Şampuan

Şampuan Çeşitleri Nelerdir?

En iyi şampuan çeşitleri nelerdir? Nasıl ki her cilt birbirinden farklı yapılara sahipse, saç derisi ve telleri de kişiden kişiye göre değişerek farklı sorunlara maruz kalabiliyor. Bu yüzden etkili bir temizleyici ürün seçerken aynı zamanda uygun formül kullanılması gerekiyor. Welldermo olarak sunduğumuz şampuan koleksiyonunda sizleri oldukça geniş bir ürün yelpazesi ile karşılıyoruz. İçerisinde Prozinc, Vichy, Ducray, Klorane, Phyto , Bioxcin ve daha pek çok dermokozmetik alanında öne çıkan markalara yer verirken çeşitli kullanım amaçlarını da göz ardı etmiyoruz. Yağlı ve kuru saçlar için geliştirilen özel formülleri ve kalın ya da ince telli saçlar için oluşturulan ürünleri sizlerle buluşturuyoruz. Yıpranmış ya da boyalı saçlar için nem takviyesi uygulayabileceğiniz, kepek sorunuyla başa çıkacağınız, cansız saçların çok daha kolay şekil almasını sağlayacağınız onlarca kepek şampuanı seçeneğini keşfetmek için göz atmaya hemen başlayın!
 

Mor Şampuan Ne İşe Yarar?

Özellikle de boyalı saçların sıkça duyduğu mor şampuan , sarı saçlar için uygulanan bir bakım ve renk eşitleme yöntemidir. Sarı rengin renk spektrumundaki karşıt rengi mor olduğu için, bu ürünler sarı saçlar için kullanılmaktadır. İstenmeyen turuncu ve kızıl yansımaların hem oluşmasını engellemeye yardımcı olur hem de görünümün azaltılmasını sağlamaya çalışır. Yerine daha küllü ve doğal tonlar bırakır. Üstelik saç tellerinin parlamasını ve ipeksi bir görünüm almasını destekler. Welldermo koleksiyonlarında da yer alan Prozinc markalı mor şampuan çeşitlerine en uygun fiyatlarla ulaşabilir, kaçırılmayacak fırsatlarla sipariş oluşturabilirsiniz!
 

Kuru Şampuan Fiyatları Nelerdir?

Hızlı yağlanan saçlara sahip olanlar bilir ki, bu durumla baş etmek epey yorucu olabilmektedir. Yağlı saçlar ile güne devam etmek istenmez fakat sık sık saçları yıkamak da hem her zaman mümkün olmayabilir hem de saç tellerinin yıpranmasına yol açabilir. Bu sorunun en iyi çözümlerinden biri, etkili bir kuru şampuan kullanmaktır. Kuru saça uygulanan bu ürünlerin içerisindeki mikro boyuttaki tozlar, fazla yağın hızla emilmesini sağlar. Böylece yağ görünümünün azaltılmasına da yardımcı olur. Klorane ve Egos markalı şampuan çeşitlerine ulaşmak için hemen Welldermo’yu ziyaret edebilir, avantajlı fiyatlar ile güvenli alışverişin keyfini çıkarabilirsiniz!