Phyto

SAÇLARDA MÜCİZEVİ ETKİ PHYTO
Güzel ve sağlıklı görünen saçları kim istemez ki? Phyto nedir sorusunda akla ilk gelen sağlıkla parlayan saçlar için üretilen bitkisel ürünlerdir cevabı olur.  
Saç bakımı için ürettiği her üründe bitkisel karışımlar kullanan dev marka, saç sağlığını korumak adına geliştirilmiştir. Saçın doğal güzelliğini kazanması için patentli ve bir takım klinik testlerden başarıyla geçmiş Phyto her cilt tipine uygun saç bakım serisi ile karşınızdadır.
Saç sağlığınızı tehlikeye atmayacağınız ve içeriğinin tamamen bitkisel olduğunu göreceğiniz phyto ürünleri saç sağlığını kökten başlayarak uzun süre sağlıklı büyümesini devam ettirecek özelliklerdedir.

Saç dökülmesine durdurur
1968 yılından bu yana bitkilerin yalnızca yenilebilir özlerini kullanan Phyto ürünleri şampuanlarıyla da bilinir. Ürün geliştirmede asla hayvansal yağ ya da deneylerde hayvanları kullanmayan güvenilir marka yalnızca formüllerinde arı balı ve yumurta kullanır.
Eğer saç dökülmesi ve yavaş uzamasından şikayetçiyseniz Phyto Novathrix serum tam da size göre olacaktır! Hem kadınların hem de erkeklerin kullanımı için uygun olan serum, saç dökülmesi, yıpranma ve geç uzama problemlerinde kullanılabilir. Zenginleştirilmiş formülü sayesinde saçın sağlıkla uzamasını sağlar. Saç büyüme destekli serum düzenli kullanımda farkı görmenizi sağlayacaktır.

Daha güçlü, bakımlı ve uzun tırnaklar
Tırnakların sürekli kırılması bazen vitamin eksikliğinden kaynaklanırken bazen tamamen genetik özelliklerden dolayı yaşanmaktadır. Hem tırnak uzamaması hem de saç uzamaması şikayetlerinde, takviye edici gıda olarak kullanabileceğiniz Phyto Phytophanere saça yeniden hacim kazandırırken, tırnakların uzamasını ve güçlenmesini destekler. Omega 3 ve C vitamini, anti- stres ve ayrıca yorgunluk karşıtı etkilidir. Saç büyümesi ve tırnak güçlenmesi için B2,B5, B8 ve E vitaminleri içermektedir. 11 yaş üzeri için uygundur.
B3 ve çinko vitaminli şampuanlar
Saç dökülmesi sorunu her insan farklı şekillerde ortaya çıkar. Kimilerinde bu durum oldukça az seviye de yaşanırken kimilerinde aşırıya giderek erkek tipi kronik saç dökülmesi sorununa yol açar.
Phyto Phytolium tam da bu soruna uygun etkili içerikte bir şampuandır. Saç soğanına doğrudan enerji verecek içerikler ve güçlü saç derisi için kınakına kabuğunun birleşimi içermektedir. B3 vitamini ile çinko eser elementleri ginseng ve adaçayı ekstrelerinin birleşimi saça canlılığını ve gücünü geri kazandıracaktır. Günümüzde artık hiçbir sorunu çaresiz değildir. Bitki özlerinden üretilen şifalı Phyto Phytolium şampuan  pytolıum 4 serumu kullanmak isteyenlerin öncesinde kullanması gereken bir üründür.
Işıl ışıl parlayan, dolgun saçlar
Saç bakım rutini günlük yapılmalıdır. İhmal edildiğinde ya da eksik yapıldığında çeşitli sorunlarla kendini gösterir. Bu durumla karşı karşıya kalmamak adına %100 doğal esanslı ürünleriyle saçınıza iyi gelecek Phyto serisi düzenli kullanımda sonuç verir.
Bitkilerden gelen bakım kürlü içerikte tüm Phyto ürün serileri tamamlayıcı ürünleriyle kullanılması önerilir. Böylelikle sonuç kısa sürede belli olacak ve ürünlerden memnun kalınacaktır.
Phytologist ve phytokeratine özel serileri ile saçlarınız mükemmel görünüme kavuşacaktır. Kimyasal içerikli ürünlerle saçınıza zarar vermek yerine uzmanlar tarafından tamamen bitkisel içeriklerle üretilen farklı ihtiyaçlara özel formülleri Phyto markasından bulabilirsiniz.