Bioxcin Forte Yoğun Saç Dökülmesine Karşı Etki | Şampuan Hediyeli

Marka:
Ürün Kodu: Bioxcin.008   /
Barkod: 8680512627685
5,0 (0)
  Tükendi!  

Favorilere Eklendi

Favorilerime Git

Kullanım Amacı


Aşırı yıpranmış saçlar için, Saç dökülmesine karşı bakımda tamamlayıcıdır., Saç görünümünü dolgunlaştırmaya yardımcıdır., Saçlar yumuşaklık ve esneklik kazanır, Zayıflamış dökülen saçları güçlendirmek ve sağlıklı görünüme kavuşturmak için kullanılır.
 

Ürün Faydası


Yoğun saç dökülmelerine karşı etkilidir. Saç tellerini kalınlaştırmaya,canlandırmaya,saçlara hacim vermeye direnç kazandırmaya yardımcıdır.
 

Kullanım Şekli


Öncelikle dökülmenin yaşandığı saçlı deri bölgesine ve çevresine olmak üzere saçın tamamına her gece 15-20 damla uygulanır. Etkinliğini arttırmak için,isteğe bağlı olarak,sabah ve akşam olmak üzere günde iki kere uygulanabilir. En az bir dakika dairesel haraketlerle hafifçe masaj yapılarak saç derisine iyice yedirilir. Durulama gerektirmez.
 

Uyarılar


Durulanmaz.
 

 

 


Menşei: Türkiye
Üretici / İthalatçı: Biota Bitkisel Kozmetik Labora
Kullanım Zamanı: Sabah yada Sabah ve Akşam
Cinsiyet: Unisex

KOZMETİK VE DERMOKOZMETİK ÜRÜNLERİNDE TANITIM VE SAĞLIK BEYANI İLE İLGİLİ ÖNEMLİ UYARI Kozmetik ve dermokozmetik ürünlerin yasal tanımı: Kozmetik ürün: İnsan vücudunun epiderma, tırnaklar, kıllar, saçlar, dudaklar ve dış genital organlar gibi değişik dış kısımlarına, dişlere ve ağız mukozasına uygulanmak üzere hazırlanmış, tek veya temel amacı bu kısımları temizlemek, koku vermek, görünümünü değiştirmek ve/veya vücut kokularını düzeltmek ve/veya korumak veya iyi bir durumda tutmak olan bütün preparatlar veya maddeler şeklindedir. Kozmetik ürünler ve takviye edici gıdaların, Hiç bir hastalığı tedavi ettiği, tedavisine yardımcı olduğu, hastalığı önlediği, önlenmesine yardımcı olduğu iddia edilemez. Kozmetik ürünlerin cildin alt tabakalarında ve kalıcı olarak etki ettiği iddia edilemez. Sitemizde belirtilen açıklamalar, üretici, ithalatçı firmaların sunduğu ürün etiketi, broşür gibi bilgi ve belgelere dayanmaktadır. Bu bilgiler ürünlerin vaad edilen etkilerinin kesin olarak gerçekleşeceği ya da yan etkileri olmadığı anlamını taşımaz.

UZMAN YORUMLARI
ÇOK SATANLAR