ÜYELİK

Üyelik Ücretli mi?

Sitemize üye olmak için herhangi bir ücret talep edilmemektedir. Üye olmadan da mağazamızı gezebilirsiniz, alışveriş yapabililirsiniz. Fakat kampanyalarımızdan haberdar olmak için ve üyelere özel avantajlardan yararlanmak için üye olmanızı öneririz. 

Neden Üye Olmalıyım?

Sitemize üye olduğunuzda üyelik ve teslimat adresi gibi bilgileriniz sizin için saklanacağından her siparişiniz sırasında aynı bilgileri tekrar girmek zorunda kalmazsınız. Avantajlı özel kampanyalarımızı görebilmeniz ve indirim fırsatlarından yararlanabilmeniz için de üye olmanız gereklidir. Üye olduğunuzda aynı zamanda ilgilendiğiniz ama o anda stoklarımızda olmayan ürünler yeniden stoklarımıza girdiğinde otomatik olarak haberdar edilmeniz mümkün olacaktır.

Üye Olmak İçin Ne Yapmalıyım?

Sitemize sadece birkaç dakika içinde ücretsiz üye olabilirsiniz. Bunun için sayfamızın üst kısmında göreceğiniz "Üyelik" linkine tıklayıp üyelik için gerekli bilgileri doldurmanız yeterlidir.

Üye olmak için tıklayın.

 

Üyelik Bilgilerimi ve Şifremi Nasıl Değiştirebilirim?

Üyelik bilgileriniz, e-posta adresiniz, şifreniz gibi bilgilerinizde değişiklik yapmak isterseniz, önce "Üye Girişi" linkine tıklayarak giriş yapın, sonra sayfa başında "Hesabım"sekmesinden "Hesap Bilgilerim" kısmına tıklayın. Gelen ekranda güncellemek istediğiniz alanlara girerek değişiklikleri yapıp kaydedin.

Üye bilgilerinizi ve şifrenizi güncellemek için tıklayın.

Adres bilgilerinizi güncellemek için tıklayın.

 

Şifremi Unuttum. Ne yapmalıyım?

Eğer şifrenizi hatırlayamadığınız için üye girişi yapamıyorsanız, "Üyelik" sayfasında göreceğiniz "Şifremi Unuttum" linkine tıklayıp çıkan ekranda email adresinizi girip "Aktivasyon Mesajı Gönder" butonuna basarak şifrenizin email adresinize gönderilmesini sağlayabilirsiniz. Mail adresinize gelen linke tıklayarak açılan sayfada yeni bir şifre oluşturmanız istenecektir. Bu işlemi tamamladıktan sonra tekrar "Üyelik" bölümüne tıklayarak mail adresiniz ve yeni oluşturduğunuz şifreyi yazarak giriş işlemini yapabilirsiniz. 

Şifremin sıfırlanıp adresime gönderilmesini istiyorum.

 

Üye Girişi

Daha önceden sitemize üye olduysanız, Üyelerimize özel kampanya ve hizmetlerimizden yararlanabilmek için lütfen üye girişi yapınız.

Üye girişi yapmak için tıklayın.