Curaprox Ads 220 Çalkalama Suyu (%0.20 Chx)

Marka:
Ürün Kodu: Curaprox.039   /
Barkod: 7612412220001
5,0 (0)
  Tükendi!  

Favorilere Eklendi

Favorilerime Git

 

Ürün Faydası


Diş bakımının önemi oldukça büyüktür. Dişlerimize uygun fırçalarla dişlerimizi günlük olarak düzenli bir şekilde kullanılması gerekir. Tabi sadece bu yeterli olmaz. Dişlerimize iyi bakmak onun ilerde diş ve diş eti problemlerini de en aza indirmeye yardımcı olur. Ağız gargaraları da diş bakımımızda kullanacağımız ekstra bir üründür. Curaprox Curasept ADS 220 Ağız Çalkalama Suyu 200ml tamamen alkolsüz ve zararlı maddeler içermeyen bir özelliğe sahiptir. İçerisinde 0,20 klorheksidin diglukonat vardır. Dişlerimizin arasındaki gıda arttıklarından kurtulmanın en güzel yöntemlerinden biri de ağız gargarası yapmaktır. Gargara tamamen diş fırçalamanın yerine geçemez. Bu nedenle mutlaka düzenli olarak günlük diş bakımımızı yapıp dişlerimizi fırçalamalı ardından ağız gargarası yapmalıyız. Ağız gargarasını yutmadığımız taktirde herhangi bir sakıncası ya da zararı bulunmamaktadır. Ağız bakımına kullanılması uygundur. Yetişkinlerin kullanımına uygundur. Günde iki kez kullanılması uygundur. Ürün 200 ml’lik bir boyuta sahiptir.
 

Kullanım Şekli


Sabah ve akşam dişlerinizi fırçaladıktan sonra bir miktar gargarayı ağzınıza alıp iyice gargara yapıp tükürünüz. Kesinlikle yutmayınız. Kapağını sıkıca kapatarak muhafaza ediniz.
 

İçermez

SLS İçermez


Menşei: İsviçre
Üretici / İthalatçı: Curaden Ag / Aydoğan Dental Sa

KOZMETİK VE DERMOKOZMETİK ÜRÜNLERİNDE TANITIM VE SAĞLIK BEYANI İLE İLGİLİ ÖNEMLİ UYARI Kozmetik ve dermokozmetik ürünlerin yasal tanımı: Kozmetik ürün: İnsan vücudunun epiderma, tırnaklar, kıllar, saçlar, dudaklar ve dış genital organlar gibi değişik dış kısımlarına, dişlere ve ağız mukozasına uygulanmak üzere hazırlanmış, tek veya temel amacı bu kısımları temizlemek, koku vermek, görünümünü değiştirmek ve/veya vücut kokularını düzeltmek ve/veya korumak veya iyi bir durumda tutmak olan bütün preparatlar veya maddeler şeklindedir. Kozmetik ürünler ve takviye edici gıdaların, Hiç bir hastalığı tedavi ettiği, tedavisine yardımcı olduğu, hastalığı önlediği, önlenmesine yardımcı olduğu iddia edilemez. Kozmetik ürünlerin cildin alt tabakalarında ve kalıcı olarak etki ettiği iddia edilemez. Sitemizde belirtilen açıklamalar, üretici, ithalatçı firmaların sunduğu ürün etiketi, broşür gibi bilgi ve belgelere dayanmaktadır. Bu bilgiler ürünlerin vaad edilen etkilerinin kesin olarak gerçekleşeceği ya da yan etkileri olmadığı anlamını taşımaz.

UZMAN YORUMLARI