%20indirim
%10indirim
%15indirim
%10indirim
239,50 TL 215,55 TL

Balık Yağı

Balık Yağı Ne İşe Yarar?

Hayvansal yağ kategorisi içerisinde yer alan balık yağı , popüler olarak tercih edilen takviye edici gıdalar arasında yer alır. İçerisinde omega-3 yağ asidi, E vitamini, C vitamini, D vitamini ve DHA gibi zengin unsurlar bulunur. Welldermo olarak sizlere bu sayfada sunduğumuz ürün yelpazesi içerisinde Zade Vital , Tab İlaç, Easy Fish Oil, Solgar ve Carlson gibi dünyaca ünlü markaların farklı seçenekleri bulunur. Otuz kapsül gibi aylık takviye için ideal paketlerin içine yerleştirilen bu ürünler, pratik bir kullanım süreci sağlar. Hem fiziksel hem de zihinsel durumunuzun güçlenmesine yardımcı olur. Günlük hayat kalitesinin ve genel ruh halinin yükseltilmesini destekler niteliktedir.
 

Balık Yağı Nasıl Kullanılır?

Farklı deniz hayvanlarında yer alan balık yağı, günlük olarak yenilen yiyeceklerden belirli oranlarda alınan bir unsurdur. Ancak yiyeceklerle alınan oranların yeterli olmama ihtimali oldukça yüksektir. Her gün omega 3 açısından zengin gıdalar tüketmek zorlu bir iştir. Bu noktada takviye edici gıda kullanımı oldukça faydalı olacaktır. Tek bir kapsülle alacağınız tüm faydalı içerikler, metabolizmanızı destekleyici etkiler gösterecektir. Çiğnemeden, delmeden, bütün olarak yutmanız gereken kapsüllerde gelen bu gıda, su yardımıyla kolaylıkla alınabilir. Balık yağı ürünleri ile birlikte gelen tüm faydalardan yararlanmaya başlamak için sayfamızda yer alan New Life, Ocuvite ve Solgar giib farklı markalara göz atabilirsiniz. Gündelik ihtiyaçlarınızı karşılayan paket seçeneğine kolaylıkla ulaşabilirsiniz. En iyi balık yağı çeşitlerini hemen keşfedin, alışverişe başlayın.
 

Balık Yağı Ne Zaman İçilmeli?

Balık yağı kullanımı için önerilen belirli bir saat aralığı yoktur. Tok karnına alınması önerilen bu takviye edici gıda, en iyi etkisini yağ oranı yüksek bir yemekten sonra içildiğinde gösterir. Yemekle birlikte alınan yağın emilim hızı üzerinde destekleyici bir etki gösterir. Böylelikle hem kendi performansını arttırır hem de yediğiniz yemekten aldığınız faydalar üzerine arttırıcı özellikler gösterir. Sabah kahvaltısından sonra veya akşam yemeğinden sonra alabileceğiniz bu kapsülleri, her gün aynı saat aralığında almanız önerilir. Belirli bir rutin oluşturmanıza yardımcı olacak bu durum, metabolizmanın takviye gıdaya alışmasına yardımcı olacaktır. Ayrıca her gün belirli bir saatte almanız kapsülü içmeyi unutma olasılığınızı azaltacaktır. Size ne uygun ürün için doktorunuza danışabilir ve indirimli balık yağı fiyatları ile sitemizden satın alabilirsiniz.