Dermalogica

DERMATOLOGLARIN ÖNERİSİ; DERMALOGİCA
Dermalogica dünya genelinde tüm dermatologların önerdiği cilt bakım ürünlerinin arasında yer alır.  Dermalogica nedir denildiğinde akla ilk gelen dermatoloji olur.

Sözcüğün ilk kısmını oluşturan bu bölüm tıpta cilt bilimi olarak bilinir. İkinci kısım ise Yunan dilinde mantık anlamına gelen logic kelimesidir. Böylelikle Dermalogica oluşturulmuştur ve mantık, akıl ile birlikte cilt sağlığı ürünlerine güven duyulmuştur.

Cildini temizlerken korur
İnsanlar yaşamları boyunca kişisel bakım konusunu önemsemişlerdir. Bunun en basit nedeni ise sosyal yaşantılarıdır. Ayrıca kozmetik dünyasının da artık doğal ürünlerden elde edilen ve doğa dostu paketlemeler ile sunulmasından kaynaklı daha çok tercik edilecektir.
Dermalogica markası yaklaşık 35 yıldır kozmetik ürünlerine yeni bir bakış getirmiştir. 80 ülkede satılan ve çok sevilen ürünler arasında Dermalogica temizleyici serisi dikkat çeker. İyi bir temizleyici cilde uygun ve cildi temizlerken ayrıca bakım yapacak özelliklerde olmalıdır. Markanın eğitilmiş deneyimli cilt terapistleri bir temizleyiciden beklediğinizden çok daha fazlasını sunacaktır.

Günlük cilt bakımında da Dermalogica
Tüm cilt tipleri için günlük peeling yapan pirinç özlü toz temizleyici bakım ile anında cilt pürüzsüz ve parlak gözükecektir.  Normal cilt, yağlı cilt, karma cilt, olgun cilt, akne-sivilce eğilimli cilt kullanıma uygun Dermalogica Daily Microfoliant Peeling ürünüyle muhteşem temizleyici performansını cildinizde deneyebilirsiniz.
Cildi makyajdan, kirden, tozdan ve daha birçok dış etkenden koruyan Dermalogica Temizleme Yağı ile sağladığı derin temizlemeyle oldukça çok sevilir. Ürün cilt yüzeyindeki temizlemeyi sağlar. Su eklendiğinde süt formuna dönüşen hidrofilik (suyu seven) formülüyle profesyonel bir temizleme sağlamak için kullanılır. İçeriğinde pirinç kepeği yağı ve E vitamini bulunur.

Cilt İhtiyacına Göre Cilt Bakımı Seçimi Nasıl Olur?
Nasıl ki hiçbir parmak izi başka bir insanın parmak iziyle eşlenmiyorsa, ciltte tıpkı parmak izi gibidir. Kişiden kişiye cildin ihtiyaç duyduğu cilt bakım ürünü değişkenlik gösterecektir.
Eğer kırışık görünümlü ciltten şikayetçiyseniz Dermalogica anti aging içerikli ürünler zamanın hızla geçmesini belki engelleyemez ama zamanın ciltte meydana getirdiği kırışık görünümünü en aza indirecektir. Cilt dokusunun yenilenmesini sağlayan bu etki ile hücre enerji üretimi artırılır.

Nemlendiricili fondöten
Günlük kullanım için hem cildin nemlenmesini hem de renklenmesini sağlayan tamamen bitkisel içerikli Dermalogica bb kremi tercih edilebilir. Ağır fondöten görünümünü sevmeyen kişilerin tercih edeceği ürün, cilt kusurlarını kapatırken taptaze, canlı bir görünüm elde etmenizi de sağlayacaktır.

Dermalogica ürünleri neden bu kadar çok seviliyor?
Gerek nemlendiricileri gerek temizleyicileri gerekse güneş koruyucuları ile oldukça çok sevilen dev marka dermalogica kil maskesi ürünüyle de meşhurdur. Bir markanın tüm cilt ihtiyaçlarına göre uygun bitkisel ve onaylı ürünler çıkarması ise diğer markalara göre daha çok tercih edilmesinin asıl nedeni olmuştur.
Markanın ürünlerini aldığınız andan itibaren büyük bir etki beklemeniz imkansızdır. Ne yazık ki o mucizevi etki sürekli bakım ve cilde sürekli ihtimam göstermekle mümkün olacaktır.
Dermalogica ürünleri kişisel bakımın ayrılmaz ürünleriyle siz değerli müşterilerine çok iyi gelecektir!