Avene Fluide SPF 50 Güneş Kremi 50 ml + Termal Su 50 ml

Marka:
Ürün Kodu: Avene.183   /
Barkod: 3282779315685
5,0 (0)
  Tükendi!  

Favorilere Eklendi

Favorilerime Git

Avene Fluide Spf 50 Güneş Kremi 50 ml + Avene Termal Su 50 ml
 
Normal, karma ve hassas ciltler için çok yüksek faktörlü güneş koruyucu
 
Hassas ciltler için çok yüksek koruma.
 
Tüm güneş ışınlarına karşı etkili ( UVB-UVA).
 
Suya karşı çok dayanıklı.
 
%100 fotostabil MAT ve KURU bir his.
 
İÇERİK
 
Bütün gereksinimlere cevap verir : etkinlik, kalite, zevk ve güvenilirlik. - Pierre Fabre Grubunun Araştırma Merkezinden ortaya çıkan aktiflerin özel birliği olan SunSitive protectiondan faydalanır: Asgari bir kimyasal filtre sayısını garantileyen aktif koruyucu bileşenler. Pre-tokoferil E vitaminin ışıkta istikrarlı öncüsü olup, tamamlayıcı bir hücresel koruma sağlar. Avène Termal Suyu, doğal olarak yatıştırıcı ve anti-enflamatuar özelliklere sahiptir. - Glyceriyl Laurate sayesinde sebum azaltıcı etkiye sahiptir. - Uygulamasını özellikle zevkli bir hale getiren şeffaf ve yağsız bir doku sunar. - Saten bir görünüm, mat bir sonuç veren sütsü ve yağsız dokusu uygulamayı zevke dönüştürür. - Havasız pompa: Pratik pompa, ürünün uygulanacak miktarını kolayca dozlamaya imkan sağlar.
 
KULLANIM TALİMATI
 
Güneşe çıkmadan önce ürünü uygulayın. Güneşte uzun kalma durumunda ve yüzme sonrası tekrarlayın.
 
Avène Termal Su 50 ml
 
Rahatlatıcı, canlandırmaya yardımcı ve makyaj sabitleyici termal sudur.
 
Kullanım Alanları :
Kızarıklık, kaşıntı ve gerginliğe karşı.
 
AÇIKLAMA
 
Bir ferahlık hissinin sizi sardığını ve rahatlattığını hissedersiniz. Avène Termal Suyu'nun tüm şefkati ve saflığı size uzun süreli koruma sağlar.
 
Doğrudan kaynağından alınan Avène Termal Su, yatıştırıcı, tahriş giderici ve anti-enflamatuar özelliklerini koruyarak el değmeden ambalajlanır. Cildin pH'ını dengeler.
 
İÇERİĞİ
 
Dermatolojik Bakım:
Yüzdeki kızarıklıklarda, kaşınma ve kesiklerde, dermatolojik ve cerrahi müdahalelerden sonra, yanıklarda, güneş yanıklarında, dermatolojik tedavilerde tamamlayıcı bakım olarak, akne tedavisi sonrası bakım, oral isotretinoinin tedavisi görenlerde, atopik dermatit, psöriyazis, egzama durumlarında, ağda-epilasyon sonrasında, kimyasal peeling gibi uygulamalardan sonra.
 
Günlük Yatıştırıcı Bakım:
Makyaj temizliği sonrası, tıraş sonrası, cilt tahrişi sonrası, bebeklerde oluşan kızarıklıklarda ve pişiklerde, soğuğa bağlı yüzde oluşan kızarıklıkları gidermek için.
 
Ferahlatan Yatıştırıcı Bakım: Spordan sonra, seyahat sırasında rahatlamak için, yaz mevsiminde ferahlamak için, menopoz dönemindeki alevlenmelerde.
 
Kullanım Şekli:
Spreyi buğu halinde püskürtün. Cildinizi yumuşakça kurulamadan önce 2-3 dakika bekleyin.
 
Uyarılar:
Kullanım öncesinde ve sırasında şişeyi çalkalamayınız.

Menşei: Fransa
Üretici / İthalatçı: Pierre Fabre Dermokozmetik A.Ş

KOZMETİK VE DERMOKOZMETİK ÜRÜNLERİNDE TANITIM VE SAĞLIK BEYANI İLE İLGİLİ ÖNEMLİ UYARI 
Kozmetik ve dermokozmetik ürünlerin yasal tanımı: 
Kozmetik ürün: İnsan vücudunun epiderma, tırnaklar, kıllar, saçlar, dudaklar ve dış genital organlar gibi değişik dış kısımlarına, dişlere ve ağız mukozasına uygulanmak üzere hazırlanmış, 
tek veya temel amacı bu kısımları temizlemek, koku vermek, görünümünü değiştirmek ve/veya vücut kokularını düzeltmek ve/veya korumak veya iyi bir durumda tutmak olan bütün preparatlar veya maddeler şeklindedir. 
Kozmetik ürünler ve takviye edici gıdaların, Hiç bir hastalığı tedavi ettiği, tedavisine yardımcı olduğu, hastalığı önlediği, önlenmesine yardımcı olduğu iddia edilemez. 
Kozmetik ürünlerin cildin alt tabakalarında ve kalıcı olarak etki ettiği iddia edilemez. 
Sitemizde belirtilen açıklamalar, üretici, ithalatçı firmaların sunduğu ürün etiketi, broşür gibi bilgi ve belgelere dayanmaktadır. 
Bu bilgiler ürünlerin vaad edilen etkilerinin kesin olarak gerçekleşeceği ya da yan etkileri olmadığı anlamını taşımaz.
 

UZMAN YORUMLARI
ÇOK SATANLAR