Caudalie

Caudalie
ÇOK SATANLAR


CAUDALIE ÜRÜNLERİ


Caudalie

Caudalie Nasıl Bir Marka?

Cilt bakım ürünleri arasında en çok tercih edilen alternatifleri içeren ve reçetesinde Üzüm meyvesini kullanmasıyla fark yaratmış markadır. Welldermo olarak sizlerle buluşturduğumuz Caudalie ürün yelpazesi içerisinde farklı seriler yer alır. Premier Cru serisi yaşlanma karşıtı amacıyla tasarlanmış çeşitli ürünleri içerir. Vinoperfect serisi, leke karşıtı ürünlerin yer aldığı bir kategoridir. Vinosource serisinde nemlendiriciler yer alır. Vine(activ) serisi, enerji verici bakım yapan ürünlerin bulunduğu bir seridir. Vinopure ise kızarıklık eğilimi gösteren ciltler için tasarlanmış alternatifleri içerir. Bunların yanı sıra güneş koruyucuları, parfümleri ve makyaj malzemeleri de bulunmaktadır.
 

Caudalie Maske Nasıl Kullanılır?

Markanın sunduğu ürün yelpazesi içerisinde, cilt bakımının vazgeçilmezleri arasında bulunan maskeler de yer alır. Maske alternatifleri arasında haftada iki, üç ve hatta gündelik kullanıma uygun seçenekler yer alır. Cildinizin o anki durumunu ve ulaşmak istediğiniz noktayı belirleyerek bu alternatifler arasından tercihinizi yapabilirsiniz. Hafif bir yapıya sahip olan maskeler, kolaylıkla cilt üzerine uygulanabilir. Cildin yenilenmesi ve elastikiyetinin arttırılması gibi gerekli konularda destek sağlayan maske seçenekleri mevcuttur.
 

Caudalie Peeling Nasıl Kullanılır?

Peeling , cilt üzerindeki ölü derilerin sökülmesini sağlayan bir bakım olduğundan haftada iki kere kullanımı yeterlidir. Caudalie ’nin sizlerle buluşturduğu peeling seçenekleri arasında farklı detaylara odaklanarak hazırlanmış formüllere sahip peelingler yer alır. Hassas temizleyici, daha yumuşak bir süreç sağladığından nazik ciltler için idealdir. Yoğun arındırıcı, normal cilt tiplerinde tercih edilebilen bir peelingtir. İçerisinde peeling seçeneklerinin de yer aldığı, üç ürünün bir arada satıldığı avantajlı set seçenekleri mevcuttur. Welldermo olarak sizler için alışveriş sürecini kolay ve pratik bir hale getirmeyi hedeflemekteyiz. Bu amaçla sunduğumuz tüm kampanyalara ve indirim fırsatlarına sayfamızdan ulaşabilirsiniz.
 

Caudalie Hangi Ülkenin?

Kapsamlı bir ürün yelpazesi sunan marka, 1995 yılında Fransa’da kurulmuştur. Kişisel bakım konusunda kullanıcı ihtiyaçlarını her açıdan karşılamayı hedeflemiştir. Caudalie ’nin sunduğu kategoriler, gün içerisinde gerilen ve yorulan cildinize ihtiyacı olan bakımı sunar niteliktedir. Cildin yorgunluk izlerinden arınmasına yardımcı olan bu ürünler, yaşlanma karşıtı etki hedeflenerek hazırlanmış formüllere de sahiptir. Aklınızdaki ürünlere kolayca ulaşmak için ilgili kategoriye göz atabilir ve alışverişinize hemen başlayabilirsiniz.

 

Caudalie Ürünleri Hangi Şikayetler İçin Kullanılabilir?

Doğanın mucizelerini cilt bakımında kullanmayı tercih eden Caudalie, bir Fransız markası olup, formüllerini 1993 yılından bu yana geliştirmektedir. Marka, kullanıcılarına yüz bakımı, vücut bakımı, göz çevresi bakımı, güneşten korunma, dudak bakımı, el ayak bakımı başta olmak üzere, tepeden tırnağa bakım olanağı sunan geniş bir ürün yelpazesine sahiptir. Söz konusu cilt bakımı olduğunda Caudalie Türkiye içerisinde de pek çok kullanıcı tarafından tercih edilmektedir. Kırışıklık, akne, cilt tonu eşitsizliği gibi pek çok soruna yönelik ürün seçeneği sunmaktadır. Vücut bakımında ise sıkılaşmaya yönelik formüller öne çıkıyor. İçeriğinde doğal polifenol bulunan Caudalie ürünlerinde kimyasallara yer verilmemektedir. Polifenol ise üzüm çekirdeğinden elde edilmektedir. Cilt ve vücut bakımınızı, doğanın gücüne teslim etmek isterseniz siz de Caudalie ürünleri kullanmaya başlayabilirsiniz.

 

Caudalie Ürünleri Ne İşe Yarar?

Caudalie ürünleri, geniş bir yelpazeye sahip olduğu için yüzünüzde ve vücudunuzda var olan pek çok soruna yönelik çözümler sunabilir. Cildinizi doğal kaynaklarla, derinlemesine temizlemek için Caudalie Creme Gommante Hassas Temizleyici Peeling tercih edebilirsiniz. Haftada bir ya da iki kez kullanmanızın yeterli olacağı bu ürün, hassas ciltler tarafından rahatlıkla tolore edilebilir. %94 doğal içeriğe sahiptir. Kuru cilde sahipseniz ve cildinizin yoğun neme ihtiyacı varsa, Caudalie Masque Nem Maskesi mutlaka incelemeniz önerilen ürün seçenekleri arasında yer almaktadır. Bu nem maskesi, göz çevresine de uygulanabilir özelliğe sahiptir. Caudalie Eau De Beaute Güzellik İksiri, markanın en popüler ürünlerinden biri olup, 16. yüzyılda Macaristan Kraliçesinin gençlik iksirinden esinlenilerek geliştirilmiştir. İnce çizgilerin giderilmesinden cilt tonu eşitlemeye kadar pek çok cilt sorununda destekleyici formül aynı zamanda makyaj sabitleyici olarak da kullanılabiliyor. Yaş aldıkça, geçen zamanın etkilerini cildinizde görmek istemiyorsanız, Caudalie Premier Cru Yaşlanma Karşıtı Etkili Serum, anti aging serisi içerisinde öne çıkmaktadır. Cildinize kullanacağınız ürünün sizi hem güneşin zararlı ışınlarından korumasını, hem cilt tonunuzu eşitlemesini hem leke görünümünün azaltmasını bekliyorsanız, bunları yaparken de cildinize hafif bir renk vermesinden yanaysanız, Vinoperfect Medium Renkli Nemlendirici Fuild kullanabileceğiniz ürünler arasında yer almaktadır. Güneş koruyucunuzun aynı zamanda cildinizde yaşlanma belirtilerine engel olmasını bekliyorsanız, marka sizin için Caudalie Soleil Divin Soin Yaşlanma Karşıtı Etkili Güneş Koruyucu SPF30 ürününü geliştirmiştir. El ve tırnaklar, bakımlı olmanın ve yaşlanma belirtilerinin en çok kendisini gösterdiği yerlerdir. Creme Gourmande El ve Tırnak Bakım Kremi %98 doğal içeriği ile el ve tırnak bakımının en sevilen ürünlerinden biridir. Yüzü kadar vücut bakımında da doğal içeriklere yer vermeyi tercih edenler içinse Caudalie Concentre İnceltici ve Selülit Karşıtı Etkili Vücut Yağı önerilmektedir. En popüler ürün seçeneklerinin yanı sıra sitemizde arama kutusuna marka adı yazarak, tüm serileri ve tüm bakım ürünlerini detaylı olarak inceleyebilirsiniz.

 

Caudalie Ürün Serileri Neler?

Markanın, farklı cilt sorunlarına yönelik özel serileri bulunmaktadır. Premier Cru serisi, yaşlanma belirtilerinin önüne geçmek için geliştirilen formüller içerir. Kremlerin kremi olarak tanımlanmaktadır. Resveratrol Lift serisi, cildini dolgunlaştırmak ve sıkılaştırmak isteyenlerin tercihidir. Leke sorunu yaşayanlar için Vinoperfect serisi geliştirilmiştir. Hem kadın hem de erkek cildi ile uyumlu Vinergetic C+ serisi, cilde ihtiyacı olan canlılığı ve enerjiyi sağlamaya yardımcı ürünler içerir. Ciltteki sebum dengesini sağlamaya yardımcı olan Vinopure serisi, akneli ve akneye eğilimli ciltlerde önerilmektedir. Organik üzüm suyunun cilt üzerindeki olumlu etkilerinden yararlanmak isteyenler için Vinosource serisi geliştirilmiştir. Caudalie gece kremi seçenekleri arasında bu serinin Hydra Yenileyici Gece Bakım Yağı öne çıkmaktadır. Saf ve arınmış bir cilt için Vinoclean serisi içerisinde her cilt tipine uygun ürün seçenekleri bulunmaktadır. Serilerin içerisinde serum, krem, maske, peeling,temizleme ürünleri, göz çevresi kremi gibi pek çok ürün seçeneği sunulmaktadır. Aynı seri içerisinden cilt sorununuza yönelik ürünleri seçebilir, tepeden tırnağa doğal bakım olanaklarından yararlanabilirsiniz.

 

Caudalie 'nin Organik ve Doğal Ürünleri Bulunuyor Mu?
Markanın neredeyse tüm ürünlerinde organik üzüm çekirdeği ekstresinden yararlanılmaktadır. Hiçbir seride paraben, sodyum sulfat, mineral yağları, hayvansal ürünlere yer verilmemektedir. Üzüm çekirdeği ekstresinin yanı sıra, kullanılan diğer bileşiklerde de doğanın gücünden yararlanılmakta olup, bu maddelerin özleri ve yağları bir arada kullanılmaktadır. Organik ve vegan bir marka olan Caudalie, etkin formüllerinde doğadan yararlanmayı amaç edinmiş olup, cildine doğal ürünler kullanmak isteyenlerin ilk tercihlerinden biridir.

 

Caudalie Marka Ürünler En Uygun Nerede?
Caudalie fiyat bakımından değerlendirildiğinde, yüksek kalitede ürün içeriğinin ulaşılabilir fiyatlara sunulduğunu görebilirsiniz. Marka, geniş bir ürün yelpazesine sahiptir. Bu nedenle her ürünün fiyatı değişmektedir. Farklı cilt sorunlarına yönelik serilerle kullanıcılarına hizmet veren marka, aynı zamanda set seçenekleri de sunmaktadır. Caudalie set fiyat seçenekleri, tekli ürünlere göre daha ekonomik olabilir. Severek kullandığınız bu markanın tüm ürünlerine özel kampanyalarla sahip olmak ve güvenilir alışveriş seçeneklerinden yararlanmak için Welldermo sitesini tercih edebilirsiniz.