Curaprox Ads 705 Sls Free Diş Macunu (%0.05 Chx)

Marka:
Ürün Kodu: Curaprox.040   /
Barkod: 7612412705003
5,0 (0)
  Tükendi!  

Favorilere Eklendi

Favorilerime Git

Kullanım Amacı
Ürün Faydası


Çeşitli nedenlerden dolayı bazen dişlerimiz de sararabilir. Bu durumda dişlerimizin beyazlamasını ve daha güzel bir görünüme kavuşmasına ihtiyaç duyarız ve farklı ürünler denemeye ihtiyaç duyarız. Curaprox Curasept ADS 705 Diş Macunu 75 ml diş macunu ürünlerinin doğal, ferah ve kullanışlı olmasını dikkate alır. Dişleriniz için gerekli bakımı sunmak ve pratik ambalajı ve şık tasarımı ile sizlere keyifli bir deneyim sunar. Dişlerinizde ki plakları ve tartarları temizlemeye ve azaltmaya yardımcı olur. Diş temizliğinde kullanılması uygundur. Zararlı maddeler içermez. Yetişkinlerin kullanımına uygundur. Günlük olarak kullanabilirsiniz. Ürün 75 ml’lik bir boyuta sahiptir.
 

Kullanım Şekli


Nohut büyüklüğünde diş macununu diş fırçanıza sıkarak dişlerinizi iyice fırçalayınız. Ardından ağzınızı iyice çalkalayınız. 
 

İçermez

SLS İçermez, Paraben İçermez, Parfüm İçermez


Menşei: İsviçre
Üretici / İthalatçı: Curaden Ag / Aydoğan Dental Sa

KOZMETİK VE DERMOKOZMETİK ÜRÜNLERİNDE TANITIM VE SAĞLIK BEYANI İLE İLGİLİ ÖNEMLİ UYARI Kozmetik ve dermokozmetik ürünlerin yasal tanımı: Kozmetik ürün: İnsan vücudunun epiderma, tırnaklar, kıllar, saçlar, dudaklar ve dış genital organlar gibi değişik dış kısımlarına, dişlere ve ağız mukozasına uygulanmak üzere hazırlanmış, tek veya temel amacı bu kısımları temizlemek, koku vermek, görünümünü değiştirmek ve/veya vücut kokularını düzeltmek ve/veya korumak veya iyi bir durumda tutmak olan bütün preparatlar veya maddeler şeklindedir. Kozmetik ürünler ve takviye edici gıdaların, Hiç bir hastalığı tedavi ettiği, tedavisine yardımcı olduğu, hastalığı önlediği, önlenmesine yardımcı olduğu iddia edilemez. Kozmetik ürünlerin cildin alt tabakalarında ve kalıcı olarak etki ettiği iddia edilemez. Sitemizde belirtilen açıklamalar, üretici, ithalatçı firmaların sunduğu ürün etiketi, broşür gibi bilgi ve belgelere dayanmaktadır. Bu bilgiler ürünlerin vaad edilen etkilerinin kesin olarak gerçekleşeceği ya da yan etkileri olmadığı anlamını taşımaz.

UZMAN YORUMLARI
ÇOK SATANLAR