Babe Stop-Akn Arındırıcı Yüz Temizleme Jeli 100 ml

Marka:
Ürün Kodu : Babe.066   /
Barkod: 8437011329875
5,0 (0)
  Tükendi!  

Favorilere Eklendi

Favorilerime Git

Kullanım Amacı


Yağlı ve Akneye Eğilimli Ciltler İçin Arındırıcı Etkili Temizleyici Jel
Ürün Faydası


Cildi temizlemeye ve cildin yağ dengesini sağlamaya yardımcıolur. Keratolitik etkisiyle tıkalı gözenekleri arındırmayı ve bakteri oluşumunuengellemeyi destekler.
 

Kullanım Şekli


Yüz ve boyun bölgesine uygulayınız. Bol suyla durulayınız.Günlük kullanıma uygundur. Göz ile temasından kaçınınız.
 

Uyarılar
Boyar Madde İçermezSabun İçermezKomedojenik Değildir (Gözenekleri Tıkamaz)HipoalerjeniktirDermatolojik ve Oftalmolojik Olarak Test Edilmiştir 

 Menşei: İspanya
Üretici / İthalatçı: Merida Kozmetik ve Sağlık Ürün
Kullanım Zamanı: Günlük Kullanım
Cinsiyet: Unisex

KOZMETİK VE DERMOKOZMETİK ÜRÜNLERİNDE TANITIM VE SAĞLIK BEYANI İLE İLGİLİ ÖNEMLİ UYARI Kozmetik ve dermokozmetik ürünlerin yasal tanımı: Kozmetik ürün: İnsan vücudunun epiderma, tırnaklar, kıllar, saçlar, dudaklar ve dış genital organlar gibi değişik dış kısımlarına, dişlere ve ağız mukozasına uygulanmak üzere hazırlanmış, tek veya temel amacı bu kısımları temizlemek, koku vermek, görünümünü değiştirmek ve/veya vücut kokularını düzeltmek ve/veya korumak veya iyi bir durumda tutmak olan bütün preparatlar veya maddeler şeklindedir. Kozmetik ürünler ve takviye edici gıdaların, Hiç bir hastalığı tedavi ettiği, tedavisine yardımcı olduğu, hastalığı önlediği, önlenmesine yardımcı olduğu iddia edilemez. Kozmetik ürünlerin cildin alt tabakalarında ve kalıcı olarak etki ettiği iddia edilemez. Sitemizde belirtilen açıklamalar, üretici, ithalatçı firmaların sunduğu ürün etiketi, broşür gibi bilgi ve belgelere dayanmaktadır. Bu bilgiler ürünlerin vaad edilen etkilerinin kesin olarak gerçekleşeceği ya da yan etkileri olmadığı anlamını taşımaz.

UZMAN YORUMLARI
ÇOK SATANLAR