Biberon

Biberon Seçimi Nasıl Olmalı?

Emzikli bir şişe olan biberon , henüz kendi başlarına herhangi bir sıvı tüketemeyen bebeklerin rahatlıkla bunu başarmasını sağlar. Kendi kendini besleme alışkanlığı geliştirmelerine yardımcı olan bu araç, çocukların gelişimi açısından önemli bir yere sahiptir. Su, süt ve her türlü sıvının içimi için kullanılabilir. Kolaylıkla yıkanabilen ve temizlenebilen yapısı sayesinde, hijyenik bir kullanım süreci sağlar. Lansinoh, Philips Avent ve Wee Baby’nin sizlerle buluşturduğu ürün alternatifleri, aralarından kendi isteklerinize uygun olarak tercih yapabileceğiniz birçok farklı tasarım ve özellik seçeneği içerir. Welldermo olarak sizlerle buluşturduğumuz bu marka seçenekleri, yüksek kalite performansları ve müşteri memnuniyeti ile dikkatleri üzerine çekmiş isimlerdir. Philips avent biberon çeşitleri ise en çok rağbet gören ürünlerdendir. Cam biberon çeşitleri hijyenik yapısıyla dikkat çeker. Cam biberon tercihi de ideal bir seçenek olacaktır.
 

Bebeğe Biberon Nasıl Alıştırılır?

Her çocuğun kendi kişiliği ve kendine has özellikleri vardır. Biberon alışma sürecinde bu detayın göz önünde bulundurulması oldukça önemlidir. Bir çocuk için işe yarayan yöntem, sizin için faydalı olmayabilir. Bu süreçte, çocuğun gözlemlenmesi, yapmayı sevdiği ve sevmediği şeylerin belirlenmesi ve buna uygun bir yol izlenmesi gerekir. Emzik kısmının özellikleri, sıvının akış hızı gibi detayları belirler. Sayfamızda sizlerle buluşturulan ürün seçenekleri arasında yavaş, orta ve hızlı akış alternatifleri yer alır. Geniş seçenek yelpazesi, her çocuğun kendine özgü ihtiyaçlarına uygun ürüne ulaşılmasını oldukça kolay hale getirir. Değiştirilebilir emzik kısmı ve ayrı satılan bu parçası sayesinde, farklı hız seçeneklerini deneyebilir, çocuğunuza uygun olanı bu şekilde tespit edebilirsiniz.
 

Hangi Biberon?

Şişe kısmının hacmi, boyutlarını belirleyen unsurdur. Eğer bebeğiniz henüz büyük boyuttaki şişeleri tutacak kadar güçlü değilse, yüz yirmi milimetre gibi düşük hacimleri tercih edebilirsiniz. İleriki zamanlarda, daha büyük hacimli sıvı tüketimi isterseniz iki yüz yetmiş gibi yüksek hacimli alternatiflere göz atabilirsiniz. Farklı hacim seçenekleri biberon kullanma sürecini, bebeğinizin ihtiyaçlarına uygun olarak yön vermenizi sağlar. Welldermo olarak sizlerle buluşturduğumuz ürün yelpazesi içerisinde cam biberon ve plastik biberon alternatifleri bulunur. İki malzemenin sağladığı farklı yararlar ve özellikler bulunur. Ürünlerin kendi sayfalarında bulunan bilgiler kısmından bu konuda daha fazlasını öğrenebilir ve seçiminizi doktorunuza da danışarak buna uygun olarak gerçekleştirebilirsiniz. En iyi biberon fiyatları ve markalar için Welldermo!