Curaprox Cps 08 (5li Paket)

Marka:
Ürün Kodu: Curaprox.014   /
Barkod: 7612412422788
5,0 (0)
  Tükendi!  

Favorilere Eklendi

Favorilerime Git

 

Ürün Faydası


Curaprox CPS 08 Prime Plus Arayüz Fırçası diş aralığı sık olan insanların diş telleri ya da periadontal işlem gören dişlere sahip kişilerin tercih ettiği ve kullandığı bir fırçadır. Oldukça sağlam ve dayanıklıdır. Her diş arasına girebilecek tarzda tasarlanmış, özel yapısı ve kıvrımlı fırçası sayesinde diş minesi, dişler ve köprüler üzerinde oldukça etkili bir şekilde kullanılabilen bir fırçadır. Uzun süre kullanılabilen bir yapıya sahiptir. Bu ara yüz fırçası diğer fırçalara göre 3 kat daha dayanıklı olup, boşluk doldurucu yapıya sahiptir. Yüksek temizleme özelliğine sahip bu ara yüz fırçası normal diş fırçalarının ulaşamadığı yerlere kadar ulaşır ve dişlerinizi temizler. Dişlerde bakteri ve plak oluşumunu engellemek için üretilen ara yüz fırçasını yıprandığında kullanmayınız ve mutlaka yenisi ile değiştirilmelidir. Rahat tutulabilen gövde yapısı ve rahat kavrama özelliği ile size kullanımda kolaylık sağlar.4 adet yedek başlığı da vardır. Diş aralarını temizlemek için kullanılır. Yetişkinlerin kullanımına uygundur. İhtiyaç duyulan sıklıkta kullanılabilir. 
 

Kullanım Şekli


Temizlemek istenilen diş arasına yerleştirildikten sonra öne ve arkaya doğru hareket ettirilir ve böylece yemek kalıntıları ve plaklar temizlenmiş olur.
 

 


Menşei: İsviçre
Üretici / İthalatçı: Curaden Ag / Aydoğan Dental Sa

KOZMETİK VE DERMOKOZMETİK ÜRÜNLERİNDE TANITIM VE SAĞLIK BEYANI İLE İLGİLİ ÖNEMLİ UYARI Kozmetik ve dermokozmetik ürünlerin yasal tanımı: Kozmetik ürün: İnsan vücudunun epiderma, tırnaklar, kıllar, saçlar, dudaklar ve dış genital organlar gibi değişik dış kısımlarına, dişlere ve ağız mukozasına uygulanmak üzere hazırlanmış, tek veya temel amacı bu kısımları temizlemek, koku vermek, görünümünü değiştirmek ve/veya vücut kokularını düzeltmek ve/veya korumak veya iyi bir durumda tutmak olan bütün preparatlar veya maddeler şeklindedir. Kozmetik ürünler ve takviye edici gıdaların, Hiç bir hastalığı tedavi ettiği, tedavisine yardımcı olduğu, hastalığı önlediği, önlenmesine yardımcı olduğu iddia edilemez. Kozmetik ürünlerin cildin alt tabakalarında ve kalıcı olarak etki ettiği iddia edilemez. Sitemizde belirtilen açıklamalar, üretici, ithalatçı firmaların sunduğu ürün etiketi, broşür gibi bilgi ve belgelere dayanmaktadır. Bu bilgiler ürünlerin vaad edilen etkilerinin kesin olarak gerçekleşeceği ya da yan etkileri olmadığı anlamını taşımaz.

UZMAN YORUMLARI
ÇOK SATANLAR