Avene Stick Zones Sensible Spf 50 Hassas Bölgeler İçin Güneş Koruyucu 8gr

Marka:
Ürün Kodu: Avene.179   /
Barkod: 3282770204803
5,0 (0)
  Tükendi!  

Favorilere Eklendi

Favorilerime Git

 
ÜRÜN AÇIKLAMASI:
Güneş ışınlarına karşı aktif bileşenlerden oluşan güneş koruyucu stick, zararlı UVA ve UVB ışınlarına karşı hassas bölgelerin korunmasına yardımcı olur. 
Ciltteki yara izlerinin bulunduğu bölgelerde güneş kaynaklı hassasiyet oluşmaması için yüksek koruyucu etki gösterilmesini sağlar. 
Cilt bariyerini güçlendirerek kulak ve burun gibi ince- hassas deri yapısına sahip bölgelerin güneş ışınlarından korunmasına destek olur. 
Sunsitive Protection teknolojisi ile geliştirilmiş stick, SPF50 özelliği ile güneşin olumsuz etkilerinin nötralize edilmesine katkıda bulunur. 
Nemlendirici etki gösteren E vitamini,  cilt kuruluğunun oluşturacağı gerginlik ve rahatsızlık hissinin azaltılmasına yardımcı olur. 
Cilt yatıştırıcı etkiye sahip Avene termal su içermektedir. Stick formu ile uygulama kolaylığı sağlamaktadır. Suya dayanıklıdır. Paraben içermez.  
 
KULLANIM TALİMATI:
Güneşe çıkmadan ve/ veya denize girmeden en az 20 dakika önce bol ve eşit miktarda ürünü hassas bölgelerinize uygulayın. 
Ürünün cilt tarafından atılmasını sağlayacak durumlarda (yüzme, terleme, spor vs.) işlem tekrarlanmalıdır. 
Her 2 saatte bir ürünü uygulamayı tekrar edin.
 
ÜRÜN İÇERİĞİ:
Oktildodekanol, Butılen Glikol Kokoat, Polietilen, Mikrokristallin Vaks (Sera Mikrokristallina), Butil Metoksidibenzoilmetan, Oktokrilen, Hidrojenlenmiş Hintyağı, Bis-Etileksiloksifenol Metoksifenil Triazin,
 Sentetik Vaks, Beesvaks (Sera Alba), Titanyum Dioksit, Stearil Stearat, Avene Termal Kaynak Suyu (Avene Aqua), Bht, Kaprilik/Kaprik Trigliserit, Desil Glukozit, Dimetikon, Koku (Parfüm), 
Metilen Bis-Benzotriazolil Tetrametilbutilfenol, Metil Metakrilat Krospolimer, Propilen Glikol, Silika, Tokoferil Asetat, Tokoferil Glukozit, Su (Aqua), Ksantan Sakızı.
 
 

Ürün Faydası

 

Avène Sun Care Sensitive Zones Stick SPF 50+ yüz ve vücudun hassas bölgeleri veya yara izlerini korumak için özel olarak tasarlanmıştır. Su geçirmezdir., Avene 

 

İçermez

Parfüm İçermez.

 

Uyarılar

 

Bir güneş koruyucu ürünü kullanırken bile, güneşte çok uzun süre kalmayın. Güneşe aşırı maruz kalmak tehlikelidir. Bebekler ve küçük çocuklar doğrudan güneş ışığına maruz bırakılmamalıdır. Gözlerle temasından kaçının. Gözle teması halinde temiz suyla iyice durulayın.

 


Menşei: Fransa
Üretici / İthalatçı: Pierre Fabre Dermokozmetik A.Ş

 
KOZMETİK VE DERMOKOZMETİK ÜRÜNLERİNDE TANITIM VE SAĞLIK BEYANI İLE İLGİLİ ÖNEMLİ UYARI 
Kozmetik ve dermokozmetik ürünlerin yasal tanımı: 
Kozmetik ürün: İnsan vücudunun epiderma, tırnaklar, kıllar, saçlar, dudaklar ve dış genital organlar gibi değişik dış kısımlarına, dişlere ve ağız mukozasına uygulanmak üzere hazırlanmış, 
tek veya temel amacı bu kısımları temizlemek, koku vermek, görünümünü değiştirmek ve/veya vücut kokularını düzeltmek ve/veya korumak veya iyi bir durumda tutmak olan bütün preparatlar veya maddeler şeklindedir. 
Kozmetik ürünler ve takviye edici gıdaların, Hiç bir hastalığı tedavi ettiği, tedavisine yardımcı olduğu, hastalığı önlediği, önlenmesine yardımcı olduğu iddia edilemez. 
Kozmetik ürünlerin cildin alt tabakalarında ve kalıcı olarak etki ettiği iddia edilemez. 
Sitemizde belirtilen açıklamalar, üretici, ithalatçı firmaların sunduğu ürün etiketi, broşür gibi bilgi ve belgelere dayanmaktadır. 
Bu bilgiler ürünlerin vaad edilen etkilerinin kesin olarak gerçekleşeceği ya da yan etkileri olmadığı anlamını taşımaz.

UZMAN YORUMLARI
ÇOK SATANLAR