Bioder Epiten Sirli Bant Ağda Vücut İçin 12adet (Kuru Cilt) İkincisi Hediye 1+1

Marka:
Ürün Kodu: Bioder.016   /
Barkod: 8697432099928
5,0 (0)
  Tükendi!  

Favorilere Eklendi

Favorilerime Git

Kullanım Amacı


Cildinizi istenmeyen tüylerden temizleyip ölü cilt kalıntılarından arındırarak cilt yüzeyini pürüzsüz kılar

Ürün Faydası


Epiten Ağda Devrimi BIOTA Laboratuvarları, Türkiyede ve dünyada bir ilke imza atarak Epiten Ağda Devrimini gerçekleştirmiştir. Epiten Ağda serisi, güçlü formülü ile bir ağdadan çok daha fazlasıdır. Cildinizi istenmeyen tüylerden temizleyip ölü cilt kalıntılarından arındırarak cilt yüzeyini pürüzsüz kılarken, Turunç ve Bitkisel Complex B ekstreleri sayesinde tüylere etki ederek istenmeyen tüylerin azalmasını ve çok daha geç çıkmasını sağlar. EPİTEN TÜY AZALTICI SİRLİ BANT AĞDA Normal Ciltler için-Melisa Özlü.Melisa özlü Epiten Sirli bant ağda en pratik şekilde istenmeyen tüyleri temizlerken; ilk kullanımdan itibaren tüylerin azaldığını ve daha geç çıktığını hissettirir. İçeriğindeki Melisa özünün antioksidan etkisi ile çevresel etkenlere karşı cildi korur.

Kullanım Şekli


Uygulama yapılacak bölgenin kuru ve temiz olmasına, bölgenin üzerinde herhangi bir krem veya cilt bakım ürünü kullanmamış olmasına özen gösteriniz. Bacaklarda kollarda koltuk altlarında ve bikini bölgesinde güvenle kullanılabilir . Sonucu almak için tüy uzunluğu 2-5 mm arasında olmalıdır. Ağda bantları su ile temas etmemelidir, yapışkan etkisini yitirir. Ağda işlemi bittikten sonra ciltte kalan ağda kalıntılarını su, sabun ya da alkolle değil, kutudan çıkan ağda temizleme mendilleri ile temizleyiniz. Ağda işlemi bittikten sonra terlemeye karşı, parfümlü, alkol içeren bir ürün kullanmadan ve güneşlenmeden önce 24 saat beklemesi önerilir.

Uyarılar


Ağda bantları su ile temas etmemelidir, yapışkan etkisini yitirir. Tahriş olmuş, yaralı, kesik ve yanık cilt yüzeyine uygulamayınız. Ağda işlemi bittikten sonra ciltte kalan ağda kalıntılarını su, sabun yada alkolle değil, kutudan çıkan ağda temizleme mendilleri ile temizleyiniz. Ağda işlemi bittikten sonra terleme önleyici, parfümlü, alkol içeren bir ürün kullanmadan ve güneşlenmeden önce 24 saat beklenmesi önerilir.

İçindekiler


Glyceryl Rosınate, Paraffınum Lıquıdum, Colophonıum, Cera Alba, Phaseolus Vulgarıs Extract, Paraffın, Helıanthus Annuus Seed Oıl, Bht, Cıtrus Aurantıum Amara Fruıt Extract, Chamomılla Recutıta Flower Extract, Cı 61565, Olea Europaea Fruıt Oıl.
Menşei: Türkiye
Üretici / İthalatçı: Biota Bitkisel Kozmetik Labora
Kullanım Zamanı: Sabah yada Sabah ve Akşam

KOZMETİK VE DERMOKOZMETİK ÜRÜNLERİNDE TANITIM VE SAĞLIK BEYANI İLE İLGİLİ ÖNEMLİ UYARI Kozmetik ve dermokozmetik ürünlerin yasal tanımı: Kozmetik ürün: İnsan vücudunun epiderma, tırnaklar, kıllar, saçlar, dudaklar ve dış genital organlar gibi değişik dış kısımlarına, dişlere ve ağız mukozasına uygulanmak üzere hazırlanmış, tek veya temel amacı bu kısımları temizlemek, koku vermek, görünümünü değiştirmek ve/veya vücut kokularını düzeltmek ve/veya korumak veya iyi bir durumda tutmak olan bütün preparatlar veya maddeler şeklindedir. Kozmetik ürünler ve takviye edici gıdaların, Hiç bir hastalığı tedavi ettiği, tedavisine yardımcı olduğu, hastalığı önlediği, önlenmesine yardımcı olduğu iddia edilemez. Kozmetik ürünlerin cildin alt tabakalarında ve kalıcı olarak etki ettiği iddia edilemez. Sitemizde belirtilen açıklamalar, üretici, ithalatçı firmaların sunduğu ürün etiketi, broşür gibi bilgi ve belgelere dayanmaktadır. Bu bilgiler ürünlerin vaad edilen etkilerinin kesin olarak gerçekleşeceği ya da yan etkileri olmadığı anlamını taşımaz.

UZMAN YORUMLARI
ÇOK SATANLAR