Curaprox Ads 205 Çalkalama Suyu (%0.05 Chx)

Marka:
Ürün Kodu: Curaprox.037   /
Barkod: 7612412205008
5,0 (0)
  Tükendi!  

Favorilere Eklendi

Favorilerime Git

 

Ürün Faydası


Curaprox Curasept ADS 205 Ağız Çalkalama Suyu 200 ml tamamen alkolsüz ve zararlı maddeler içermeyen bir özelliğe sahiptir. İçerisinde 0,05 klorheksidin diglukonat ve 0,05 florür bulunur. Dişlerin daha temiz olmasına yardımcı olur. Diş çürüklerini ve plakları azaltmaya katkı sağlar. Bu ağız çalkalama suyu dişlerinizin sarartmasına sebep olmaz ve tat almayı engellemez. Gargara diş fırçalamanın yerine tamamen geçemez. O yardımcı bir harekettir. Mutlaka diş fırçalanmalı diş fırçalandıktan sonra ağız gargarası yapılmalıdır. Ağız gargarasının çıkartabileceği maddeler farklıdır. Ağız gargarasını sürekli yutmadığımız bir taktirde herhangi bir sakıncası ya da zararı bulunmamaktadır. Bu ağız çalkalama suyu da dişlerinizde ve ağzınızda oluşan bakteri ve plakları yok etmeye yardımcı olur. Ağız bakımına kullanılması uygundur. Yetişkinlerin kullanımına uygundur. Günde iki kez kullanılması uygundur. Ürün 200 ml’lik bir boyuta sahiptir.
 

Kullanım Şekli


Sabah ve akşam dişlerinizi fırçaladıktan sonra bir miktar ağzınıza alıp iyice gargara yapıp tükürünüz. Kesinlikle yutmayınız. Kapağını sıkıca kapatarak muhafaza ediniz.
 

 


Menşei: İsviçre
Üretici / İthalatçı: Curaden Ag / Aydoğan Dental Sa

KOZMETİK VE DERMOKOZMETİK ÜRÜNLERİNDE TANITIM VE SAĞLIK BEYANI İLE İLGİLİ ÖNEMLİ UYARI Kozmetik ve dermokozmetik ürünlerin yasal tanımı: Kozmetik ürün: İnsan vücudunun epiderma, tırnaklar, kıllar, saçlar, dudaklar ve dış genital organlar gibi değişik dış kısımlarına, dişlere ve ağız mukozasına uygulanmak üzere hazırlanmış, tek veya temel amacı bu kısımları temizlemek, koku vermek, görünümünü değiştirmek ve/veya vücut kokularını düzeltmek ve/veya korumak veya iyi bir durumda tutmak olan bütün preparatlar veya maddeler şeklindedir. Kozmetik ürünler ve takviye edici gıdaların, Hiç bir hastalığı tedavi ettiği, tedavisine yardımcı olduğu, hastalığı önlediği, önlenmesine yardımcı olduğu iddia edilemez. Kozmetik ürünlerin cildin alt tabakalarında ve kalıcı olarak etki ettiği iddia edilemez. Sitemizde belirtilen açıklamalar, üretici, ithalatçı firmaların sunduğu ürün etiketi, broşür gibi bilgi ve belgelere dayanmaktadır. Bu bilgiler ürünlerin vaad edilen etkilerinin kesin olarak gerçekleşeceği ya da yan etkileri olmadığı anlamını taşımaz.

UZMAN YORUMLARI