CeraVe

CeraVe
CeraVe Ürünler


CeraVe

Cerave Nasıl Bir Marka?

Cerave , 2005 yılında dermatologlardan alınan önermeler ve yönlendirilmeler ile özel olarak geliştirilmiş bir bakım serisidir. Cilt için elzem olan moleküllerin yer aldığı Cerave nemlendirici böylelikle bilim insanları ile beraber üretilmiş oldu. Seramidler denilen ve cilt için gerekli olan moleküllerin yoğun olarak yer aldığı ürünleriyle cildin ihtiyaçlarına kulak veren markalardan biri olarak öne çıkıyor.
 

Cerave Ürün Serileri Neler?

Cerave ürün serileri temelde nemlendiriciler ve temizleyiciler olarak ikiye ayrılır. Köpüren ve nemlendiren temizleyiciler; yenileyen ayak krem, nemlendirici losyon ve krem gibi farklı seçenekler ile Cerave kullananlar için özelleşmiş bir bakım deneyimi sunar. Yüz nemlendirici krem, aile boy nemlendirici losyon gibi seçimlere olanak tanıyan geniş yelpazesiyle size ve sevdiklerinize etkili bir cilt bakımı yapar. Sitemizden güçlü bir bakım deneyimini vurgulayan ürünlere uygun fiyat seçenekleriyle ulaşabilirsiniz.
 

Cerave Nasıl Kullanılır?

Cerave nemlendirici çeşitleri ürünün kullanım yeri ve yoğunluğuna göre değişen şekillerde tercih edilebilir. Yüz bakımı için günlük kullanım, ayak bakımı için haftalık kullanım rutini belirleyebilirsiniz. Temizleyici etkisiyle öne çıkan modellerde düzenli cilt bakımınıza dâhil edip günlük olarak bakım yapabilirsiniz. Düzenli kullanımda cildinizin yenilenme, onarım ve yeniden yapılandırma süreçlerini destekler. Cildinizin yapısında bulunan moleküllerin de yer aldığı krem ve losyonlar ile kendinizi şımartmak için hemen sipariş edebilirsiniz.
 
Cerave Hydrating Cleanser Nasıl Kullanılır?
Cerave kullananlar tarafından beğenilen ve en çok tercih edilen ürünlerden hydrating cleanser, kolay ve etkili bir kullanım sunar. Cilt bariyerine zarar vermeksizin temizleyen özel formülü nem dengesi korunmuş bir bitiriş sunar. Su ile ıslattığınız cildinize masaj yaparak dairesel hareketlerle uygulayarak ürünün etkisini göstermesini sağlayabilirsiniz. Köpürmeyen özel yapısı 3 temel seramid ve hyaluronik asit içermesi sayesinde temizlerken bakım yapar. Kirden arınmış ve beslenmiş bir cilt görünümüne yardımcı olan yapısı nem seviyesini korurken temizlikten ödün vermez. Sağlıklı cildinizin korunup bakımla şımartılması için profesyonel markalara tek tıkla sahip olabilirsiniz. Evinizde profesyonel cilt bakımı yapabileceğiniz CeraVe ürünlerine sitemizden uygun fiyat seçenekleriyle sahip olabilirsiniz.