Curaprox Cs 1009 Single Ortodontik Diş Fırçası ( Mavi )

Marka:
Ürün Kodu : Curaprox.036   /
Barkod: 7612412910094
5,0 (0)
  Tükendi!  

Favorilere Eklendi

Favorilerime Git

 

 

Ürün Faydası


Dişlerimizin ilerde periodontal hastalıklara davetiye çıkarmaması ve sorun yaşamamamız için fırçalanması çok fazla önem taşımaktadır. Dişler çok sert olmayan orta yumuşaklıkta seçilen fırçalar ile özen ile fırçalanmalıdır. Dişlerimizin sağlığı ve bakımı için fırça kullanımına dikkat etmek gerekir. Fırçalarımızın temizliğine ve özelliklerine çok dikkat etmeliyiz. İşte bu noktada Curaprox CS 1009 Tek Demet Diş Fırçası diğer fırçalara göre küçük bir boyuta sahip ama işlev olarak önemli olan bir diş fırçasıdır. Ulaşılması çok güç alanları ve en arkada bulunan dişleri bile nazik bir şekilde temizler. Günlük bakımınızda rahatlıkla kullanabileceğiniz bir fırçadır. 9 mm uzunluğunda, özellikle implant ve diş telleri temizliği içindir. Çarpışık çıkmış dişler ve 20lik diş için uygun bir tek demet fırçadır. Ağız temizliğinde kullanılması için uygundur. Yetişkinlerin kullanımına uygundur. Günlük olarak kullanılabilir.
 

Kullanım Şekli


Fırçanın üzerine bir miktar diş macunu sıkarak dişlerinizi dairesel hareketler ile ön ve arka kısımlarını iyice fırçalayınız. Ardından ağzınızı iyice bol su çalkalayınız. Fırçayı da bol su ile durulayıp tekrar kullanıma hazır hale getiriniz.
 

 


Menşei: İsviçre
Üretici / İthalatçı: Curaden Ag / Aydoğan Dental Sa

KOZMETİK VE DERMOKOZMETİK ÜRÜNLERİNDE TANITIM VE SAĞLIK BEYANI İLE İLGİLİ ÖNEMLİ UYARI Kozmetik ve dermokozmetik ürünlerin yasal tanımı: Kozmetik ürün: İnsan vücudunun epiderma, tırnaklar, kıllar, saçlar, dudaklar ve dış genital organlar gibi değişik dış kısımlarına, dişlere ve ağız mukozasına uygulanmak üzere hazırlanmış, tek veya temel amacı bu kısımları temizlemek, koku vermek, görünümünü değiştirmek ve/veya vücut kokularını düzeltmek ve/veya korumak veya iyi bir durumda tutmak olan bütün preparatlar veya maddeler şeklindedir. Kozmetik ürünler ve takviye edici gıdaların, Hiç bir hastalığı tedavi ettiği, tedavisine yardımcı olduğu, hastalığı önlediği, önlenmesine yardımcı olduğu iddia edilemez. Kozmetik ürünlerin cildin alt tabakalarında ve kalıcı olarak etki ettiği iddia edilemez. Sitemizde belirtilen açıklamalar, üretici, ithalatçı firmaların sunduğu ürün etiketi, broşür gibi bilgi ve belgelere dayanmaktadır. Bu bilgiler ürünlerin vaad edilen etkilerinin kesin olarak gerçekleşeceği ya da yan etkileri olmadığı anlamını taşımaz.

UZMAN YORUMLARI
ÇOK SATANLAR