Caudalie

Caudalie
ÇOK SATANLAR


CAUDALIE ÜRÜNLERİ


Caudalie

Caudalie Nasıl Bir Marka?

Cilt bakım ürünleri arasında en çok tercih edilen alternatifleri içeren ve reçetesinde Üzüm meyvesini kullanmasıyla fark yaratmış markadır. Welldermo olarak sizlerle buluşturduğumuz Caudalie ürün yelpazesi içerisinde farklı seriler yer alır. Premier Cru serisi yaşlanma karşıtı amacıyla tasarlanmış çeşitli ürünleri içerir. Vinoperfect serisi, leke karşıtı ürünlerin yer aldığı bir kategoridir. Vinosource serisinde nemlendiriciler yer alır. Vine(activ) serisi, enerji verici bakım yapan ürünlerin bulunduğu bir seridir. Vinopure ise kızarıklık eğilimi gösteren ciltler için tasarlanmış alternatifleri içerir. Bunların yanı sıra güneş koruyucuları, parfümleri ve makyaj malzemeleri de bulunmaktadır.
 

Caudalie Maske Nasıl Kullanılır?

Markanın sunduğu ürün yelpazesi içerisinde, cilt bakımının vazgeçilmezleri arasında bulunan maskeler de yer alır. Maske alternatifleri arasında haftada iki, üç ve hatta gündelik kullanıma uygun seçenekler yer alır. Cildinizin o anki durumunu ve ulaşmak istediğiniz noktayı belirleyerek bu alternatifler arasından tercihinizi yapabilirsiniz. Hafif bir yapıya sahip olan maskeler, kolaylıkla cilt üzerine uygulanabilir. Cildin yenilenmesi ve elastikiyetinin arttırılması gibi gerekli konularda destek sağlayan maske seçenekleri mevcuttur.
 

Caudalie Peeling Nasıl Kullanılır?

Peeling , cilt üzerindeki ölü derilerin sökülmesini sağlayan bir bakım olduğundan haftada iki kere kullanımı yeterlidir. Caudalie ’nin sizlerle buluşturduğu peeling seçenekleri arasında farklı detaylara odaklanarak hazırlanmış formüllere sahip peelingler yer alır. Hassas temizleyici, daha yumuşak bir süreç sağladığından nazik ciltler için idealdir. Yoğun arındırıcı, normal cilt tiplerinde tercih edilebilen bir peelingtir. İçerisinde peeling seçeneklerinin de yer aldığı, üç ürünün bir arada satıldığı avantajlı set seçenekleri mevcuttur. Welldermo olarak sizler için alışveriş sürecini kolay ve pratik bir hale getirmeyi hedeflemekteyiz. Bu amaçla sunduğumuz tüm kampanyalara ve indirim fırsatlarına sayfamızdan ulaşabilirsiniz.
 

Caudalie Hangi Ülkenin?

Kapsamlı bir ürün yelpazesi sunan marka, 1995 yılında Fransa’da kurulmuştur. Kişisel bakım konusunda kullanıcı ihtiyaçlarını her açıdan karşılamayı hedeflemiştir. Caudalie ’nin sunduğu kategoriler, gün içerisinde gerilen ve yorulan cildinize ihtiyacı olan bakımı sunar niteliktedir. Cildin yorgunluk izlerinden arınmasına yardımcı olan bu ürünler, yaşlanma karşıtı etki hedeflenerek hazırlanmış formüllere de sahiptir. Aklınızdaki ürünlere kolayca ulaşmak için ilgili kategoriye göz atabilir ve alışverişinize hemen başlayabilirsiniz.