Curaprox Cps İntro ( 06,07,08,09,011) (5li Paket)

Marka:
Ürün Kodu: Curaprox.011   /
Barkod: 7612412422818
5,0 (0)
  Tükendi!  

Favorilere Eklendi

Favorilerime Git

 

Ürün Faydası


Ağız bakımı ve temizliği için özel olarak oluşturulan bu set size kolay kullanım sağlamada yardımcı olur. Curaprox İntro 06-011 Set içerisinde; CPS 06-07-08-09-011 numaralı 1 er adet ara yüz fırçası bulunmaktadır. CPS 06-07-08-09-011 çok ince ve sağlam bir yapıya sahip ara yüz fırçalarıdır. İnce tel özlü, boşluk doldurucu CURAPROX CPS diş fırçaları, diş arası bakımında önemli ölçüde temizlik sağlamada yardımcı olur. Yetişkinlerin kullanımına uygundur. Dişlerin temizliği için kullanılmalıdır. İhtiyaç duyulan sıklıkta kullanılabilir. 
 

Kullanım Şekli


Temizlemek istenilen diş arasına yerleştirildikten sonra öne ve arkaya doğru hareket ettirilir ve böylece yemek kalıntıları ve plaklar temizlenmiş olur.
 

 


Menşei: İsviçre
Üretici / İthalatçı: Curaden Ag / Aydoğan Dental Sa

KOZMETİK VE DERMOKOZMETİK ÜRÜNLERİNDE TANITIM VE SAĞLIK BEYANI İLE İLGİLİ ÖNEMLİ UYARI Kozmetik ve dermokozmetik ürünlerin yasal tanımı: Kozmetik ürün: İnsan vücudunun epiderma, tırnaklar, kıllar, saçlar, dudaklar ve dış genital organlar gibi değişik dış kısımlarına, dişlere ve ağız mukozasına uygulanmak üzere hazırlanmış, tek veya temel amacı bu kısımları temizlemek, koku vermek, görünümünü değiştirmek ve/veya vücut kokularını düzeltmek ve/veya korumak veya iyi bir durumda tutmak olan bütün preparatlar veya maddeler şeklindedir. Kozmetik ürünler ve takviye edici gıdaların, Hiç bir hastalığı tedavi ettiği, tedavisine yardımcı olduğu, hastalığı önlediği, önlenmesine yardımcı olduğu iddia edilemez. Kozmetik ürünlerin cildin alt tabakalarında ve kalıcı olarak etki ettiği iddia edilemez. Sitemizde belirtilen açıklamalar, üretici, ithalatçı firmaların sunduğu ürün etiketi, broşür gibi bilgi ve belgelere dayanmaktadır. Bu bilgiler ürünlerin vaad edilen etkilerinin kesin olarak gerçekleşeceği ya da yan etkileri olmadığı anlamını taşımaz.

UZMAN YORUMLARI
ÇOK SATANLAR