seti içerisinde, cilt, vücut ve sakal- bıyık bakımı için gerekli olan tüm ürünlerin bulunması büyük bir önem arz eder. Kişisel bakım rutinine ayırdığınız zaman veya ürünleri kullanım sıklığınız değişiklik gösterse de her erkeğin kendi görünümü için ayırdığı belirli bir sürenin olması değerlidir. Welldermo olarak sizlerle buluşturduğumuz bu kategorilerde, erkeklerin kişisel bakımları için ihtiyaç duyabilecekleri her türlü ürün seçenekleri yer almaktadır. Tek bir noktadan tüm ihtiyaçlarınızı karşılayabilir ve alışverişinizi tamamlayabilirsiniz. Sakal- bıyık bakımı için sunduğumuz Lab Series, Gillette ve Nuxe gibi markalara göz atabilirsiniz. Vücut bakımı kategorisinde Avene, Bioderma ve La Roche-Posay’i bulabilirsiniz. Cilt bakımında ise Daylong, Suda Collagen ve Ducray marka alternatiflerine ulaşabilirsiniz.
 

Erkek Bakım Nasıl Yapılır?

Nemlendirici ve besleyici unsurlar, erkek bakım seti açısından dikkat edilmesi gereken ilk noktalardır. Cilt, ihtiyacı olan besin değerlerini aldığında yenilenme, onarma ve ışıltısını ortaya koyma gibi görevlerini gerçekleştirebilir. Welldermo olarak sizlerle buluşturduğumuz ürün portföyü içerisinde, çeşitli vitaminler, besleyici unsurlar ve nemlendirici doğal yağlar ile çeşitlendirilmiş seçenekler yer alır. Cildinizin ihtiyaç duyduğunu düşündüğünüz belirli bir unsur varsa kendi sayfalarında bulunan bilgilere göz atarak bu unsuru barındıran bakım ürününü kolaylıkla bulabilirsiniz. Jojoba yağı, tatlı badem yağı, avokado özü, deniz cehri yağı, E ve D vitamini, ürün içeriklerinde sıklıkla kullanılan nemlendirici maddelerden bazılarıdır.
 

Erkek Kişisel Bakım Nasıl Yapılır?

Erkeklerin için kişisel bakımın büyük bir kısmını kaplayan tıraş, genel olarak sabah saatlerinde yapılan bir işlemdir. Bu nedenle erkek bakım seti , bu saatlerde sıklıkla kullanılmaktadır. Sete eklenen diğer ürünlerin de kullanımıyla birlikte tam bir sabah bakım rutini elde edilebilir. Welldermo olarak sizlerle buluşturduğumuz kapsamlı kategoriler içerisinde seçeceğiniz ürünlerle bakım rutininizi oluşturabilir, cilt tipinize ve ihtiyaçlarınıza uygun alternatiflere kolaylıkla sahip olabilirsiniz.