ÇOK SATANLAR


Dermalogica Ürünler

%15indirim
1.950,00 TL 1.657,50 TL
%15indirim
1.390,00 TL 1.181,50 TL
%15indirim

Dermalogica

Dermalogica Nasıl Bir Marka?

Dermalogica , kökleri 1980’lere dayanan estetik ve cilt bakımını bir araya getirmeye adanmış bir marka yolculuğudur. Öncelikle cilt bakımına özelleşmiş eğitim anlayışıyla çıkılan yolun ardından markanın kendi ürünleri de profesyonel bakımı desteklemek adına adım atmıştır. Hayvanlar üzerinde deney yapılmaksızın (Cruelty Free) tasarlanan ürünlerle doğaya saygılı bir alışveriş yapabilirsiniz.
 

Dermalogica Nasıl Kullanılır?

Dermalogica ürünleri değişen kullanım şekilleri ve amaçlarına göre özelleşmiştir. Temizleyici, nemlendirici, bakım kremi, leke giderici serum gibi farklı seçimlerinize özel ürün açıklamalarını takip ederek doğru kullanım şekline erişebilirsiniz. Temelde temiz cildinize masaj yaparak uygulayacağınız ürününüz cildinize nüfuz ederek etkisini gösterir. Sitemizden Dermalogica indirim ve kampanyalarını takip ederek cildiniz için profesyonel bakım deneyimine uygun fiyat seçenekleriyle sahip olabilirsiniz.
 

Dermalogica Ürünleri Neler?

Dermalogica ürünleri, cilt bakımı ve estetik güzelliği bir arada sunmak için geliştirilmiştir. Intensive moisture, retinol clearing, ultracalming barrier, age smart, phyto replenish, daily microfoliant gibi serilerle vücudunuzun ihtiyaçlarınıza kulak verin. Nemlendirici krem, yağ, serum, peeling, maske, temizleyici, güneş koruyucu gibi farklı seçeneklerle kapsamlı ve etkili bir cilt bakımı elde etmek mümkündür.
 
Dermalogica Fiyatları En Uygun Nerede?
Bakım ve kozmetik söz konusu olduğunda cildiniz için en sağlıklı seçimleri en uygun fiyatlara yapmak önemlidir. Dermalogica fiyat seçeneklerindeki çeşitlilik ile bütçenize ve ihtiyaçlarınıza özel aralığı yakalar. En uygun dermalogica fiyat çeşitlerine sitemizden tek tıkla ulaşabilirsiniz. Profesyonel markaların ürünlerine uygun fiyatlarla ulaşmak için sipariş etmeyi unutmayın.
 
Dermalogica İndirimleri Nerede?
Sitemizde birçok kozmetik markasının uygun fiyatlı ve kapsamlı ürün çeşitlerine ulaşabilirsiniz. Dermalogica indirim ve kampanyalar olan markalardan bir tanesidir. Cilt tipinize ve cilt sorunlarınıza özel bir bakım yapmak için fırsatları kaçırmadan siparişinizi tamamlamayı unutmayın!
 
En Çok Tercih Edilen Dermalogica Ürünleri Hangileri?
Kozmetik sektöründeki profesyonel ve deneyimli markalardan biri olan Dermalogica , müşterilince en çok tercih edilen ürünleriyle öne çıkıyor. Daily microfoliant ve Special Cleansing Gel en çok satılan olmakla beraber Anti aging serisi ve derinlemesine nemlendirme deneyimini destekleyen ürünler en çok tercih edilen seçeneklerdendir. Siz de cildinizin ihtiyaçlarına özel hazırlanmış krem ve serumlarla cildinizin bakım deneyimini benzersiz kılabilirsiniz.